adsl vs. cable vs.satalite - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adsl vs. cable vs.satalite

scorpion

מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!  

98 הצבעות

1. 1. מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבלים עדיין לא נמצאים בשוק לקהל ,אז אין מה להשוות.

וגם הלווין לא נימצא ,כמו תמיד נזק שולטים.

אבל אני די מרוצה מה ADSL ,מוריד לי 200k/sec זה מספיק לי בהחלט.

בקשר ללווין זה יהיה חרא גדוללל , קבלה לא ממש גבוה ,שליחה של מודם ,ופינג הכי גרוע שיכל להיות.

הכבלים הם היחידים שיכולים להתחרות ב ADSL אבל כפי שנראה נחכה להם עוד הרבה זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצביע בסקר הזה כי לא ראיתי שיש שימוש מסחרי באינטרנט בכבלים (אדם מתקשר, מזמין חיבור ותוך כמה ימי עבודה הוא גולש) את הניסוי של כמה יחידי סגולה אי אפשר עוד להגדיר כשירות קיים. גם הלוין עוד רחוק. קראתי היום שעמוס 2 יחבר את גולשי האינטרנט בארץ ישירות לשדירת האינטרנט של החוף המזרחי בארצות הברית בפס רחב אבל זה יקרה רק בסביבות ספטמבר 2002 ורק אם הטיל הרוסי או הסיני שישגר את הלוין הזה לא יתרסק :lol: :lol:

איכות ה-ADSL סבירה ביותר בד"כ. במיוחד בהתחשב בעלות הגבוהה של הקוים שספקיות האינטרנט צריכות לחכור ככל שמתחברים יותר גולשים. אנחנו רחוקים מה-BACKBONE של האינטרנט וזאת בעיה לא פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ות ה-ADSL סבירה ביותר בד"כ. במיוחד בהתחשב בעלות הגבוהה של הקוים שספקיות האינטרנט צריכות לחכור ככל שמתחברים יותר גולשים

בולשיט!

המחירים הגבוהים הם תוצאה של מונופול, בלבד!

כשאנשים מאמריקה או מאירופה שומעים שבישראל משלמים 40$ בחודש רק לספק האינטרנט על חיבור של 1.5mbit הם פשוט בשוק, כי הם לא משלמים אפילו חצי מזה, על חיבור של 8mbit!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ות ה-ADSL סבירה ביותר בד"כ. במיוחד בהתחשב בעלות הגבוהה של הקוים שספקיות האינטרנט צריכות לחכור ככל שמתחברים יותר גולשים

בולשיט!

המחירים הגבוהים הם תוצאה של מונופול, בלבד!

כשאנשים מאמריקה או מאירופה שומעים שבישראל משלמים 40$ בחודש רק לספק האינטרנט על חיבור של 1.5mbit הם פשוט בשוק, כי הם לא משלמים אפילו חצי מזה, על חיבור של 8mbit!

אני מדבר על עלות המנוי אצל ספקית האינטרנט, גם על זה יש מונופול ? את הקוים לחו"ל אפשר לחכור מבזק, קוי זהב וברק ועכשיו גם אפשר באופן ישיר דרך מד-1 וכל אלה. אתה חושב שהמחיר ירד ? שום סיכוי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הכבלים...

נכנסתי לאתר של ספקית כבלים בארה"ב(כמו wow ב-adsl) וזה עולה להם בערך 50$ לחודש החיבור הכי פשוט, וזה לא כולל את התשלום לספקית האינטרנט עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...