adsl vs. cable vs.satalite - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adsl vs. cable vs.satalite

scorpion

מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!  

98 הצבעות

1. 1. מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שברור לך שזה לא באשמתם, אלא באשמת משרד התקשורת (נזק בעצמם, למעשה..)...

הכבלים היו שמחים מאוד להתחיל לתת את השירות לקהל הרחב כבר לפני חודשים רבים..

זה ברור ונהיר לי!!

אבל אני לא מתווכח על הסיבות! גם אני אשמח לעבור לכבלים אם זה ישתלם כספית והמהירות גבוהה!

אבל זה לא אומר שהכבלים יהיו טובים יותר רק בגלל שהם לא בזק!!!! כשהם יתחילו להכנס לשוק יהיה ניתן להשוות כרגע לא ניתן להשוות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדבר שטויות?

רוחב הפס שמוקצה לשכונה שלמה הוא 45 מגהביט ואיתו, כל המשתמשים בשכונה נאלצים להתחלק!

משתמש קצה בכבלים והמודם שלו מסוגלים להגיע למקסימום של 10 מגהביט ב Downstream וגם זה לא.

ברגע שמשתמש אחד יגיע למצב הזה ייווצר "רעש" חזק בתשתית השכונתית וכתוצאה מכך, יותר מרבע מהמשתמשים בשכונה לא יצליחו להינות מגלישה במהירות סבירה.

יש לך כתובת ובה נמצא "מודם פלאים" שכזה?

דוקם כל מומחה ענק לעינייני תקשורת שכמוך המציא מושג חדש שהוא: "רעש חזק בתשתית שכונתית" מדהים איזה מושג יוצא מן הכלל אתה מוכן להסביר לי לעומק איך זה עובד כי אני פשוט לומד בבית ספר במגמת אלקטרוניקה ואנחנו בדיוק לומדים תשקרורת ספרתית (שכמובן כוללצ את חיבור ה DSL בכבלים ועוד כל מיני) כנרא המורה המטומטם שלי שיש לו ותק של איזה 35 שנה וגם עבד בתחום התקשורת באיזו חברה לפיתוח לא הזיכר לנו את המושג המרהיב הזה!

דרך אגב אם אתה לא מאמין לי שמודם כבלי מסוגל (ואמרתי והדגשתי בתנאים האופטימיים ביותר) להגיע ל 43 MBPS בהורדה אז כנס לכל אתר של חברה שעושה מודמים כבלים ותקרא מפרט טכני! זה כמו שבחיים מודם ADSL לא יגיע ל 8MBPS בהורדה שלו כמו שכתוב במפרט הטכני של המודמים!

יש לי מודם של 3COM כנס לאתר שלהם ותקרא את על התכונות שלו יש גם מודמים של 21COM או משהו כזה (לאנשים שבניסיו של הבכלים) אתה מוזמן להכנס לאתר שלהם ולראות את המפרט של המודם שהם מייצרים

והעודה שהמרכזיי השכונתית מקבל רק 43MBPS זה תלוי בציוד שמותקן בה רק לידע כללי מהמרכזיה השכונתית את לתחנת הכבלים החיבור מתבצעה דרך סיב אופטי ככה שיש אפשרות להאיץ את התקשורת למהירויות אדירות.

ותזכירלי דרך מה מתבצעת תקשורת ADSL אאא נכון דרך חוט נחושת שהעובי שלו במקרה הטוב 0.5 ס"מ פששש אדירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותזכירלי דרך מה מתבצעת תקשורת ADSL אאא נכון דרך חוט נחושת שהעובי שלו במקרה הטוב 0.5 ס"מ פששש אדירה!

מה הקשר?????????????

עובי של חוט נחודשת חצי סנטימטר???????????????????????? למה מה זה נראה לך חוט חשמל שמעביר זרם לדוד???????????

מה הקשר אם זה חוטי נחושת או סיב אופטי?? מבחינתך אתה תקבל את אותו הדבר פחות או יותר!!!!!

הכבלים לא יתנו לך את כל ה 43 מגהביט!

יש למישהו שאני מכיר חיברו כבלים (מהניסוי) וההורדה היתה פעם ב 5 מגה ביט אל זה ירד לו ל 0.7 מגה ביט! בערך!

אז אל תתלהב כל כך מהכבלים!!!!!!!

נחושת זה זול...זה אמין ועושה את העבודה

בסיבים אופטיים יש יותר בעיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו אתה טועה בגדול

מה זה מה עקרוני איזה חוט אז למה שהצינור שמביא את המים לבית שלך יהיה חלוד הוא יביא אות כמות של מים לא

אז זהו בדיוק שאיכות החוטים שדרכם מתבצעת התקשורת תקבע את המהירות

תראה איך שהכבלים יצברו תאוצה בעוד שלADSL תהיה בעיית פיתוח

רק שתדע כאשר מעבירים מידע במהירות מאוד בה דרך החוטים הם מתחמימם רק לחשוב על זה שיאאיצו את מהירות החיבור של הADSL

כל החוטים העלובים של ישרפו חאחאחאחא

ודרך אגב החבר הזה שלך עם כבלים לא משו

כי כמו שאמרתי לפני שהגבילו לי את הכבלים (בגלל שלא קיבלו אישור ממשרד התקשורת ומחוברים יותר מידי נסיינים) הייתי מוריד במשרתים בארץ על 740 קי יציב למשך כל זמן ההורדה! ומחו"ל הייתי מוריד איזה 500 לפעמים 600 צ TRIPOD וXOOM

רק שתעדה שאני לא מדבר סתם כי לפני הכבלים הייתי נסיין של ה ADSL במשך שנה וחצי אם לא יותר היה לי מודם של אורקית (לא מוגבל) הייתי יכול לשלוח ב 60 קי (נראה מישהו עכשיו עם ADSL שיכול להגיע למהירות כזו) וההורדה הכי מהירה שהגעתי עליי שהייתה גם יציבה הייתה 550 משהו כזה

עכשיו יש לי את הניסיו של הכבלים בערך שנה ואני הרבה הרבה יותר מרוצו ממנו (ישר אחרי שנגמר הניסיו של ואמרו לי מה יהיו המחירים אמרתי יפה שלום ותודה כי החיבור הזה לא שווה את הכסף שהם דורשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שאתה אומר נכון(שאם אף אחד לא מחובר למרכזייה אז זה יהיה מהירות 45MB/sec) אז זה אומר שאם 180 איש יהיו מחוברים על המרכזיה של הכבלים באותו זמן(דבר שנראה לי מאוד לא סביר אםילו בשעות העומס) שמהירות הורדה תהיה 250K/sec שזה מהיר יותר מחיבור ה-adsl הכי מהיר כשהוא עובד לא בשעות העומס!

ובטוח שזה יהיה יותר זול מהסיבות שכבר רשמתי למעלה, שהן:

א. אנשים שמחוברים לכבלים(טלוויזיה) גם ככה משלמים על אחזקת קו הכבלים אז התוספת על חיבור האינטרנט תהיה קטנה יחסית.

ב. כדי להפיל את המונופול הכבלים בטוח יתנו מחירים זולים יותר וגם יש להם אפשרות להרשות את זה לעצמם כי הם כבר מקבלים תשלום על הקו מאלה שרואים דרכם בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

תקשיב לי טוב ג'ובניק מת.

ביום שכבלים יתנו 43 MBPS בזק כבר לא יעבדו על דרך הטלפון, אלא דרך לווין (עם מודמים חדשים!!....), שבאמת לא רואה ממטר 43 MBPS. מדבר איתי על עתיד? שים לב איך הכבלים בנו את התשתית שלה. בארה"ב אתה מזמין כבלים בטלויזיה ורואה בשידור 100 הרץ, בגלל שהכבל איכותי ועבה (שם אגב, בניגוד לכאן, חברת הכבלים יותר יקרה ויותר איכותית מהלווין). פה אתה מגיע ל- 50, ואם הטכנאי ממש ממש ממש ממש אהב אותך, אתה מגיע ל- 80. למה? תשתית מחורבנת. "ממירים שיכולים להגיע למליון הרץ!!!!" אם להיות אהבל כמוך. וגם אם זה נכון, בלתי אפשרי. אין לך ציוד טוב. עכשיו, בחזרה לאינטרנט:

נכון למהירויות של היום, אתה מגיע ב- ADSL ל- 2M, ובכבלים ל- 1.5M, וזה לא משנה כמה עבה הכבל נחושת/כמה סיבים אופטים יש לך, או איזה מודם איכותי וטוב יש לך!! יש רצוי ויש מצוי. אני קונה עכשיו למבורגיני, רכב שיכול להגיע מ- 0 ל- 250 ב- 30 שניות בערך. בארץ אני יכול לנסוע עד 110, מה זה נתן לי?!?

חתכת אפס זיין שכל. מתפאר וכיף לך כי יש לך מודם ETHERNET של (על אלקטל שמעת? אתה יודע שיש להם פיירוול פנימי במודם שלהם? אמבסדור קוראים לזה. לך תשאל את המרצה המלומד עם הותק שלך, אולי הוא נתקל בחברה הזו פעם), וזורק כסף על האשליה שעוד מעט אתה תגלוש ב- 43 MBPS. עשית את כולם בפורום טיפשים עם השטויות שלך, תעשה טובה ותן להם את האופציה לגלות את האמת בעצמם, ולא את האמת שאתה חזית בדמיונך ההזוי והקוקסינלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ADSL 2 מגה יש לאח שלי כבלים 1.5 מגה

הדאונלוד שלי יותר מהיר כמובן אבל מבחינת פינגים יציבות החיבור ואפלוד ה1.5 מגה כבלים לוקח 2 מגה ADSL

אני בנזק בינלאומי והוא בנטויז'ין

אני בין הראשונים בארץ שיש להם ADSL אז היה לי פעם את המודם אורכית אבל נזק עבדו עליי וגנבו לי אותו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים עדיין לא נמצאים בשוק לקהל ,אז אין מה להשוות.

וגם הלווין לא נימצא ,כמו תמיד נזק שולטים.

אבל אני די מרוצה מה ADSL ,מוריד לי 200k/sec  זה מספיק לי בהחלט.

בקשר ללווין זה יהיה חרא גדוללל , קבלה לא ממש גבוה ,שליחה של מודם ,ופינג הכי גרוע שיכל להיות.

הכבלים הם היחידים שיכולים להתחרות ב ADSL  אבל כפי שנראה  נחכה להם עוד הרבה זמן .

אוקי, זה נכתב לפני יותר משלוש שנים.

והבן טוען שהוא הוריד במהירות של 200kb/s... בחיבור ADSL פרטי.

זה נשמע לכם הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...