עכברים עכברים עכברים אופטיים! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכברים עכברים עכברים אופטיים!

Dr.Drek

Recommended Posts

אהליין כולם!

במסגרת משחקיי ב LAN שונים ומשונים (שאגב - כל אחד שיש לו פרטים לגבי כאלו ואחרים מוזמן לשלוח לי לאימייל amir_had@msn.com

החלטתי לרכוש עכבר אופטי...שכן העכבר הנוכחי - כבר נמאס לי לנקות אותו כל יום שעובר...

אז ככה.

איזה הכי כדאי?

כלומר, יש ו LOGITECH?

מה עדיף?

ואיזה דגם?

כמובן תוך התייחסות למחיר/ביצועים...

תודה מראש, אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש העדפה אישית, למרות שהיא לא מקובלת כאן כמעט על אף אחד, לעכברים של מיקרסופט. הם אמידים לעורך זמן, יש להם פלסטיק איכותי ובניגוד ללוג'יטק הם עושים עכברים סימטריים, שגם שמאליים יוכלו להנות מעכברים אופטייים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כן מת על העכברים של מיקרוסופט... אבל לאחרונה התאהבתי... ב- MouseMan Wheel Optical. בפעם הראשונה שהחזקתי אותו בחנות זיגזג הוא פשוט היה מושלם ליד שלי והדבר הכי נוח שהחזקתי בחיים שלי!!! בנוסף, הוא גם יפה מאוד וגם כעכבר הוא מעולה. (העינית האופטית שלו היא דור שני).

אבל... אם אתה רוצה עכבר, שלפי דעתי הרבה פחות נוח ויפה אך הרבה יותר טוב בתפקודו כעכבר (רק לגיימרים), אז תלך על ה-M$ V3.0. יש לו את העינית האופטית הטובה מכל העכברים.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכבר אופטי של חברה אנונימית(WINNER) והוא ממש לא עושה לי בעיות ואני מאוד מרוצה ..לחבר שלי יש עכבר אופטי של מיקרו$ופט וכשאני משתמש בו אני לא מרגיש שום הבדל מבחינת הביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך לחכות כמוני לעכברי הדיואל אופטיקל של לוג'יטק אשר הולכים לקבוע סטנדרט חדש בנושא, ולא ללכת על מייקרוסופט פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לגמרי נכון. לגיימרים העכבר הוא בדיוק כמו שאר העכברים וזאת בשל קצב התמונות הנחות כביכול שלו. הוא מספק רק יותר דיוק. חוץ מזה, יש כבר בארץ די הרבה זמן את ה-V3.0 של שנותן גם הוא דיוק מירבי ומעולה גם לגיימרים.

אבל למרות הכל אני הייתי הולך על ה-MOUSEMAN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech Monman Whell Optical

עכבר מצויין !! סוף הדרך....

(אבל באמת רק אם אתה ימיני, אחרת לך על או על כל חברה אחרת)

וכמו ש KOM אמר ה - DUAL OPTICAL באמת הולך להיות משהו אדיר אז גם אותו אתה יכול לקנות אם אתה מעוניין...

עצה שלי, לך לחנות תנסה כמה עכברים ואז תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש העדפה אישית, למרות שהיא לא מקובלת כאן כמעט על אף אחד, לעכברים של מיקרסופט. הם אמידים לעורך זמן, יש להם פלסטיק איכותי ובניגוד ללוג'יטק הם עושים עכברים סימטריים, שגם שמאליים יוכלו להנות מעכברים אופטייים!

אני יספר לך כמה דברים על העכבר האופטי של שמנצא פה לידי...

איכות של הפסטיק? לא יודע, לי זה נראה כמו חתיכת קרטון, אבל נאיממש לא מבין בזה.

אם תרצה לדעת על ה"איכות" האחרת של העכבר, תדע שהיה כתוב לי על העכבר "MICROSOFT" כשקניתי אותו, ואחרי כמה ימים שהחזקתי אותו (והיד שלי לא מזיעה הרבה), הוא התחיל לדהות, עברתי על זה עם האצבע ו... הופ! נעלם! אמנם זה סתם השן של החברה, אבל לא נראה לי שזה מעיד על האיכות המצויינת.

חוץ מזה, לפעמים בוקע קצת אור אדום מהלחצן גלילה (או איך שלא קוראים לזה), חייזרים השטלתו לי על העכבר? ::) או שהעכבר סורק גם את התקרה בשביל דיוק מקסימלי?

חוץ מזה, אני חייב לציין, לפי מה שאני שם לב, הפלסטיק הזה הוא, איך אומרים, שניים בשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרצה לדעת על ה"איכות" האחרת של העכבר, תדע שהיה כתוב לי על העכבר "MICROSOFT" כשקניתי אותו, ואחרי כמה ימים שהחזקתי אותו (והיד שלי לא מזיעה הרבה), הוא התחיל לדהות, עברתי על זה עם האצבע ו... הופ! נעלם! אמנם זה סתם השן של החברה, אבל לא נראה לי שזה מעיד על האיכות המצויינת.

חוץ מזה, לפעמים בוקע קצת אור אדום מהלחצן גלילה (או איך שלא קוראים לזה), חייזרים השטלתו לי על העכבר? ::) או שהעכבר סורק גם את התקרה בשביל דיוק מקסימלי?

חוץ מזה, אני חייב לציין, לפי מה שאני שם לב, הפלסטיק הזה הוא, איך אומרים, שניים בשקל.

זה הבעיה שיש רק בעכבר האפור הזה שמיועד לימניים בלבד. ראיתי אותו אצל חבר שלי ואני שונא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו החסרונות הבולטים אשר לא תמצא בלוג'יטק שיש לי בשימוש במחשב היש, והוא כבר בין 5, וכמה נפילות הוא עבר ? כבר זמן היד שלי נחה עליו ? ונראה כמו חדש ! אפילו לדהות לא דהה ! אפילו סדק אין ! וככה ורק ככה צריכים לבנות עכבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר עם המקירסופט הפשוט שיש עם גלילה, חי כבר 4 וחצי שנים והסמל נמצא עדיין עליו, והוא ממשיך לעבוד במחשב המשני.

רק לאפורים של יש כאבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו החסרונות הבולטים אשר לא תמצא בלוג'יטק שיש לי בשימוש במחשב היש, והוא כבר בין 5, וכמה נפילות הוא עבר ? כבר זמן היד שלי נחה עליו ? ונראה כמו חדש ! אפילו לדהות לא דהה ! אפילו סדק אין ! וככה ורק ככה צריכים לבנות עכבר !

זה מה שרציתי להגיד... אני עם לוג'יטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר עם המקירסופט הפשוט שיש עם גלילה, חי כבר 4 וחצי שנים והסמל נמצא עדיין עליו, והוא ממשיך לעבוד במחשב המשני.

רק לאפורים של מיקרוסופט יש כאבים

בעצם עכשיו הבנתי... אני לא מעודכן!

אז העכבר האופטי של מיקרוסופט החרא שיש לי, הוא חרא בגלל שהוא מהסדרה הישנה, מהאפורים. אוקיי, לא התעדכנתי בזמן האחרון בקשר לעכברים.

אבל בכל זאת, גם אם הוא ישן, שלפעמים יצא בלחצן גלילה או איך שלא קוראים לזה? הוא סורק את התקרה ליותר דיוק?

זאת התשובה של לDUAL OPTICAL של לוג'יטק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...