Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 30 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלמה מהירה.

עברתי עכשיו על 44 עמודים, קראתי (כמעט) את כל התגובות, לא היה לי כוח לפתוח את הסרטונים.

אבל נראה מדהים, באמת, ברמות מטורפות.

הדבר היחידי ש"הפריע" לי בהתחלה, אבל אני מניח שלא יראו את זה אחרי צביעה, זה החיבור של החלק העליון - שרואים את הדבק.

אבל מכיוון ולא ראו את זה אחרי הצביעה בצבע ייסוד, אז גם לא יראו אח"כ.

בקיצור, מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הויכוח הסתיים כאן (מישהו רוצה אזהרה?)

ב.הסרטונים מושקעים ביותר דימה, החכמתי.

ג.לגבי "הגריל" לכיסוי הספק, הייתי הולך על התבנית שלך, רק שהייתי מרחיב אותה קצת, כלומר

גם את החצי משולש שהשבלונה לא מכסה, ולאחר מכן, גם על ה"מגלשה" (כלומר, היטל על של המשולש = השמלבן שיוצרים המשולשים מ2 הצדדים)

את החיבור ביניהם הייתי עושה בכיפוף קל, הייתי שוקל לשים בין הגריל לבין המכסה - MESH כמו שיש לך (אני לא יודע איך זה יראה, וההחלטה בסופו של דבר - בידיך)

בהצלחה

תודה על ההצעה אלי. כמו שאמרתי העיצוב של פתחי האוורור עדיין לא סופי, אני יחשוב על עוד כמה עיצובים כשיהיה לי זמן לזה. אני לא ממש שלם עם הקונספט הספציפי הזה

כשתסיים עם הפרויקט הזה,

מה אתה מתכנן לעשות עם הטרנספורמר מהמוד הקודם?

המארז הזה יהפוך למכונת המשחקים שלי. ה AquaLight יהפוך לשרת שלי

מוד מדהים, חשבת אולי למכור את הפרוייקטים שלך?

קיבלתי מספר הצעות לפרוייקטים בתשלום ויצור סדרתי של כל מיני חלקים למודינג מחומרים מרוכבים. נכון לעכשיו אני לא חושב בכיוון הזה

לכל האנשים החסרי סבלנות פה שרוצים לראות את הפרוייקט הזה גמור, אני כנראה יאכזב אותכם אבל אני חייב להגיד שכרגע כמעט ואין לי זמן לעבוד על הפרוייקט ואני מעדיף לקחת הפסקה מהחלק המעשי ולהתרכז בתכנון פרטני של עיצוב פנים המארז, ככה שאל תצפו לעדכונים בשבועות הקרובים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים החסרי סבלנות פה שרוצים לראות את הפרוייקט הזה גמור, אני כנראה יאכזב אותכם אבל אני חייב להגיד שכרגע כמעט ואין לי זמן לעבוד על הפרוייקט ואני מעדיף לקחת הפסקה מהחלק המעשי ולהתרכז בתכנון פרטני של עיצוב פנים המארז, ככה שאל תצפו לעדכונים בשבועות הקרובים :nixweiss:

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :o :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אם למישהו יש סמכות "להחיות" את הדיון, זה רק פותח הדיון, בבקשה אל תגיבו פה תגובות לא רלוונטיות כמו:זאת למשל.

אתה למה מנהל שתקבע דבר כזה?

אין זו סמכותך או חובתך או אפילו זכותך להעיר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התווכחתי עם אף אחד בסך הכל כתבתי את דעתי כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה זכותו

אני רק טוען שאם הייתה גישה לחלק מהאנשים פה באתר לציוד וחומרים שיש לך בחינם הם היו מסיימים מזמן פרוייקט

ואפילו כמה פרוייקטים ברמה גבוהה

עכשיו מספיק אני סיימתי לא מתכוון להתווכח פה איש איש באמונתו יחייה

יום טוב :)

תשמע בחור, לפי מה שהבנתי ממישהו הוא בצבא או משהו בסגנון אין לו מסגרת חופשית כמובן שאם הייתה לו מסגרת חופשית ויד חופשית להכל הוא היה מסיים בזמן קצר יותר!

תן קצת יותר כבוד לאחד המודרים היותר מכובדים שיש כאן בישראל!

אחלה פרוייקט! אהבתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...