S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

משחק גרוע בטירוף.

הAIMING על הפנים, לפיסטול יש recoil של הוביצר, ויריות שלא פוגעות בראש פשוט לא הורגות, צריך 4309745963496539 יריות כדי להרוג פאקינג כלב, ואתם מתים תוך 3-4 יריות לגוף לא משנה איפה או 1 לראש...

מעבר ל 10ס"מ מהאוייב פשוט אי אפשר לפגוע בראש בזכות הrecoil המציאותי [כן בטח] של המשחק הזה, כי כל יריה פשוט תפגע איפה שתעוף לכם הכוונת, לעומת זאת נראה אתכם מתקרבים לאוייב ממרחק 10 ס"מ .... תוך 5 שניות אתם מתים........

משחק עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה הבעיה שלך ושל כל אלה שהתלוננו על הכיוון של הרובים במשחק,אני משחק על רזלוציה גבוהה (1280על1024) והגדרות גבוהות אז אולי זה משפיע אבל היה לי מלא פעמים שפגעתי בראש וזה ישר הרג ..ובכללי הפגיעות לא מציאותיות לדעתי אבל הכיוון כן..כאילו האויבים שלך תמיד פוגעים בך אבל אתה באמת פוגע בהם כביכול כמו במציאות וזה לא ממש קורה הרבה חח,וכן שאתה מתקרב מפוצצים לך תתחת תוך שניה הדשוט מביאים בך..ואלה שכתבו שהם מצאו אבנים שמעלים סטמניה חיים ואפודים איפה מצאתם?!איזה משימה?!חרשתם תמשחק נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק D:

הישגתי 2 מתוך 7 סיומים...

עכשיו הבעיה זה להשיג את שאר ה5... אין לי שמירות לפני המקום האחרון

מה שאני יכול לאמר על המשחק- אני סוגד אותו

המשחק הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

finished the game with 3 possible endings. if any of you are carrying the RPG just in case, drop it, you'll never use it, because you'll wait for that right moment and eventually you'll carry it throughout the game without using it, so again, drop it, it's not worth the 10kg.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לכם לקנות 2 GB

יש לי את המפרט בחתימה והמשחק מקרטע כי הוא מגיע בזכרון ל 1250

אני קונה בקרוב עוד גיגה וזה אמור לגרום למשחק לרוץ חלק[br]פורסם בתאריך: 23.03.2007 בשעה 22:45:09

אני ממליץ לכם לקנות 2 GB

יש לי את המפרט בחתימה והמשחק מקרטע כי הוא מגיע בזכרון ל 1250

אני קונה בקרוב עוד גיגה וזה אמור לגרום למשחק לרוץ חלק

נ.ב

המשחק לא רץ טוב בויסטה - בגלל זה התקנתי את ה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל המשחק רץ לי חלק על 1024X768 והגדרת LOW בויסטה ואני עוד בינתיים רק עם 512MB זמנית

זה די הגיוני - אם זה LOW אז כל הטקסטורות והכל בקושי תופסים זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VIPERANAF

אני יותר התייחסתי לנקודה שהמשחק עובד לי בויסטה ולא לאופן שהוא פועל אצלי ;)

לא אמרתי שהוא לא רץ אמרתי שהוא לא רץ טוב - כל מה שאני יודע שבויסטה הוא עבד לי הרבה פחות טוב - אחרי הכל זה בדיוק אותו מחשב חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק תופס לי יותר מ1.5 ג"ב אבל נראה לי זה בגלל שיש לי רק 256 מגה בכרטיס מסך ואני משחק על הכי גבוה חוץ מהצללה אחד לפני האחרון..

--

דא לא צריך RPG להפיל מסוק למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עד שסיימתי להגדיר את הגרפיקה שלא תתקע לי :/

שיחקתי קצת משחק חמוד הבנתי את הקאצ'

משחק חמוד מאוד מומלץ לשחק כשממש ממש משעמם אבל אם אתם אוהבים לאסוף פריטים וזה תלכו במפה חפשו כל דבר חשוד שאתם רואים מרחוק (כמו צלב האהם האהם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...