עכברים עכברים עכברים אופטיים! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכברים עכברים עכברים אופטיים!

Dr.Drek

Recommended Posts

רק כדי למנוע אילו ספקות, יש לי עכבר אופטי של , לא עם כדור.

אני יבדוק את הדגם אם הוא מוןפיע דוויס מנג'ר...

אני דיברתי על עכבר אופטי לא עם כדור, זה הסימטרי.

אחרי זה הבאתי דוגמא לעכבר עתיק שיש לי של מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי למנוע אילו ספקות, יש לי עכבר אופטי של , לא עם כדור.

אני יבדוק את הדגם אם הוא מוןפיע דוויס מנג'ר...

אני דיברתי על עכבר אופטי לא עם כדור, זה הסימטרי.

אחרי זה הבאתי דוגמא לעכבר עתיק שיש לי של מיקרוסופט

האאא... אני חשבתי שכשאמרתם עכברים אפורים התכוונתם לאופטיים הישנים של בצבע אפור :-[ (זה הסמיילי שאומר נבוך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על העכבר שיש מפלסיטק לבן שמיועד לימין ושמאליים של , האופטי, אני לא יודע איך קוראים לו

intellimouse אופטי

יש לי אותו..סה"כ עכבר טוב אבל אם אתם שואלים אותי, הכבל שלו יותר מדי עבה ולא מספיק גמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהליין כולם.

תודה רבה על ההיענות המהירה והרבה...

אבל:

א.לא דיברתם כלל על מחירים/ביצוע.

ב. אני מחשיב את עצמי כגיימר רציני ורוצה לדעת מה כן כדאי?

ג.כמו כן, הייתי רוצה לקנות משהו שגם יהיה נוח ליד מבחינה רפואית...שלא גורם לכאבים אחרי איזה שעתיים משחק...

ד.מה יהיה ההבדל של הדואל מהרגיל?

ה.תודה מראש ,אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד עכברי ..

יש לי את ה-Wheel Mouse הישן והקטן והוא עושה עבודה טובה..

הוא נופל לי המון ואני נותן אותו לאח שלי הקטן כדאי שיזרוק אותו על הקיר ושינסה להרוס אותו, אבל הוא לא מצליח!!!

זה פלסטיק ממש איכותי..

עכשיו אני מנסה לשכנע את אבא שלי לקנות את הטראק בול של ..לא מצליח בנתיים, אז מנסים להורס ת'עכבר הזה כדאי שיהיה תירוץ יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד עכברי ..

הוא נופל לי המון ואני נותן אותו לאח שלי הקטן כדאי שיזרוק אותו על הקיר ושינסה להרוס אותו, אבל הוא לא מצליח!!!

זה פלסטיק ממש איכותי..

עכשיו אני מנסה לשכנע את אבא שלי לקנות את הטראק בול של ..לא מצליח בנתיים, אז מנסים להורס ת'עכבר הזה כדאי שיהיה תירוץ יותר טוב..

אני לא מבין למה צריך לשכנע הורים לקנות דברים או שהם נחמדים מספיק והם קונים לך, או שיש לך יכולת השפעה עליהם והם מסכימים(שזה נדיר מאוד) או שאתה פשוט מרוויח כסף וקונה את מה שאתה רוצה בלי לשאול את ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד עכברי ..

זה פלסטיק ממש איכותי..

אני לא מבין למה צריך לשכנע הורים לקנות דברים או שהם נחמדים מספיק והם קונים לך, או שיש לך יכולת השפעה עליהם והם מסכימים(שזה נדיר מאוד) או שאתה פשוט מרוויח כסף וקונה את מה שאתה רוצה בלי לשאול את ההורים.

א)אין לי הורים נחמדים, צריך לשכנע אותם בכוח לקנות לי משהו למחשב..

ב)גם אני מחפש עבודה, רק הבעיה שאני בן 13...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד עכברי ..

זה פלסטיק ממש איכותי..

פלסטיק איכותי ? אממ, תנסה את העכברים החדשים של מייקרוסופט ותחווה דרעק...

טראקבול של מייקרוסופט ? ממש לא מומלץ, תנסה רק את אלה של לוג'יטק, ובדוק את הביקורת כאן באתר...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...