ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

כשאמרתי המדינה התכוונית מן הסתם לעליתה ששולטת פה.

איך זה טוב לכלכלה?ניתן הסבר קצר

כוח עבודה זול - בגרמניה ואוסטרליה כח העבודה היקר בעולם, בוא תאמר לי שיש להם כלכלה חלשה משלנו מה שבונה כלכלה יציבה זו תעשייה וייצוא ולא כח עבודה זול.

יותר משלמי מיסים - אל תבלבל במח, אתה אפילו לא יודע מהן תקרות המס (למשכורת של פחות מ4000 ש"ח כמעט כלום)יותר כוח קניה - איקאה תזהרי, הסובייטים באים. תעשה לי טובה זה שאתה רואה הרבה אנשים בטיב טעם זה כלום לעומת אנשים כמו המשפחה שאנחנו משכירים להם דירה, בקושי אוכל הם קונים ואם זה לא היה אבא שלי שכבר הוריד להם 60 דולר לחודש בחצי השנה האחרונה הם היו מגיעים לרחוב.

רוב העלייה הרוסית ענייה מאוד והניצול המחפיר שהם עוברים פה לא תורם בשיט לכלכלה ובטח שלא לתדמית שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כוח עבודה זול - בגרמניה ואוסטרליה כח העבודה היקר בעולם, בוא תאמר לי שיש להם כלכלה חלשה משלנו מה שבונה כלכלה יציבה זו תעשייה וייצוא ולא כח עבודה זול.

סין ושאר אסיה אמרו?

כוח עבודה זול הוא אחד הגורמים לא היחיד.יותר משלמי מיסים - אל תבלבל במח, אתה אפילו לא יודע מהן תקרות המס (למשכורת של פחות מ4000 ש"ח כמעט כלום)הכמעט כלום כפול 1.6 מליון כל חודש זה הרבה.

יותר כוח קניה - איקאה תזהרי, הסובייטים באים. תעשה לי טובה זה שאתה רואה הרבה אנשים בטיב טעם זה כלום לעומת אנשים כמו המשפחה שאנחנו משכירים להם דירה, בקושי אוכל הם קונים ואם זה לא היה אבא שלי שכבר הוריד להם 60 דולר לחודש בחצי השנה האחרונה הם היו מגיעים לרחוב.

רוב העלייה הרוסית ענייה מאוד והניצול המחפיר שהם עוברים פה לא תורם בשיט לכלכלה ובטח שלא לתדמית שלנו.

הם צרכנים

לא היתה איזו תוכנית לסרסר ולקבור כאלו כמוך מתחת לגשר?

אתה בן אדם מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סין ושאר אסיה אמרו?

כוח עבודה זול הוא אחד הגורמים לא היחיד.יותר משלמי מיסים - אל תבלבל במח, אתה אפילו לא יודע מהן תקרות המס (למשכורת של פחות מ4000 ש"ח כמעט כלום)הכמעט כלום כפול 1.6 מליון כל חודש זה הרבה.

יותר כוח קניה - איקאה תזהרי, הסובייטים באים. תעשה לי טובה זה שאתה רואה הרבה אנשים בטיב טעם זה כלום לעומת אנשים כמו המשפחה שאנחנו משכירים להם דירה, בקושי אוכל הם קונים ואם זה לא היה אבא שלי שכבר הוריד להם 60 דולר לחודש בחצי השנה האחרונה הם היו מגיעים לרחוב.

הם צרכנים

לא היתה איזו תוכנית לסרסר ולקבור כאלו כמוך מתחת לגשר?

אתה בן אדם מגעיל.

ואוו לא רק שאתה שמאלני אתה מטומטם ברמות אני רואה אתה רוצה שיהיה פה כח עבודה זול? מה אתה מפגר אתה רוצה שישראל תהיה כמו סין או הודו כשליום הולדת יביאו לך איזה חתיכת פלסטיק שהיתה פעם פגוש של מכונית? דוקא להפך צריך לשאוף לכוח עבודה כמה שיותר יקר ככה שהתל"ג יעלה ואיכות החיים גם :screwy:

ה' ירחם עליכם....איך אפשר בלי הדת היהדות...ללמוד גמרא להתפלל לקדוש ברוך הוא... :'(

איך?!?!?!? אני מאחל לכולכם שתחזרו בתשובה שלמה,אמן.

:hi::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לפי זה ופרסומים שונים.זה טוב יותר מניחושים.

איך אני שונא אנשים כמוך

תופס מעצמך כאילו אתה יודע הכל..

כמו שכבר אמרו לך דיי לחשוב שיש לך הכי הרבה ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו לא רק שאתה שמאלני אתה מטומטם ברמות אני רואה אתה רוצה שיהיה פה כח עבודה זול? מה אתה מפגר אתה רוצה שישראל תהיה כמו סין או הודו כשליום הולדת יביאו לך איזה חתיכת פלסטיק שהיתה פעם פגוש של מכונית? דוקא להפך צריך לשאוף לכוח עבודה כמה שיותר יקר ככה שהתל"ג יעלה ואיכות החיים גם :screwy:

:hi::lol:

עזוב את העובדה שבכלכלה אתה מבין כמו שאני מבין בצמחים מאידנוזיה אתה פשוט מטומטם ותת-אדם לא בתורבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את העובדה שבכלכלה אתה מבין כמו שאני מבין בצמחים מאידנוזיה אתה פשוט מטומטם ותת-אדם לא בתורבת.

אני די בטוח שאני מבין יותר ממך ועדין אני מרשה לעצמי פחות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאני מבין יותר ממך ועדין אני מרשה לעצמי פחות :smile1:

לא כשאתה חשוב שכוח עבודה זול גרוע לכלכלה.בטח מדינות כמו סין ומדינות אסיה אחרות לא קיימות בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כשאתה חשוב שכוח עבודה זול גרוע לכלכלה.בטח מדינות כמו סין ומדינות אסיה אחרות לא קיימות בשבילך.

בטח שזה רע איך זה יכול היות טוב תבין כוח עבודה זול אולי יביא יותר משקיעים אבל זה מוריד את המיסים

ובשביל האדם ברחוב זה מאוד רע כי זה אומר שיהיה לו פחות כח קניה שגם לא ממש עוזר לכלכלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב כי אף פעם לא ירקו לך בפרצוף וקראו לך רוסי מסריח וזה שכך התייחסו פעם ליהודים זה לא נותן ליהודים בימינו אור ירוק לתת את אותו יחס לאחרים.

תאמיני לי לא פעם קראו לי רוסי מסריח...

ולא אמרתי שזה נותן להם זכות, רק אמרתי שזה מצחיק אותי כי זה רק מוכיח שיהודים ולא יהודים חושבים ומתנהגים אותו דבר.

רודפים את היהודים כי הם שונים וחלשים/מיעוט שזאת בדיוק הסיבה שהם רודפים את המיעוט הלא יהודי, איפה שהם חזקים ורוב.

ואז עוד שואלים "למה שונאים יהודים?" או חושבים שהם "טהורים" ו "מיוחדים" , שזה למרבה ההפתעה מה שנוצרים , המוסלמים

ועוד 1001 כתות מטומטמות (במיוחד האלה של העב"מים) חושבות...

שום שטויות.חיות פאנטיות יש כאן בשפע.

לא פעם אחת תקפו אותי חרידים כי "פגעתי" בהם.

אם זה היה עוד מותר בחוק אני יודע מבטוח שהיו אלפי חיות כאלו רצות לרחובות כדי לפגוע בכל מי שלא דומה להם.

חיות פאנטיות יש בכל מקום, תאמין לי אחרי שראיתי ילד בן 9 שנלחם והורג בלי חרטה, הבנתי למה הגזע שלנו (בני אדם) מסוגל...

זה לא חוקי בתוך מדינה, אבל זה חוקי ומקובל. יש דבר כזה שנקרא התפקיד שלו זה להרוג את מי שלא

דומה להם ולקחת להם את המשאבים ולהגן על המשאבים שלהם מפני אחרים שרוצים להרוג אותם.

זאת בדיוק הסיבה שהמדינות שמתנגדות למלחמות הם או חלשות או עשירות שנהנות מהמצב יותר כשרגוע (אירופה של היום) כי מלחמה עולה כסף...

תאמין לי שיש מספיק חברים שלך שעושים הרבה יותר נזק(ראה ערך אנרכיסטים) וגם יש כאן מספיק ערסים אז להגיד שכל החרדים כאלה זה ממש שטויות במיץ בכל מקרה בארץ חיים גם אנשים שהם לא חרדים

קודם כל:

אנרכיזם =! אנרכיה

דבר שני 99% מאנרכיסטים מתנגדים לאלימות, לפחות מהזרמים המרכזיים, הקטע של האלימות זאת

המצאה של התקשורת, בטח בגלל כמה פאנקיסטים טיפשים שמחפשים תירוץ להשתכר, לא לעשות כלום ולהרביץ להומלסים,

פאנקים הם סתם אנשים טיפשים (לפחות אלה שהסתובבתי איתם...), הם לא קשורים לאנרכיזם , הם אפילו לא יודעים מה זה.

ואוו לא רק שאתה שמאלני אתה מטומטם ברמות אני רואה אתה רוצה שיהיה פה כח עבודה זול? מה אתה מפגר אתה רוצה שישראל תהיה כמו סין או הודו כשליום הולדת יביאו לך איזה חתיכת פלסטיק שהיתה פעם פגוש של מכונית? דוקא להפך צריך לשאוף לכוח עבודה כמה שיותר יקר ככה שהתל"ג יעלה ואיכות החיים גם :

אחרי שקראתי כמה תגובות שכתבת בדיון הזה, בוא נגיד שמקומך לא הייתי קופץ לקרוא לאנשים מטומטמים...

אגב, אני לא מבין גדול בכלכלה, אבל איך בדיוק כוח עבודה יקר מעלה את התל"ג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...