S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

בואו נעזוב רגע את כל הבאגים הטכניים שציינתי קודם בצד.. יש לי בעיה ממש רצינית עם משימות פה.. יש משימות שפשוט לא מסתדרות ואי אפשר להמשיך אותן ! אקח לדוגמא את המשימה ששלח אותי מנהיג ה DUTY ,אני סוכן כפול ..הצטרפתי לDUTY לבצע משימת גניבה מהFREEDOM אבל אז התגייסתי גם אליהם כדי לחסל חבר'ה של ה DUTY.. רק שה DUTY לא יודעים על זה שזה אני שחסלתי אותם והם בטוחים שאלה ה FREEDOM..חחח

בכל מקרה , הייתי אמור ללכת לשף של הFREEDOM במטבח כדי שיעזור לי לגנוב איזה אקדח.. רק שהטמבל הזה לא מדבר איתי על זה ! הוא שיכור מת והוא מדבר שטויות שלא קשורות בכלל למשימה..! בתפריט משימות עדיין מופיע לי TALK TO THE FREEDOM CHEF רק מה שזה לא מוביל לשום דבר. מוזר..

בכלל, יש בעיה רצינית להתביית על משימות מסויימות במפה.. ישנן הרבה משימות שאי אפשר לקבוע אותן כמשימה הראשית והחץ תמיד מורה לכיוון שאני לא רוצה..

ולעזאזל , המפתחים לא יודעים אנגלית ?! מה קשור IM HERE FOR THE JOB ?? אף פעם לא בחרתי את האופצייה הזאת כי עד כמה שאני יודע אנגלית הפירוש של זה זה "באתי בשביל העבודה.." ולא "באתי בשביל לקבל תשלום על העבודה" שזה כמובן - IM HERE FOR THE REWARD !!!

ותגידו איך אני מזריק לעצמי כוח משהו או וודקה כול הדברים האלה איך אני לוקח את זה מישהו יודע אולי?

דאבל קליק ב INVENTORY..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך מצמידים ארטיפקט שנמצא אצלך לחגורה?

אם אני רוצה לחזור למישהו קודם אני יכול לסמן ב-PDA או במקום אחר ואז לקבל את העזרה של החץ המכוון בחלון השמאלי העליון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מצמידים ארטיפקט שנמצא אצלך לחגורה?

אם אני רוצה לחזור למישהו קודם אני יכול לסמן ב-PDA או במקום אחר ואז לקבל את העזרה של החץ המכוון בחלון השמאלי העליון?

גם במקרה שלך התשובה היא ...

דאבל קליק ב INVENTORY..

וכן, אתה יכול ל"זפזפ" בין משימות, ליד כל משימה בPDA יש אייקון של "GO" , תעשה עליו דאבל קליק כדי שהסמן בmini-map יכוון אותך למשימה, אני חושב שזה עובד גם עם אנשים שמסומנים במפה, צריך לבדוק את זה ...

יוסי111: נו באמת ... תלחץ על "I" ותלחץ פעמיים על החפץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי משחק ממכר יכלו קצת לשפר את שיטט ההתגנבות ולטפל בכמה בגים אבל בכללי משחק מצוין

החשב ככה אני מגיעה למעבדה עד הסוף לוקח את הסמך יש שמה כמה אנומליות מוזרות שעושות אש ואז אני מנסה לצאת אבל הדלת נשרפת וכש אני מנסה לפתוח אותה כתוב לי ש משהו חוסם אותה מש עושים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה down סיימתי אותו....

אחד המשחקים החזקים,אווירה וגרפיקה מהטובות...

הוא סטייל אובליביון מבחינת העולמות אבל בול בסגנון...שיחקתי קצת באובליביון אבל הוא התחיל לשעמם אותי...טוב אני לא אוהב את הסגנון של האבירים והפנטזיה...

אני צריך דם ורובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי משחק ממכר יכלו קצת לשפר את שיטט ההתגנבות ולטפל בכמה בגים אבל בכללי משחק מצוין

החשב ככה אני מגיעה למעבדה עד הסוף לוקח את הסמך יש שמה כמה אנומליות מוזרות שעושות אש ואז אני מנסה לצאת אבל הדלת נשרפת וכש אני מנסה לפתוח אותה כתוב לי ש משהו חוסם אותה מש עושים???

תהרוג את האנומליות המוזרות שעושות אש (יש 1 ליתר דיוק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התייאשתי!

משום מה לאחר שכיוונתי את הגדרות התצוגה למצב האופטימלי נעלם הסמן של הנשק ובעצם אין לי שום אפשרות לכוון ולירות במדוייק על האוייב.

בהגדרות המשחק כמובן שמסומן "הראה סמן" ובדקתי והכל טוב ויפה, אבל אני מקבל רק את המד מרחק ולא סמן של הנשק.

מישהו נתקל בבעיה ??

משחק חמוד לבינתיים, משימה ראשונה לא מעניינת במיוחד, גם העולם דיי קודר ומשעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא מכיר את הבעיה.. נראה לי שזאת אחת הבעיות היחידות במשחק שלא קרתה לי עדיין.. כל באג אפשרי כבר קרה לי .. אגב , לעוד מישהו קורה לפעמים שיש ארטיפקטים (ארטיפקטים גרפיים ולא ארטיפקטים במשחק הכוונה..) כאלו שהם כמו שפיצים ארוכים שיוצאים מהידיים או מראשים של הכלבים..?? אחד המצחיקים..

והמשחק באמת מתחיל קודר והאמת שדי משעמם אפילו.. הייתי על סף מחיקה מרב יאוש.. להסתובב במשימות קשות חמוש רק באקדח שלא פוגע ומתים אחרי שתי יריות.. אחרי שמגלים את העולם (ויש המווון עולם לגלות במשחק..) ומוצאים נשקים טובים ואפוד מגן נורמאלי המשחק נהיה ממש מרתק.

יש במשחק אוירה שלא חוויתי מאז HL2 . אם נשים את כל הבאגים בצד שניה ונתעלם מהעובדה שתוספת סגנון ה RPG במשחק FPS היתה מיותרת לגמרי (*על זה אפרט יותר בסוף..) המשחק מעולה. במיוחד עבור מחשבי HIGH END שבהם אפשרי לשחק על MAX כולל + FSAA ולקבל תזוזה חלקה.. רמת ה וההצללות במשחק היא מהגבוהות שראיתי עד היום, תכנון השלבים ועיצובם הוא ללא ספק אחד הטובים, עם המון פרטים בעולם והמון תשומת לב לפרטים קטנים..

* עכשיו לגבי סגנון ה RPG , אפשר לסכם את זה מבחינתי בפתגם כל המוסיף גורע. הרעיון פשוט לא מצליח לעבוד. בעקרון, אין שום תמריץ לעשות משימות שלא קשורות למשימה הראשית וחבל.. במה זה כבר ייתרום לעלילה חוץ מסקרנות ומהרצון לראות כמה שיותר במשחק ? עוד כסף ?? נו ומה אני אעשה איתו ?? יש לי כבר 100,000RU ואין לי שום דבר לקנות. לא קניתי מתחילת המשחק כלום והאמת שאני גם לא צריך, כל פריט מצאתי בחוץ בחינם ואף ציוד טוב יותר.. אם כבר שלבו RPG במשחק היו יכולים לעשות איתו דברים נחמדים או מועילים, כמו לשכור שכירי חרב כעזרה במשימות, לרכוש דירה ובה היה אפשר לאכסן ציוד שמוצאים כדי שישמש במשימות הבאות, היה אפשר לשלב את היכולת לפתח יכולות לדמות (כמו , קליעה, יכולת נשיאה וכו'..) ובקיצור עוד הרבה רעיונות..לא חסר..

אבל אחרי הכל, המשחק טוב ואני ממליץ עליו לכל אוהבי משחקי הFPS שבינינו..

נ.ב - תגידו זה רק אני או שגם אתם אוהבים לזרוק ברגים לברקים ולראות אותם מפוצצים לו את הצורה ?? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התייאשתי!

משום מה לאחר שכיוונתי את הגדרות התצוגה למצב האופטימלי נעלם הסמן של הנשק ובעצם אין לי שום אפשרות לכוון ולירות במדוייק על האוייב.

בהגדרות המשחק כמובן שמסומן "הראה סמן" ובדקתי והכל טוב ויפה, אבל אני מקבל רק את המד מרחק ולא סמן של הנשק.

מישהו נתקל בבעיה ??

משחק חמוד לבינתיים, משימה ראשונה לא מעניינת במיוחד, גם העולם דיי קודר ומשעמם.

שואה שואה אבל את הסמן איך אני מחזיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בשום באגים וגם לא בארטיפקטים כלשהם

קיבלתי עצה טובה וזה להוריד את הדשא למינימום שלא ישמעו אותך ומהצד השני להעלות את הראיה למרחק למקסימום

זה עובד נהדר ועכשיו יש לי ראיה מצויינת לרחוק.

אבל זה עובד ישר על כרטיס המסך ובפעם הראשונה אני רואה אותו מתאמץ אז הגיע הזמן לקצת OC מאחר וכרגע הוא על סטוק.

ככלל המשחק עובד ממש נפלא עם גרפיקה מטמטמת.

אני משווה אותו ל- 3 ולא ל- HL 2 כלומר יש השקעה עצומה בגרפיקה (כמו בדום) אבל פחות במשחקיות, אין משהו שיתפוס אותך כמו ב-HL וחבל, משהו התפספס להם בדרך. [br]פורסם בתאריך: 27.03.2007 בשעה 00:24:25

איך המשחק ירוץ לי על המחשב ועל איזה הגדרות המפרט בצד

לא הבנתי מההגדרה שלך אם יש לך 1 ג"ב או 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...