S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך עזרה.הפסקתי את כל ארבעת התחנות כח האלה בתוך X16 והרגתי עוד ייצור מוזר כזה שעושה גלי מוזרים..ואז ראיתי את הגופה של גוסט.

עכשיו יש לי 2 שאלות:

1)האם השריון שלו יותר טוב למרות הנתונים שאומרים שהשריון שעליך עם הראיית לילה טוב יותר?רשום על השריון שלו שהוא בעצם נמצא על גופה של אנומולי והוא מיוחד בלה בלה ..

2)איך אני יוצא משם אחרי זה??לעזעזל אמרו לי לצאת דרך המנהרה (או צינור לא זוכר) אבל שאני חוזר מאיפה שהגעתי לתוך X16 הסולם קטוע,אני לא מגיע אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב שרק התחלתי :smile1:

התקנתי את הפאץ' ויתכן שהוא מתקן כמה באגים בSP, אבל זמני הטעינה נותרו זועתיים ורינדור גבוהה פשוט שוחט את המערכת (לא רואה הצדקה מיוחדת).

אבל העיקר שעובד.

עריכה: למען האמת אין לי מושג למה אבל עכשיו לאחר טעינת שלב לוקח לו 3-4 דקות עד שאין לאגים וגם אז זז כמו סוס נכה, אני אנסה להוריד את הגראפיקה למינ' ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה המפתחים של המשחק הזה פשוט לא נורמליים ! הם שיחררו פאטצ שלא תומך בSAVES בקודמים !! טירוף !!

כמעט כל משחק מאבד תמיכה בשמירות בפאץ' הראשון ולפעמים גם בפאצ'ים העתידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או פשוט לא לעדכן אם זה לא משמעותי בעינייך, שמע ממשחק של 5 דקות הבנתי שהשינוי בSP הוא לא ממש משמעותי אז חכה כבר לגרסאות יותר מתקדמות.

אנשים כבר סיימו את המשחק על הגרסא המקורית אז כנראה שזה סביל ...

איזה כיף לרוסים :smile1: גם אפשר להתקין ברוסית (יש גרסא רוסית) וגם מבינים את כל הקומבינות של האוייב.

וכמו בחיים האמיתיים

TRADER = קופאית

ה"נייטרלים" = חברת שמירה

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עזרה.הפסקתי את כל ארבעת התחנות כח האלה בתוך X16 והרגתי עוד ייצור מוזר כזה שעושה גלי מוזרים..ואז ראיתי את הגופה של גוסט.

עכשיו יש לי 2 שאלות:

1)האם השריון שלו יותר טוב למרות הנתונים שאומרים שהשריון שעליך עם הראיית לילה טוב יותר?רשום על השריון שלו שהוא בעצם נמצא על גופה של אנומולי והוא מיוחד בלה בלה ..

2)איך אני יוצא משם אחרי זה??לעזעזל אמרו לי לצאת דרך המנהרה (או צינור לא זוכר) אבל שאני חוזר מאיפה שהגעתי לתוך X16 הסולם קטוע,אני לא מגיע אליו.

1) עד כמה שזכור לי החליפה של ה GHOST לא משהו .. אני נשארתי עם החליפה של ה DUTY בנתיים..

2) לא חוזרים להתחלה. אתה סתם תגיע לסולם שאי אפשר להגיע אליו.. היציאה אמורה להיות קרובה למקום שבו מכבים את המכונה.. זה ממש בסוף, בחדר עם כל הסורגים, בצד ימין יש מן בור כזה ויציאה נסתרת ממנו..

נ.ב- לכל מי שבטעות איכשהו לא הבין ממה שרשום קודם - הפאץ' לא יפעיל שמירות קודמות !! אז תחשבו על זה לפני שאתם מעדכנים..

אני כבר ממש לקראת הסוף אז אני מוותר עליו כרגע.. אולי אתקין בפעם הבאה כשארצה לשחק שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לעזאזל הגופה של גוסט? אני לא מוצא אותה בשומקום...

המפה מראה לי על נק' מסוימת ואני מסתובב בה כבר כמה שעות :-\

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...