Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

לא יודע אהל אני בהחלט יכול להגיד לך לפי התיאורים שלך מה הבעיה..

הבעיה היא עם הרמה ברוטאל של הסקרין (נראה לי אפילו הרד) - לא בדקתי מתחת..

מתוך נראה לי 2-3 משחקים ששיחקת נגיד המחשב כאשר הוא היה הסקרין הוא בנה אחרי איזה 3-4 דק' למעלה מ-5' date='000 יחידות אוויר ויבשה ואת הכי חזקים שלהם (הספינות האלה שעולות 3,000$ ואלה של האדמה שעולים גם 3,000$..) גיליתי את זה בדיוק שבאתי לתקוף להם את האטום שהם בנו, הכל היה זוהר וירוק במפה למעלה(הצבא של הברוטל אצלי) משהו ממש מפחיד, יש איזה באג עם הסקרין מקווה שהם יתקנו אותו בקרוב..

וזה קורה לי כל פעם כך ש..

[/quote']

זה קורה לי גם על Easy... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל המשחקים הקמפיין של הGDI הוא הקמפיין העיקרי' date=' הקישורים בין עלילות המשחקים הם לפי הקמפיין של ה-GDI.

הקמפיין של הNOD מציע נקודת מבט שונה לאותם ארועים, וסוף אלטרנטיבי.

[/quote']

אה אוקיי :| טוב לדעת..

זה קורה לי גם על Easy... :s05:

קראתי פעם באיזה מקום שהמחשב מרמה חחחחח , כאילו הוא כאילו משתמש בטריינר או משהו כזה , לכן הוא בונה כל כך מהר וכדומה , צריך להיות ממש טוב כדי לנצח ברוטל....תחילו מeasy תעברו לnormal ואז ל hard ואז תשימו handycap בברוטל עד שתצליחו לנצח בלי handycap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פעם באיזה מקום שהמחשב מרמה חחחחח , כאילו הוא כאילו משתמש בטריינר או משהו כזה , לכן הוא בונה כל כך מהר וכדומה , צריך להיות ממש טוב כדי לנצח ברוטל....תחילו מeasy תעברו לnormal ואז ל hard ואז תשימו handycap בברוטל עד שתצליחו לנצח בלי handycap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אפשר לשחק את ה SCRIN , או שהם גזע שרק המחשב משחק , והשחקן יכול רק NOD ו- GDI ?

ואני מוסיף,

מה המטרה של המדליות בסוף כל שלב?

יש טעם לנסות לאסוף אותן? יש טעם להתעקש להשלים את כל המשימות בונוס בכל שלב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשחק איתם רק בסקירמיש וברשת ,אין להם קמפיין...או שאולי אחרי שאתה מסיים עם GDI וNOD הם יופיעו אבל אני לא מאמין...סיימתי עם NOD ועדיין לא היה קמפיין של סקרין

ואני מוסיף,

מה המטרה של המדליות בסוף כל שלב?

יש טעם לנסות לאסוף אותן? יש טעם להתעקש להשלים את כל המשימות בונוס בכל שלב?

לא יודע סיימתי עם NOD בנורמל וקיבלתי את כל המדליות עם הבונוס והכל , אני לא חושב שיש לזה משהו מיוחד...אני חושב שזה רק לאתגר אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...