ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009. - עמוד 26 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009.

GGuyZ

Recommended Posts

מממ אוקי.. מצאתי תצמי עם טיפה זמן מיותר אז החלטתי לנסות לעשות בנצ' של 3DMark06.

התוצאות הם כאלה:

3DMark Score 6597

SM 2.0 Score 2438 Marks

SM 3.0 Score 2772 Marks

CPU Score 2849 Marks

(המעבד הוא E6750 על 3.2Ghz, ממ X1950XT @ 654/900, ו2GB על 800Mhz)

ממ אני לא ממש יודע מה המספרים האלה אומרים.. אז אני ישמח אם מישהו יוכל להגיד לי, איך התוצאה? =]

ודרך אגב, לא צריך לשנות הגדות וזה נכון? רזולוציה, AA וכל אלה..

פיטר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ציון מסויים שנועד לשימוש פנימי של התוכנה. אחרי שאתה מקבל את הציון יש לך אופציה בתוכנה להעלות אותו לאתר האינטרנט שלהם, שם הם משוויים את המערכת שלך והציונים שלך אל מול מערכות אחרות בכל מיני פילוחים (כל המערכות, מערכות דומות, מערכות עם אותו מעבד, אותו כרטיס גרפי וכו').

בגלל פופולריות התוכנה הזאת, משתמשים בציונים האלה לא רק בתוך אתרי ההשוואה של התוכנה, אלא גם מחוצה, כציון רשמי לכל דבר לביצועי המחשב ביישומי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש!

במזל טוב עשיתי את המוד הראשון שלי (אם לא מחשיבים החלפת מאווררים במארז) והדבקתי מאוורר 92 מ"מ לכרטיס מסך (מצורפת תמונה - עבודה ערבית, אני יודע).

התוצאות לא איחרו לבוא. האוברקלוקינג הנוכחי שלי מעודכן במפרט, ומצורפת תמונה של 3dmark06.

יצויין כי הכרטיס לא עובר 70 מעלות במאמץ (הוא היה מגיע ל-85), ן-45 מעלות במנוחה (טמפ' קודמת: 50).

תודה ל-Guardian Angel =(^.^)=

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ג'יי פיטר - לעניות דעתי זה רק אומר שהמחשב שלך עוד מסוגל להרבה יותר מהתוצאה שקיבלת עד כה. תמשיך להמהיר :)

בראל - נשבע לך שהשתעשעתי עם הרעיון של 120 (שזה אומר שפירקתי את המאוורר 120 הקדמי וניסיתי להתאים אותו) אבל זה גדול בכמה מילימטרים בודדים והמאוורר נתקע באיזה סלוט PCI סמוך.... LOL שיעשעת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש!

במזל טוב עשיתי את המוד הראשון שלי (אם לא מחשיבים החלפת מאווררים במארז) והדבקתי מאוורר 92 מ"מ לכרטיס מסך (מצורפת תמונה - עבודה ערבית, אני יודע).

התוצאות לא איחרו לבוא. האוברקלוקינג הנוכחי שלי מעודכן במפרט, ומצורפת תמונה של 3dmark06.

יצויין כי הכרטיס לא עובר 70 מעלות במאמץ (הוא היה מגיע ל-85), ן-45 מעלות במנוחה (טמפ' קודמת: 50).

תשמע... אתה חייב להזהר עם הברגים האלו שלא יגיעו לכרטיס :P

1. לדעתי מאוורר 12 צריך להכנס שם, פשוט תחבר אותו בדיוק מעל קו הגובה של הסלוטים PCI , או מה שאמרת שהפריע.

ההשפעה תהיה משמעותית הרבה יותר, בגלל שטח הקרור הגדול יותר.

2. לדעתי כל מאוורר שתחבר שם, עדיף שתחבר הפוך - שיזרוק אויר על כרטיס המסך ולא ישאב אויר, כמו שמחובר בתמונה שהעלת.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש!

יפה!

איך קיבלת ציון גבוה משלי בכמעט 3000 נקודות??

האוברקלוק לכרטיס מסך עד כדי כך משנה?

שלי על 620 לליבה ו 800 לזכרונות והמעבד על 2400, נתן לי ציון של 4900 אם אני לא טועה.

באמת נחמד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? אני בלי OC על 5400. יש לזה כמה סיבות לדעתי:

גרסת הכרטיס שלי - ג'יגהבייט. הם באים עם קלוק של 600 מגהרץ (רוב האחרים מגיעים על 540) והם בנויים לביצועים. מה גם שהאוברקלוק שלי קצת יותר חזק בגלל המאוורר שהוספתי על ההיטסינק. אם תשים לב תראה שזה ממש על המגהרץ, לקחתי את המחשב הכי רחוק שיכולתי בתצורה הנוכחית שלו, וזו תוצאה שהתקבלה בתנאים אופטימליים למדי. אם אני אנסה עכשיו (עם יישומים פתוחים) אני בטח אגיע ל-7200 (באותו פרופיל OC).

וכן, האוברקלוק לכרטיס מסך משנה מאוד. כל מגהרץ עושה הבדל. וגם למעבד.

ואני מניח שהרבה נעוץ גם בעובדה שהשקעתי הרבה זמן ומחשבה בהרכבת המפרט הזה (גם החלקים המעפנים - בכוונה ואחרי הרבה מחשבה, הגורם הכלכלי גם היווה שיקול :-[), והלוח נהדר לדעתי, ו... ו... וזהו. אני מאמין שכל מחשב עם מעבד וכרטיס מסך כמו שלי יכול להגיע לפחות ל-6800 בבחינה הספציפית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1024*768. ככה זה נפתח בדיפולט, זאת הרזולוציה של השולחן עבודה שלי.

אם אתם בודקים על 1280*1024 כנראה שיצאתי אידיוט. ברזולוציה הזאת אני מגיע ל-6124.

:kopfpatsch:

(מוריד את הראש ומחכה לכאפות)

(גם אתם לא חכמים גדולים שלא זיהיתם את זה ישר... גם כן מושב לצים פה :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...