Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנוד ממש ממש חלשים?

בניתי איזה 30 (לא 30 אבל הרבה) טנקים ועוד מהחזקים (סקורפיון, זה הכי רציני שיש לי כרגע חוץ מהטנקים שנעלמים שגם את זה אני לא מבין תוך שניה מגלים אותם,וכל היתרון שלהם זה ההעלמות).

חיילים של GDI וכמה טנקים פשוטים ריסקו אותי.

סיימתי כבר את המשחק עם GDI, אם אפשר להשוות בכלל, 2 mamoth tank היו גומרים בסיס שלם.

אפילו החיילים של GDI הרבה יותר חזקים, הג'יפ המסכן הזה עם הרקטות שלא הייתי אפילו משקיע לייצר אותו ששיחקתי בתור GDI

גומר לי בשניות את המטוסים החזקים שלי ה vertigo. שזה בכלל מוזר כל העלמות הזאתי, כל דבר מסכן עם יכולת גילוי רואה אותם בשניה וזה אמור להיות היתרון של הנוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא מפסיק להפתיע אותי! לפני קצת פחות משבוע סיימתי את הקמפיין של GDI ועכשיו סיימתי את הקמפיין של NOD :jump:

אני לא יהרוס למי שלא סיים את 2 הקמפיינים אבל רק אגיד לכם כשבאתי ללחוץ Quit הייתי ניראה בערך ככה למשך כמה דקות: :eek2:

ד"א, הסתכלתי בתמונות של המשחק ב GameSpot ושמתי לב שאישכהו הם הצליחו לתפוס זווית ממש מלמעלה, איך הם עשו את זה? מה שידעתי עד עכשיו זה שאפשר להתקרב ולהתרחק ולהטות ימינה או שמאלה

untitled1me0.th.jpg

ועוד שאלה לא קשורה, יש למישהו מושג אם יוצא רד אלרט חדש מתישהו? או אם בכלל יצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תכנון לרד אלרט 3 או המשך לרד אלרט 2 נקמתו של יורי, אבל יש שמועות שיצא משחק FPS בסגנון RENEGADE על RED ALERT או על TIBERIUM WARS אבל כמו תמיד אם CNC3 יהיה הצלחה ונכון לעכשיו הוא כן אז ע"פ דרישת הקהל יפתחו את RED ALERT 3, אחרי הכל זה יניב להם את הרווחים הכי גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה MCVRUSH?

שבאים לבסיס שלו עם בסיס נייד?

פחות או יותר, כן, יש הרבה אסטרטגיות "RUSH"

אז לפחות ב C&C3, אפשר לעשות על ההתחלה גם MCVRUSH - לבנות מנוף (דבר ראשון) , ואז לקפל ולשלוח את ה MCV לבסיס האוייב

כשהיא בדרך, עם המנוף אתה יכול לבנות בינתיים את הבסיס שלך, וקצת לפני שהיא מגיעה, להכין מראש איזו הגנת בסיס כלשהיא ולפרוס אותה אצלו בבסיס..

ולהמשיך לבנות מגדלים אצלו בבסיס כמובן.

זה עובד רק מול אנשים שממש אין להם מושג איך לשחק, רוב האנשים יצליחו להדוף RUSH כזה בקלות ואז די נדפקת במשחק...

שאר אסרטגיות ה "RUSH" כוללות soldier rush, tank rush, engineer rush וכו' וכו'

כיד הדמיון הטובה עליך, ולכל אסטרגיה כזו יש דברים שאפשר לעשות נגדה, ודרכים לשפר אותה ליותר טובה ממה שהיא במקור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי הסבר איך עוברים את השלב שאחרי קרואטיה עם המהנדסים אני לא מצליח להגן עליהם

תעקוב אחרי הפקודות איפה בדיוק נתקעת? אתה כבר קיבלת את המהנדסים

אני עכשיו במשימה של ZERO משהוא הזו שאחרי ROME והיא קשה ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוד ממש ממש חלשים?

בניתי איזה 30 (לא 30 אבל הרבה) טנקים ועוד מהחזקים (סקורפיון' date=' זה הכי רציני שיש לי כרגע חוץ מהטנקים שנעלמים שגם את זה אני לא מבין תוך שניה מגלים אותם,וכל היתרון שלהם זה ההעלמות).

חיילים של GDI וכמה טנקים פשוטים ריסקו אותי.

סיימתי כבר את המשחק עם GDI, אם אפשר להשוות בכלל, 2 mamoth tank היו גומרים בסיס שלם.

אפילו החיילים של GDI הרבה יותר חזקים, הג'יפ המסכן הזה עם הרקטות שלא הייתי אפילו משקיע לייצר אותו ששיחקתי בתור GDI

גומר לי בשניות את המטוסים החזקים שלי ה vertigo. שזה בכלל מוזר כל העלמות הזאתי, כל דבר מסכן עם יכולת גילוי רואה אותם בשניה וזה אמור להיות היתרון של הנוד.

[/quote']

תלמד לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במישחקקקקק >:( מי פותר לי אותה :-*

אז ככה התקנתי תמישחק הכל טוב ויפה אני מתחיל לשחק כעבור כ 5 10 דקות המשיחק תמיד יוצא לי לבד :nixweiss: מדוע ולמה ואיזו סיבה יכולה לגרום פתאום למישחק לצאת???

מאפייני המשחב שלי<< 3200 .. גיגה ... כרטיס מסך 7600gt :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתגע ה Nod האלו כלכך חלשים, משימה שההיתי מסיים בשעה עם ה GDI לוקחת לי 3 שעות, אני מייתר בלי סוף חיילים וגם את

הטנקים החזקים ביותר Avata בכמויות, והם שוחטים לי אותם כאילו זה ג'יפים פשוטים,

עכשיו אני מייצר מאות מתאבדים ושולח אותם להתפוצץ.. זה כמעט הדרך היחידה

חבל שעשו אותם כלכך חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי קודם על MCVRUSH, משם די אמור להיות קל להסיק לגבי כל סוג אחר של RUSH

TANK RUSH זה לבנות כמה שיותר יעיל ומהר את הבסיס שלך, בשביל לייצר 5-6 טנקים ולהעיף אותם כמה שיותר מהר על האויב שלך

(כל הטקטיקות האלה הם למשחקי אסטרטגיה אונליין, מול שחקן אחר שמשחק מולך, לא מחשב)

עקרונית, כל טכניקות ה RUSH למיניהן נוצרות ע"י שחקני אונליין במשקחי אסרטגיה,

המטרה היא כמובן לנצח בקרב אונליין כמה שיותר מהר (עניין של 3-5 דקות מתחילת המשחק עד לנצחון)

על מנת לצבור ניקוד ולהתקדם ב RANK למקום גבוהה יותר, מהר יותר.

זה ככה מאז RA1, אנשים היו מתמקצעים על מפה מסויימת, יודעים תמיד בדיוק איפה לשים את ה"מפעל כסף" כך שיהיה הכי קרוב לכסף

ברמה של משבצת על מפת המשחק, סדר בניה "נאצי" בהתאם למפה, על מנת שתוכל לפמפם בפרק זמן קצר מאוד הרבה טנקים יחסית לאוייב שלך

ולהעיף אותו מהמשחק במהירות ולקבל את הנצחון הזה.

הרבה אנשים נגד RUSHING , ובצדק, כי זה מוציא הרבה מאוד כיף מהמשחק, אתה לא מגיע לרמות TECH מתקדמות

ולא יכול לבנות יחידות מתקדמות, אתה די מתרכז בבניה של המבנים הפשוטים ביותר (כסף, חשמל, טנקים, כסף חשמל טנקים)

אישית עשיתי הרבה מאוד RUSHING בעצמי, מזמן מזמן, בתקופה של RA1, וזה דווקא היה כיף, כי ברמות הגבוהות מאוד בזמנו

(אלה שהיו ממוקמים במקומות הראשונים ב LADDER של RA1)

התחרות הייתה למי יש טקטיקת RUSH יעילה יותר, מין משחק מוחות מאוד מחושב.

זה היה מאוד מלא אנדרנלין ומרגש לשחק ולהיות ב 10 הראשונים מתוך עשרות אלפים, בתקופה ההיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...