adsl vs. cable vs.satalite - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adsl vs. cable vs.satalite

scorpion

מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!  

98 הצבעות

1. 1. מה לדעתכם יותר טוב? ושווה את המחיר שמשלמים עליו!

Recommended Posts

אני באמת מופתע שאנשים שכותבים פה בפורומים ומבינים עניין, מתלהבים ממהירות גבוהה של בניסוי . כמה אנשים מחוברים לכבלים בניסוי ? כמה היו מחוברים ל-ADSL בניסוי ?

וכמה כשהשירות זמין לכל המדינה (משהו כמו 7 מיליון תושבים ?) ? כמה מהיר יהיה האינטרנט שלכם בכבלים אם אתם גרים בשכונה של ביניינים גבוהים עם המון דירות והמון ילדים ובני נוער ? כולם יהיו מחוברים כל הזמן ופקקי התנועה באינטרנט יהיו כמו פקקי התנועה בנתיבי איילון בבוקר :D

וחוץ מזה בניסוי החברות נותנות את המקסימום שיכולות כדי שבעיתון יכתבו עליהם דברים טובים וזה יהיה פרסומת מצוינת לשירות העתידי. אחרי שזה נכנס לשימוש מסחרי שמים על הלקוח ז*ן >:(

.

תראו איזה מוצר גרוע קיבלנו (ועדיין מקבלים מהכבלים) עד שהגיעו YES והביאו המון ערוצים שלא היו עד היום (בלי קשר לזה שהשירות לקוחות שלהם הוא מהגרועים בעולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא הכבלים מגבילים מאוד את המהירות ללקוחות בניסוי... (אוכלי חינם, למה שיקחו להם את כל רוחב הפס?)

סביר להניח שאותה "מהירות מוגבלת" שיש עכשיו, תהיה המהירות ה"לא מוגבלת" בשעות העומס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת, כשה-adsl היה בניסוי המהירות שלו בערך הייתה 20-30 k/sec, המורה לחומרה של אח שלי השתתפה בניסוי וזאת המהירות שהיא קיבלה, אני מתאר לעצמי שהיחס בין הניסוי לפעילות אמיתית שווה גם עם הכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אם אתה רוצה לדעת, כשה-adsl היה בניסוי המהירות שלו בערך הייתה 20-30 k/sec, המורה לחומרה של אח שלי השתתפה בניסוי וזאת המהירות שהיא קיבלה, אני מתאר לעצמי שהיחס בין הניסוי לפעילות אמיתית שווה גם עם הכבלים...

מאוד מוזר.... בתקופת הניסוי של ה ADSL, כמעט כל הלקוחות אשר השתתפו בו, היו לא מוגבלים.

משמע, השליחה היתה במהירות גבוהה (70 - 120 קילובייט בשניה) וכמעט שלא השפיעה כלל וכלל על קצב ההורדה (אין לי כוח לפרט למה...).

מהירות ההורדה היתה נעה בסביבות ה600 קיי.

שימו לב!!! רק מי שהיה גר במרחק של עד 4 ק"מ מהמרכזיה שלו היה מגיע לנתונים שציינתי.

האחרים, אשר מרחקם האווירי מהמרכזת עלה על 4 ק"מ, היו מחוברים ועדיין מחוברים ל"יח' רחק" אשר נועדו לשמש כ"מגבר" על מנת שגם הם יוכלו להתחבר לשירות אך הם לא היו מגיעים למהירויות כאלה גם כשהיו בניסוי (כמובן שהמרחק משפיע...).

לפי מה שהבנתי, באמצעות יח' הרחק האלה ניתן לחבר משתמשים שהמרחק האווירי שלהם מהמרכזת גדול מ4 ק"מ אבל קטן מ7 ק"מ.

לצערינו, יש משתמשים שהמרחק שלהם רחוק אף יותר מ7 ק"מ והם לעולם לא ייזכו להשתמש בשירות הזה.

אז לפני שאתם עולים עלי בצעקות, העובדות פרוסות כאן לפניכם.

;)

[glow=red, 2, 300]עם נזק, עד שנתנתק![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים דיברנו על זה כבר?...

אי אפשר לדעת כמה יעלה הכבלים ומה תיהיה המהירות שהספק יאפשר לנו. (כרגע הם הגבילו לחלקנו את המהירות).

בינתיים שולטת על האינטרנט המהיר בארץ אז היא יכולה להרשות לעצמה לגבות איזה מחירים שהיא רוצה ואתם כמו ילדים טובים משלמים לה.

זה מרגיז שאין חופש בחירה בארץ.

Bנזק

:AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים עובדתית אמורים לעלות פחות משתי סיבות: א. אם אתה לא ב-yes אז אתה בכל מקרה כבר משלם על אחזקת קו הכבלים כל חודש אז זה כבר יוצא יותר זול(אבל תהיה תוספת כלשהי כי אז תשתמש בו גם לאינטרנט), והתשלום לספק לא אמור להיות גבוה יותר מתשלום לספק על adsl(אם לא פחות).

ב.מחירים שיותר גבוהים מהמתחרה זאת לא דרך לנצח מונופול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד מפסר דברים

כל בנאדם שחושב ש DSL מכל סוג שהוא (ADSL,SDSL,VDSL) מה שלא יהיה יותר טוב מכבלים אז הנאדם הזה מפ*ר

דבר נוסף מי שעשה את הסקר הזה כנראה לא יודע אנגלית כי לוויין כותבים satellite ולא SATALITE זה אלתור נחמד

וכמובן דבר אחרון אותו בחור שעשה את הסקר וכתב שמודם כלבים זה 2MBPS אז הוא שוב טעה כי זה יותר (פעם כשלא הייתי מוגבל מבחינת מהירות הורדה הייתי מוריד מאתרים בארץ ב 730 קי יציב ביותר לאורך כל משך ההורדה)

ועכשיו לעובדות: טכנולוגיית ה DSL הכי מהירה שקיימת לשוק הפרטי עכשיו (שלא נדבר על VDSL שזה לעסקים ועולה בהתאם) היא ADSL

הADSL במצב האופטימי ביותר (נזניח את כל הבעיות האפשריות שיכולות לצוץ בתקשורת) יכול להגיע למהירות של 8MBPS 0מהירות הורה) לעומתו כבלים (המודם הפשוטים ביותר) 43MBPS יש פה עיניין להשווא?!

וגם שלא נדבר על מהיריות UPLOAD שהADSL פשוט גרוע ביותר מבחינה זו הכבלים פשוט "לוקח" את החיבור הזה (ADSL)

גם מבחינת איכות גם מבחינת מחיר וכמובן שטכנולוגיית הכבלים פשוט הרבה הרבה הרבה יותר טובה מDSLיפ למינהם שהתקשורת שלהם מתבצעת דרך חוט נחושת קטן ועלוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות שהכבלים יתנו לכולם חיבור בנפח של 43MPBS ! אלה יהיו ימות המשיח. זה פי 4 מרשת את'רנט (ולא FAST ETHERNET של 100MBPS) שעובדת ב-10MBPS.

זה נשמע לכם הגיוני ? ? ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ראיתה אותי אומר פה שמישהו יתן לך מהירות של 43MBPS אמרתי רק שטכנולוגית הכבלים מסוגךת לעבוד בכזה קצב (מודם כבלים אחד יכול לקבל מידע בקצב של 43MBPS) כמו שADSL בחיים לא יגיע ליכולת המקסימלית שלו שהיא 8MBPS ככה גם כבלים לא יגיוע ל43 אהל הם יוכלו להגיע להרבה יותר מADSL מסריח

ואם אתה לא מאמין לי כנס לאתר של אחת מהחברות שמייצרות מודמי כבלים ותרא את המפרט הטכני של המודם שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא מאמין לך על המידע בנוגע למהירות המירבית אליה מסוגל להגיע מודם כבלים לעומת מודם ADSL. אמרתי שאני לא מאמין שאיזושהי חברת תקשורת בארץ תתן ללקוחות ביתיים קו בנפח של כמה עשרות מ"ב בשנים הקרובות.

והויכוח כרגע כבלים מול ADSL הוא תיאורטי בלבד. ודי נמאס לחזור על זה שעדיין אין שירות מהיר בכבלים שפתוח לכל לקוח, אי אפשר לדעת מה תהיה רמת השירות כשיתחיל לפעול,. ה-ADSL נותן כרגע פתרון לא רע בכלל לאינטרנט מהיר יחסית למה שהיה עד עכשיו (כמה עולה קו FRAME RELAY במהירות של קו ADSL בחבילה הבסיסית ???), בטח מול הפתרונות של מודם חיוג והמתנה של 30 שניות עד שזה מתחבר (רעשים מעצבנים וגם אחרי זה לא תמיד מצליחים להתחבר).

עוד לא שמעתי שני אנשים שאומרים את אותו הדבר לגבי האינטרנט בכבלים, אחד (טכנאי של ערוצי זהב שמחובר לניסוי בב"ש) אמר שצריכים את הממיר הדיגיטלי כדי לחבר אליו את המודם. מישהו אחר אמר שהמודם מחובר ישר לשקע הכבלים כמו ש-ADSL מחובר ישר לקו הטלפון

מי צודק ?

הטכנאי גם אמר שחוט הכבלים מנקודת הפיצול ועד לשקע שאליו יחובר המודם חייב להיות רצוף (בלי פיצולים ומגברים למיניהם)

גם זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי האידיוט שאמר שהמודם מחובר דרך הממיר הדיגיטלי :bash: :bash: :bash:

המודם מחובר לשקע מיוחד בקיר עם 3 יציאות: (TV RADIO DATA)

אני מחובר לאינטרנט של תבל כבר שנתיים וקצט

ועובד ברשת של 4 מחשבים שנה

וזה סבבה של החיים

העברתי את כל החוטים של הרשת דרך תעלות בתוך הקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה ראיתה אותי אומר פה שמישהו יתן לך מהירות של 43MBPS אמרתי רק שטכנולוגית הכבלים מסוגךת לעבוד בכזה קצב (מודם כבלים אחד יכול לקבל מידע בקצב של 43MBPS) כמו שADSL בחיים לא יגיע ליכולת המקסימלית שלו שהיא 8MBPS ככה גם כבלים לא יגיוע ל43 אהל הם יוכלו להגיע להרבה יותר מADSL מסריח

ואם אתה לא מאמין לי כנס לאתר של אחת מהחברות שמייצרות מודמי כבלים ותרא את המפרט הטכני של המודם שלהם

למה לדבר שטויות?

רוחב הפס שמוקצה לשכונה שלמה הוא 45 מגהביט ואיתו, כל המשתמשים בשכונה נאלצים להתחלק!

משתמש קצה בכבלים והמודם שלו מסוגלים להגיע למקסימום של 10 מגהביט ב Downstream וגם זה לא.

ברגע שמשתמש אחד יגיע למצב הזה ייווצר "רעש" חזק בתשתית השכונתית וכתוצאה מכך, יותר מרבע מהמשתמשים בשכונה לא יצליחו להינות מגלישה במהירות סבירה.

יש לך כתובת ובה נמצא "מודם פלאים" שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים לא שווה רק כי הוא חינם גם כי הוא פשוט יותר טוב!!!

אני יודע שפופולארי לשנא את בזק!! אבל בנתיים היא החברה היחידה המאפשרת לך לגלוש באינטרנט מהיר!!!

ועדיין הכבלים לא מסחריים (בשירותי אינטרנט) ולכן לא ניתן להשוות! אז אנך יכול לומר שהכבלים טובים יותר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...