ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 46 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול להסביר לי מה לעזאזל הקשר בין בליל השטויות שרשמת ?

אם יש אלפרון ואמזלג עברייים זה סותר את מה שאמרתי ? בוא תאמר לי איך ?

העובדה שאני משפר בגרויות ושואף ללמוד כלכלה במוסד יוקרתי מוכיחה שאני לא משכיל במיוחד, אה הא, הנה עוד טיעון חכם שלך. אולי גם לעשות פעם שלישית פסיכומטרי כדיי לעבור את קו ה-700 מעיד על השכלה רופפת נכון ? :screwy:

דתיים פרזיטים שעושים כסף ע"ח הצביון הדתי במדינה ? נו יש כאלה, במליונים מה הקשר?!מהההההההההה !? ביטוח לאומי עושה מליונים עליי ועלייך, מאות אלפי ישראלים מעלימים מס' וקופות החולים מוכרות לך תרופות גנריות במחיר מלא, יופי הנה אמרתי גם דברים שלא קשורים בכלל לדיון אבל הם קשורים לשחיתות ציבורית וחוסר צדק, אבל מה הקשר ?! אז זה שיש פרזיטים דתיים זה אומר שצריך לפסול מאייני דת במדינת היהודים ? ובפעם האלף אני מדבר ממקום של חילוני גמור, אני פשוט מכבד את המקום והמהות של המקום שאני חיי בו.

אה ואגב, אתה בעצמך באחת ההודעות כתבת שישראל היא בית ומקלט ליהודי הגולה, נו ואם אדם מסויים אינו יהודי או שהוא "יהודי על הנייר" אך אינו חש ניכור מהסביבה שלו, מה יש לו לחפש כאן כאזרח ?

והדבר האחרון שהיכ עצבן אותי ושם ראיתי כמה אתה ילד, אני לא מקלל אותך כי אתה פשוט ילד צעיר ותמים...

תבין, גזענות (שמוצגת באתר שאתה נתת) .................................................. נעשה רווח גדול שתבין שאין קשר !!!!!!!!!!

ולאומיות אתנית (נכון בשני המקרים יש הבדלה על רקע דת, מאפייני מראה וכו') אינםםםםםםםםםםםםם דברים זהים.

תגיד שנייה ועכשיו בלי ריב ובלי מדון,

אם אתה פוגש אדם שחור מאוגנדה שטוען בפנייך שהאדם הלבן מגיע לאוגנדה רק כדיי לנצל, לעשות רווח ולעשוק. שהאדם הלבן באוגנדה נתפס בעיניו כטפיל שלא אכפת לו אם אוגנדה תשרף עד עפר העיקר שהוא ירוויח על חשבונה, אם הוא יאמר לך שמעצבן אותו שהאדם הלבן באוגנדה חי חיי אוטונומיה ובונה לעצמו בועה ומבדיל עצמו מהחברה ואף סולד ממנה ואת כל התשתיות הוא מפנה לצרכיו בלבד גם על חשבון פגיעה בזולת.

אם הוא היה אומר את כל זה אותו אדם היה בעינייך גזען קיצוני? אני בטוח שהיית ישר מסכים ומזדהה איתו, למרות שיש המון אנשים לבנים שמתנדבים באפריקה תוך סיכון חייהם, אבל הרוב באמת מגיע ומנצל ומוכר למרות שהוא מגיע לידיים של ילד בן 9.

אני בטוח לחלוטין שאם הסיטואצייה הייתה כזו היית מוצא שאתה מזדהה לחלוטין עם אותו האדם ואפילו לא היית מנסה להסביר לו "תשמע לא כולם כאלה", כי פשוט קל לך להזדהות עם מה שרחוק ממך שאתה מסתכל מהצד.

אבל שאני אומר את הדברים והם נאמרים על אנשים כמוך, פתאום זה מקבל יחס אחר לגמריי.

צבוע מצידך להגיד לי שהדוגמה שנתתי היא לא מקבילה או שלא היית מגיב כפי שכתבתי שתגיב, אני בכל אופן בטוח בכך.

ולדריה, בקרוב ....בקרוב :hi:

logo.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאני משפר בגרויות ושואף ללמוד כלכלה במוסד יוקרתי מוכיחה שאני לא משכיל במיוחד, אה הא, הנה עוד טיעון חכם שלך. אולי גם לעשות פעם שלישית פסיכומטרי כדיי לעבור את קו ה-700 מעיד על השכלה רופפת נכון ? :screwy:

סליחה, שכחתי, זה אומר שאתה מאוד משכיל :xyxthumbs:

אתה יכול להסביר לי מה לעזאזל הקשר בין בליל השטויות שרשמת ?

אם יש אלפרון ואמזלג עברייים זה סותר את מה שאמרתי ? בוא תאמר לי איך ?

הקשר הוא קשר הגיוני של טענה נגד טענה, קיבלת 700 בפסיכומטרי, לא? :lol:

אתה אומר "כל הרוסים שעלו לפה, שונאים את , הורסים את המדינה הזאת, לפני זה היה כאן גן-עדן על פני אדמות,

עכשיו הכל פה הרוס" אני באופן שיטתי מנתץ את הטענות חסרות הבסיס שאתה רושם כאן.

אין שום בסיס להאשמות שלך.

למשל בארה"ב, הגזענות כלפי שחורים, יכולה להתבסס על נתונים סטיסטיים שמשהו כמו 90% מאוכלסוייית בתי הסוהר

הם אפרו-אמריקאים.

יש את אותו המצב כאן עם הרוסים? נדמה לי שלא.

רשמת פה כתבות על רוסים ששונאים את , 4 שרפו דגל ואחד השתחרר מהצבא על 21 אחרי שקיעקע על עצמו צלב קרס.

אני סופר פה 5 אנשים שהם רוסים שקודם כל, לא הוכח בכלל האם הם יהודים כשרים או לא.

בנוסף, מדובר ב-5 אנשים , מתוך עלייה של 1.5 מיליון אזרחים, עכשיו אני יכול להדגיש שוב שמדובר באזרחי ולא מהגרים בלתי חוקיים.

אני בטוח לחלוטין שאם הסיטואצייה הייתה כזו היית מוצא שאתה מזדהה לחלוטין עם אותו האדם ואפילו לא היית מנסה להסביר לו "תשמע לא כולם כאלה", כי פשוט קל לך להזדהות עם מה שרחוק ממך שאתה מסתכל מהצד.

אני לא מנהל איתך משא ומתן, זה שרוסים מרביצים לך מדי פעם זאת לא בעיה שלי.

אני לא מנסה לשכנע אותך שלא כולנו כאלה, אלא אני אומר לך בוודאות שרובינו המכריע לא כאלה.

אתה אומר שלא? שייבושם לך, אין לך שום ראיות בנושא.

ואתה סתם מבלבל את המוח.

מאשים אנשים אחרים בבעיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר "כל הרוסים שעלו לפה, שונאים את , הורסים את המדינה הזאת, לפני זה היה כאן גן-עדן על פני אדמות,

למשל בארה"ב, הגזענות כלפי שחורים, יכולה להתבסס על נתונים סטיסטיים שמשהו כמו 90% מאוכלסוייית בתי הסוהר

הם אפרו-אמריקאים.

יש את אותו המצב כאן עם הרוסים? נדמה לי שלא.

רשמת פה כתבות על רוסים ששונאים את , 4 שרפו דגל ואחד השתחרר מהצבא על 21 אחרי שקיעקע על עצמו צלב קרס.

אני סופר פה 5 אנשים שהם רוסים שקודם כל, לא הוכח בכלל האם הם יהודים כשרים או לא.

בנוסף, מדובר ב-5 אנשים , מתוך עלייה של 1.5 מיליון אזרחים, עכשיו אני יכול להדגיש שוב שמדובר באזרחי ולא מהגרים בלתי חוקיים.

אני לא מנהל איתך משא ומתן, זה שרוסים מרביצים לך מדי פעם זאת לא בעיה שלי.

אני לא מנסה לשכנע אותך שלא כולנו כאלה, אלא אני אומר לך בוודאות שרובינו המכריע לא כאלה.

אתה אומר שלא? שייבושם לך, אין לך שום ראיות בנושא.

ואתה סתם מבלבל את המוח.

מאשים אנשים אחרים בבעיות שלך.

תראה לי פעם אחת שכתבתי "כל הרוסים", 50 פעם כתבתי שאני מכליל קבוצה שלמה של לא יהודים שעלו מרוסיה על סמך נסיוני, אני לא אתן לך דוגמא על כל אחד ואחד שפגשתי, אני גם לא חייב להוכיח לך שום דבר. המטרה היחידה שאני מגיב לשטויות שלך זה כדיי להראות לקורא נקודת מבט אובייקטיבית על אוכלוסיית הגויים שעלו ארצה מחבר העמים, אתה מנסה לגרור את זה למקומות של שנאה וגזענות וכנראה רק את עצמך שכנעת שאלו המניעים שלי.

רוסים לא הרביצו לי, אני לא עוסק באלימות ואני גם לא שונא גויים, רוצה לחשוב ככה, אוקיי, הדעה שלך לא יותר מדיי רלוונטית מבחינתי.

"רובכם המכריע לא כאלה" אתה מתחבר למדינה ואני לא יודע אם אתה יהודי ע"פ ההלכה או לא וגם לא אכפת לי, שרתת בצבא אתה נאמן למדינה אתה לא תבוא מחר ותפתח לחב"דניק את הראש כמו שקרה פה בראשון ואתה לא תשרוף את דגל ישראל ככה שנגד אנשים כמוך אין לי בעייה (חוץ מהשפה הנמוכה שאתה משתמש בה וזה שאתה קצת קשה קליטה).

זה שאתה מזלזל בנסיון שלי לשאוף קדימה ולרכוש השכלה גבוהה סוגר את הדיון ביננו, אם אין לך הערכה להשכלה ולשאיפה למצויינות... אתה לא טיפוס ששווה לבזבז את הזמן בויכוחים איתו, האמת אני לא יודע מי אתה שאני אתן לך דין וחשבון אבל זכית מן ההפקר וברגע של כעס על הבורות שלך הגבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מזלזל בנסיון שלי לשאוף קדימה ולרכוש השכלה גבוהה סוגר את הדיון ביננו, אם אין לך הערכה להשכלה ולשאיפה למצויינות... אתה לא טיפוס ששווה לבזבז את הזמן בויכוחים איתו, האמת אני לא יודע מי אתה שאני אתן לך דין וחשבון אבל זכית מן ההפקר וברגע של כעס על הבורות שלך הגבתי.

קודם כל, תראו מדבר על קשיי תפיסה וקליטה... :lol:

בנושא השאיפה שלך למצויינות, אתה חושב שלעשות בגרות באזרחות בגיל 23 זה מצויינות?

כי אתה יודע, יש הטוענים כי גם בתיכון אפשר לעשות את הבגרות הזאת.

הו הו...איזה מילים אנחנו יודעים, "בורות", "הפקר".

טוב, אני מצטער מאוד שיש לך קצר ואתה לא זוכר מה אתה רושם.

בנוסף, לגבי הוכחות, אתה זה שטוען שלא מגיע לאנשים להיות כאן, בינתיים המציאות היא שאותם

אנשים מקבלים כאן אזרחות, לכן חובת ההוכחה היא עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצגת אותנו כשליחי השטן שבאו לכאן להתבולל ולהטמיע את הדם היהודי בדמינו עד שייכחד ואז נשתלט על אדמותיכם.

וינטיר, את השנאה שלך תשימי בצד רגע. לא חושב שאמרתי משהו שקשור לגזענות, ואם כן אני אשמח אם תאירי אותי, בנתיים כל מה ששמעתי זה הרבה כעס על דברים שלא אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה מצחיק פה?

שמה שחשוב לאנשים כמו פיג- שאני לא שונא מהגרים, שאין לי שום דבר אישי נגדם, ואפילו שאמרתי שחלקם הגדול מתנהג ביתר נימוס מרוב היהודים שאני מכיר.

לא, מה שחשוב זה שפיג ומיודעיו יכולים לפתוח את הפה הגדול והמכוער שלהם, על מי שחושב אחרת מהם.

מהגרים זה כולל "רוסים גויים", אתה אולי לא שונא אותם בדרך הרגילה אבל טוען שאתה טוב יותר מהם, וזה מזכיר לי קבוצה אחרת שעושה לי בחילה.

לא כך מנהלים דיון, ככה זורקים זבל ברחובות ולא בפחי אשפה.

תראה, אם אתה הולך לכתוב ביטויים כמו: "לפתוח את הפה הגדול והמכוער שלהם" או כמו לדוגמה:

תחזור לרוסיה יא גזען שונא יהודים!!!!

תגידו לי אני היחיד שחושב שהוא חלאה?

לפחות אל תרצה לי על נימוס ותרבות דיון, אגב וזה רק בגלל שאמרתי שאתה (ואני לצורך העניין) לא יותר טוב רק בגלל שאתה יהודי.

למה לצטט את זה?

ולא את זה?

כי זה לא היה חלק מההודאה (אני חושב...) ולא האשמתי אותך בכלום רק רציתי לוודא שאתה לא הגירסה הרוסית של rikus .

נעלבתי, נכון.

למרות שאני לא אמור להעלב בכלל, כי מה שרציתם להעליב זה לא הדעות שלי בכלל.

אבל הסיטואציה קרתה, והצואה נשפכה וכולנו ראינו אדום בעיניים קצת.

יהיה טוב, אולי אפילו בישראל.

אל תעלב, תתחיל לחשוב כמו בן אדם, ואולי (רק אולי) תבין למה זה לא יפה להכליל אנשים בגלל המראה שלהם, השפה והמקום שהם נולדו בו.

ואף אחד לא ראה אדום בעיניים, אנשים מנסים להסביר לך משהו פשוט ואתה שולח אותם לרוסיה.

ואני אף מוסיף ואומר שצריכים להקשיח את חוק השבות בדיוק כפי שעושות בולגריה ורומניה ולסגור את השער בפני אלו שבאו רק לנצל זכויות.

תקרא לי דפוק אבל עדין לא קלטתי מי מנצל איזה זכויות?

לא, הם נלחמו בנאצים רק אחרי שהנאצים פלשו לבירת המועצות (מבצע ברברוסה)

ההיסטוריה מספרת שעד אותו רגע הייתם בצד השני ופלשתם לפולין, פינלנד, ליטא, לטביה ואסטוניה

מה שמעניין הוא שלאזרחים שם לא היה מושג מה מתרחש באותו זמן וגם כשפלשו אליהם אמרו להם שזאת מלחמה קטנה

שתמשך מקסימום 4 חודשיים כי הם כבר השמידו לגרמנים את רוב הכלי מלחמה שלהם וההתקדמות שלהם כמעט נעצרה (שקר טהור).

ככה סבתא שלי סיפרה לי.

חג שמח גם לך RK...

הבעיה שיש פה כמה קקות שהרסו לי את החג...NOT(הבדיחה בהשראת הסרט BORAT :))

מה אתה עושה?!

אתה "הגוי" החולה נפש והרשע שמנצל לי את המדינה, זוכר? אתה לא יכול פתאום להיות נחמד לאנשים!

אל תשכח אתה pure evil ! ושונא יהודים! pure evil !

euro_pop_up_02.jpg

:lol: :lol:

This suit is NOT black!

אה כן, חג שמח RK (למרות שזה קצת באיחור).

מתי תבינו שיש לכבד כל אדם ? ללא הבדל בדת מין וצבע .

כמובן, האתגר הוא להסביר את זה לגזענים שמשום מה נכשלים להבין דבר כלכך פשוט.

כן. צרייך עוד שואה כדי שכולם יבינו שגזענות זה רע? :s07:

את מתכוונת כאלה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Genocides_in_history

או אולי כזה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Darfur_conflict

נו ומה אתה רוצה לומר בזה... תראה את התגובה שלה לציטוט ותבין שאולי השתמשתי בשםה בוטה אבל

א. צנזרתי

ב. לא רשמתי שום דבר שחורג מהמציאות

בבגרות הביטוי לא יהודים התייחס לעליית חבר העמים, לא היה לי כח לצטט הכל.

עובדתית למרות שאני חילוני יותר ממך, לא שומר כשרות ולא בטיח ולא סובל את זה שחנויות ותחבורה ציבורית לא פעילים בשבת, אני יודע דבר אחד:

ללא שמירה על אלמנטים שבהכרח מקשרים בין הדת לאזרחות ולאופייה ואורח חייה של המדינה, אי אפשר יהיה לקרוא למדינת מדינת העם היהודי.

נכון בחלק מהמקרים זה מעצבן שאין לך זכות בחירה (למשל אם תתקיים בשבת וזה שרוצה לשמור שבת פשוט לא ישתמש בה)

אבל במובן אחר (כשרות למשל) דורשי המזון הלא כשר הם מיעוט ולכן עליהם מוטלת הטרחה לחפש חנויות לממכר טרפה.

אבל אם יפרידו לחלוטין את הדת המהדינה, מתוך תאוות בצע ועם הזמן, ימחה כל סממן וכל קשר בין מדינת ליהדות לא רק כדת אלא גם כמורשת והיסטוריה של העם הזה (כמובן אני לא מצפה מרוסי לא יהודי להתחבר או להרגיש שייך להסיטוריה או בכלל לעם הזה).

אתה היית מוכן לכזה מצב ??

WTF! על מה אתה מדבר?

בנתיים כל מה ששמעתי זה הרבה כעס על דברים שלא אמרתי.

תראה, אם אתה תשלח אנשים לרוסיה אנשים לא יכבדו אותך, פשוט לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די!

כל אחד כותב פה מגילות, ובשביל מה?

מה יצא לכם מזה?

אתה כותב מגילה, ואז משהו בא, מצטט את החלק הכי לא רלוונטי, ומתווכח איתך... :s07:

אני אישית לא קראתי פה הרבה תגובות (ובמיוחד לא את הארוכות).

אם הייתם מתווכחים מסודר, אז אולי היה מופק מפה תועלת, אבל כל אחד מתפרץ (וגם כותב דברים לא קשורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיג, אל תיתמם לנו.

כולם יודעים כאן שאתה מדבר בשפה גסה ומזלזלת. מה שעניתי אגב,זה היה בתשובהלמשהו שקשור בכוס של אמא יהודיה כמו שאמרת, אז באמת...

הרגילה אבל טוען שאתה טוב יותר מהם,

איפה???איפה טענתי את זה ????

מה מי מו???

פשוט ציירת לך תמונה של משהו שאתה שונא, הכנסת אותי לשם והתחלת להפגיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיג, אל תיתמם לנו.

כולם יודעים כאן שאתה מדבר בשפה גסה ומזלזלת. מה שעניתי אגב,זה היה בתשובהלמשהו שקשור בכוס של אמא יהודיה כמו שאמרת, אז באמת...

כן נכון, אבל אני לא רץ להתבכיין על תרבות דיון, וחוץ מזה סך הכל קראתי לך טיפש ואני עומד מאחורי ההצהרה הזאת.

וסליחה, אני באמת מצטער אם העלבתי אותך... אבל כולנו יצאנו מכוס, כן כן הסיפור עם החסידה זה שקר מוחלט, זה עצוב שאני זה

שמספר לך דברים כאלה...

איפה???איפה טענתי את זה ????

רגע, אז אתה בעצם טוען שהלא יהודים צריכים לקבל זכויות שוות פה?

וחוץ מזה אתה זה שטענת ש 70% מהרוסים לא מתגייסים והם בעצם the root of all evil ועוד כל מיני

שטויות גזעניות ומטומטמות.

כשאמרתי לך שזה לא יפה להכליל את כולם ונתתי לך דוגמא הפוכה עם לא רוסים ומסקנות:

יש גם לא רוסים שנולדו כאן ועושים מעשים הרבה יותר גרועים לדוגמה:

לפני 3-4 שנים חברה שלי לשעבר יצאה אם הכיתה שלה ליד ושם, הכיתה שלה הייתה מורכבת מאפריקאים

וערבים (רובם מרוקאים) ובערך 3 רוסים (2 מהם חברים שלי) אחרי שהם נכנסו ליד ושם האבטחה נאלצה להציא אותם

משם בגלל שהילדים הערבים והאפריקאים החליטו שכל העניין הזה מצחיק אותם, הם התחילו לספר בדיחות שואה בקול רם,

באותו רגע כמובן חברה שלי לשעבר (לא רוסיה) וה 2 שאני מכיר (רוסים) הלכו לשבת לאוטובוס, בזמן שעוד 30 יהודים טהורים

נשארו להשחיט את יד ושם.

אז מה הלקח מהסיפור?

א. אם זה היה גויים זה היה מגיע למהדורת החדשות המרכזית.

ב. המקרה קרה לא בגלל שערבים והאפריקאים הם אנשים רעים ורוסים הם אנשים כלכך טובים, למרות שזה נראה

ככה כי הרוסים (והחברה) לא השתפו בביזיון הזה. זה קרה בגלל שההם היו ילדים מאוד טיפשים AKA ערסים,

וחברים שלי לא היו ערסים טיפשים, זה הכל.

ג. והכי חשוב זבל בא בכל הצבעים והצורות וגם אנשים טובים באים בכל הצבעים והצורות, זה ממש לא משנה איפה נולדת.

החלטת שאני לא יהודי ששונא יהודים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שטענת ש 70% מהרוסים לא מתגייסים והם בעצם the root of all evil ועוד כל מיני

שטויות גזעניות ומטומטמות.

תשמע חבוב, יש לך בעיה קשה של והרבה מאוד דמיון, אה וגם שנאה לכל מי שטוען משהו שלילי על רוסים.

לא אמרתי ולא היו דברים מעולם, יש בחור ששמו NOSTERDAMUS סליחה על ההלשנה.

"כל מיני שטויות גזעניות מטומטמות", אולי תאיר את עיניי בדיוק מה היה שטות אחת שאמרתי?

אין פשוט, כי כל מה שאתה זה טרול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשת, קיבלת :)

מה שבטוח אתם מצפצפים על כל כללי נימוס אפשריים, וגם מעודדים ע"י המנהל הראשי של הפורום לא פחות, שהוא בטח גם לא יהודי.

57% ?

נראה לי כמו 80% לפי התגובות שאני קורא פה.

:lol:

ברור , כאילו...הרי להגיד דבר והיפוכו זה לא סותר את ההיפוך.

אתה גם מטומטם כנראה.

איזה 2 רוסים שחצנים, שכועסים על כל העולם, ושונאים את כל מה ששונה מהם ועוד אני טורח לענות להם ברצינות...

הרי אין לכם שמץ בכלל מה הגיל שלי ומה הרקע שלי ועשיתם הכללה מפה ועד מצריים, מה שבטוח שכולם יודעים שאתם לא יהודים ושאתם פוצים.

לא תצליחו להסתיר את העובדה הזאת, כל מה שאתם עושים פה זה לסכסך ולגרום לעוד שנאה, שיהיה לכם לבריאות אני אשתל לדאוג ששונאים כמוכם לא יהיה להם מקום פה, ואתם יודעים מה? אתם גם לא תהיו פה, בגלל הגאווה והיוהרה שלכם היא זו שתפיל אתכם, בדיוק כמו שהיא הפילה אותכם ברוסיה.

עד עכשיו אני לא מבין איך רוסים מהללים את רוסיה שהיא הארץ הכי מנייקית לתושבים שלה, כולם שם חיו בעוני והיה שם שחיתות מטורפת ועדיין יש, לא רק זה-רוסיה היא תומכת נלהבת בסחר בנשק לטרוריסטים וזריקת פסולת גרעינית לעולם בשביל כסף.

ממש איכסה, תתביישו לכם ותחזרו הביתה.

הרי אם היה אכפת לכם מישראל הייתם עושים משהו ולא מוציאים גועל נפש ורפש מהפה על כל אחד.

ואם זה לא גזענות מה שאמרת...שונא יהודים בדם אתה...

אני מבקש מהאחראי פה של הפורום שיתחיל להתעורר, תת רמה כזאת ועוד הוא פותח את הפה כאילו הוא יודע משהו...

תחזור לרוסיה יא גזען שונא יהודים!!!!

תגידו לי אני היחיד שחושב שהוא חלאה?

אני אומר שאין בכלל מה להתדיין עם חברה שלא רואים את עצמם כיהודים-פיזית ולא פיזית.

הדיון המקורי היה על היהודים שלא אכפת להם שיתבוללו-אלה שלא יהודים ולא שמים קצוץ את זה כבר כולם יודעים, וינטיר.

דבר שני, מה ש NOSTERDAMUS אמר זה בדיוק המציאות-לא פגשתי רוסי אחד שלא דיבר רוסית עם חברו במכוון למרות שיש ישראלים בסביבה, לא קרה שרוסי לא הילל את "אמא רוסיה" בכל הזדמנות שהוא יכול, לא קרה שהוא לא קיטר על כמה רע לו פה, ואם הנתונים שהוא הביא:70% לא מתגייסים, אז לדעתי זה ביזיון בכלל לעליה הרוסית.

אולי לא הבאת את הנתון המוטעה והשיקרי הזה, אלא שגם צידדת בנתון הזה ללא עוררין, כאילו הייתה אמת לאמיתה.

עזוב, חצי מהפורום פה זה גויים שרוצים את המדינה הזאת לעצמם.

אין לך על מה להתווכח עם מישהו שחושב שכל העולם שייך לו, גם מדינת היהודים שכל העולם רוצה לחסל ולבטל בכל דרך אפשרית בדיוק כמו אלו שצועקים גזענות סתם כי הם חושבים שזה יותר "הומני".

נכון-את צודקת שזה חלק מהבעיה ומגיע לנו בריבויי הלאומים האלה-אין קורבנות.

רק מה, את אומרת לנו-בתור גויה שאת מעדיפה כמו ה-57% האחרים שפותח הדיון הביא, וזה קצת נוגד את האינטרס הלאומי של מה שנקרא, נגיד...מדינת היהודים?

זה סבבה שאת מגינה על האינטרס שלך-רק שיהיה ברור מה האינטרס שלי.

האינטרס שלך הוא להיות בור גזען? :nixweiss:

הדיון הוא לא על מיעוט גויים שבאים לכאן, אלא על תופעה שהולכת וגדלה בארץ וזה שהמדינה הופכת להיות בעלת לאומים רבים בעלי ניגודי אינטרסים-ובמיוחד שהאינטרס העיקרי של מדינת זה להגן על היהודים.

אם יש כאן אנשים שמתבכיינים שקשה להם, שצועקים על זכויות והם לא יהודים-אני אומר עוד פעם, מה הבעיה שלהם לחזור למדינה שלהם? אם כל כך חשוב להם לחיות כמו שצריך למה לא לעשות את זה בארץ האם שלהם?

אבל אם כל כך חשוב להם להיות כאן, אז שיתגיירו.

ומה קורה בסוף? לאף אחד לא באמת אכפת-בטח שלא לגוי שגר כאן-רק מה שמעניין אותו זה שייתנו לו עוד זכויות וטובות הנאה(אגב בדומה לחרדים מסוימים).

יש הרבה דברים שהם שליליים למדינה פה שלדעתי צריך לדעת שהם שליליים דבר ראשון.

אתה עברת גיור? אתה בכלל דתי?

פתחת סידור תפילה ב-10 שנים האחרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...