למה החליטו לצנזר את הנאום של שרון? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה החליטו לצנזר את הנאום של שרון?

Ewingum

Recommended Posts

הנה עוד פניני חוכמה מפיו של אלו... סליחה, השופט חשין:

איתן: "אתה אומר שכוונתו של ח"כ איתן שקופה, מאיפה אתה מסיק את זה?"

חשין: "אני מסיק את זה כי כך אני מסיק את זה".

האם חשין לא שמע על הצורך לפרט החלטות, לא רק מטעם היותו שופט בישראל ויו"ר וועדה ציבורית אלא גם מתוך הנימוס הפשוט והמקובל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעדיף מישהו עם שגעון גדלות ושיקול דעת על פני חבורה של שימפנזים שאם היו נותנים להם להחליט בעצמם היו מעדיפים לעשות מלחמת זריקת בננות, וכמובן שהבננות ע"ח הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף מישהו עם שגעון גדלות ושיקול דעת על פני חבורה של שימפנזים שאם היו נותנים להם להחליט בעצמם היו מעדיפים לעשות מלחמת זריקת בננות, וכמובן שהבננות ע"ח הציבור.

גם ל"צ'חצ'חים שבמצודת זאב" יש שיקול דעת מעולה, תאמין לי, אם לזה התכוונת >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה!!! madani.gif

אני לא מוכן להתבטאויות מסוג זה. לא מתאים לך!!! icon20.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי ל"צ'חצ'חים" במצודת זאב, אלא לוועדה האחראית על הבחירות שמורכבת מכמה מפלגות. האנשים האלה לא היו מסוגלים להגיע לעולם להחלטה, ומה לעשות שלפעמים אם מסתכלים על הישיבות שלהם, הם נראים יותר כמו חבורה של ילדים שרבים על שטויות או של קופים שרבים על בננות. נבחרי הציבור של , נכון לשנת 2003, הם חבורה של אגואיסטים שרק מחפשים את המושב המרופד בשביל הישבן שלהם ואת הפנסיה שמקבל כל מי שיושב בכנסת. נכון, יש יוצאי דופן, אבל לא הרבה.

דווקא פה אני שמח שהשיקול של אם לצנזר את הנאום או לא - ניתן לשופט חיצוני. מישהו שיש לו מספיק שיקול דעת והגיון ויכול לראות את התמונה מלמעלה. אם הוא משוויץ - יכול להיות שיש לו במה. חשין הגיע למעמד שבארץ אין כמותו הרבה, וכשנתנו לו את הכפתור האדום - סמכו עליו שהוא יכול לעשות את זה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי ל"צ'חצ'חים" במצודת זאב, אלא לוועדה האחראית על הבחירות שמורכבת מכמה מפלגות. האנשים האלה לא היו מסוגלים להגיע לעולם להחלטה, ומה לעשות שלפעמים אם מסתכלים על הישיבות שלהם, הם נראים יותר כמו חבורה של ילדים שרבים על שטויות או של קופים שרבים על בננות. נבחרי הציבור של , נכון לשנת 2003, הם חבורה של אגואיסטים שרק מחפשים את המושב המרופד בשביל הישבן שלהם ואת הפנסיה שמקבל כל מי שיושב בכנסת. נכון, יש יוצאי דופן, אבל לא הרבה.

TRUE, TRUE and again TRUE...

אבל זה לא נותן לשופט בית משפט עליון את ה"זכויות" שהוא נתן לעצמו.

בתור עובד מדינה הוא מחוייב בהסברים למדינה, ובתור אדם במעמדו ובתפקידו הוא אחראי להסביר ולנמק את החלטותיו, משהו שהוא כנראה מתנגד לו על פי התבטאויותיו האחרונות.

אני בתור אזרח במדינת לא אסכים ששופט יקח לידיו את הזכות להחליט מתי לנמק את החלטתו ומתי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TRUE, TRUE and again TRUE...

אבל זה לא נותן לשופט בית משפט עליון את ה"זכויות" שהוא נתן לעצמו.

בתור עובד מדינה הוא מחוייב בהסברים למדינה, ובתור אדם במעמדו ובתפקידו הוא אחראי להסביר ולנמק את החלטותיו, משהו שהוא כנראה מתנגד לו על פי התבטאויותיו האחרונות.

אני בתור אזרח במדינת לא אסכים ששופט יקח לידיו את הזכות להחליט מתי לנמק את החלטתו ומתי לא.

הוא נתן את כל ההסבר שהוא היה צריך לתת. שרון עבר על החוק בכך שהשתמש במסיבת עיתונאים שלכאורה הייתה אמורה להסביר איך הוא לא קשור לפרשות שפורסמו אודותיו כדי להפיץ תעמולה! ב-10 הדקות הראשונות של הנאום הוא לא דיבר כמעט על עצמו אלא רק על מפלגת העבודה ואיך היא לא בסדר. למרות שנשמעו קולות משני המחנות הפוליטיים שמצדיקים את הפעולה של חשין עדיין ניסו לעשות עליו עליהום ולהתנפל עליו בתואנה של "מה פתאום אתה מצנזר את הנאום של ראש הממשלה". אז כאן יש לו שתי ברירות: או לחזור שוב ושוב על דבריו ולהסביר שוב כי שרון עבר על החוק, או לשים ז*ן ולא להתייחס. לדעתי הוא היה צריך לעשות משהו באמצע - לפרסם הודעה מסודרת ולתת להם לשבור את הראש עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע אחרי ששמעתי שקטעו לו את הנאום הבנתי.

כל הנאום הארוך הזה, כולו היה מלא בתעמולה מכוונת, משמיצה ובוטה.

הרי זה לא אפשרי שאריאל שרון וכל יועציו הפוליטיים והתקשורתיים לא יבינו שזוהי תעמולת בחירות. הם ידעו את זה, ושרון בא בכוונה ברורה.

הוא רצה ש"ישתיקו" אותו.

הוא קיווה שהדבר יסיט את האש ממנו לכיוונו של השופט חשין. היה לו ברור שברגע שהשופט ייקטע את השידור, הדבר יגרום לתסיסה גדולה אצל כל תומכי הימין ויתחילו הטענות נגד השופט ה"שמאלני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל"צ'חצ'חים שבמצודת זאב" יש שיקול דעת מעולה, תאמין לי, אם לזה התכוונת >:(

כמו שהוסבר, הוא התכוון לחברי הוועדה, שרק בזכות איש אחד פסלו את שאול מופז- שברור לכולם שהמינוי שלו יהיה נגד החוק.

(18 נגד 20)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...