Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 28 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

חדש? לא יודע... אני ממש לא עוקב אחרי החידושים בתחום הזה. אני פשוט משתמש במה שיש לנו בעבודה, זה סוגי החומרים שאני רגיל לעבוד איתם. אני ישאל שוב, למה שתרצה לעשות פוסטקיורינג למשהו במחשב? אתה מדבר פה על תקנים ושיטות עבודה בתעופה התעשייתית, אני לא מנסה להעמיד את המארז שלי לעמידה בתקנים בינלאומיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חדש? לא יודע... אני ממש לא עוקב אחרי החידושים בתחום הזה. אני פשוט משתמש במה שיש לנו בעבודה, זה סוגי החומרים שאני רגיל לעבוד איתם. אני ישאל שוב, למה שתרצה לעשות פוסטקיורינג למשהו במחשב? אתה מדבר פה על תקנים ושיטות עבודה בתעופה התעשייתית, אני לא מנסה להעמיד את המארז שלי לעמידה בתקנים בינלאומיים :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי דימה!

אתה עדיין מלך הMODDING בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה עדכון בקרוב?

מחכים בקוצר רוח.....!

אני מקווה שיהיה עדכון בקרוב, כשאני ימצא לזה זמן :nixweiss:

איזה חומרה אתה שם בסוף? את זאת:

לוח: DFI lanparty nf4 ultra-d

מעבד: 64 3500+ OC'ed @ 2.7ghz

זכרונות: Geil One BH5 DDR400 @ 500mhz

כ.מסך: BFG 8800 GTS 320mb

ספק: Enermax Liberty 500W

?

ואיזה מים, תוצרת בית או מוכנה?

לא בשביל המחשב הזה אני יבנה מפרט חדש

לגבי המערכת אני ירכיב אותה בעצמי ברגע שיהיה לי את החומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים אחרי כמעט חודש בלי עדכונים, הנה לכם :D

סיימתי את הכיסוים של ספקי כוח, מה שנשאר לעשות זה לצבוע אותם בצבע שחור ולעבוד קצת על הפרטים הקטנים. אז הנה מה פספסתם ב 3 שבועות האחרונים:

תמונות של הכיסוי הראשון שעשיתי לפני החיתוך והשיוף

img3193gn1.jpg

img3194dv7.jpg

img3196nj3.jpg

img3197ri5.jpg

אחרי צביעה בצבע יסוד

img3198pv3.jpg

img3199xy1.jpg

יש אימרה שמאוד אוהבים בחו"ל: "mod it till it bleeds", בזמן שחתכתי בד פיברגלס לכיסוי השני הסכין החליקה לי על הסרגל ישר לתוך האצבע... מאוד לא נעים...

img3208tt5.jpg

img3209ox7.jpg

אז כן... הפרוייקט הזה הוא תרתי משמע דם יזע ודמעות...

במהלך שבוע שעבר עשיתי את הכיסוי השני והיום שחררתי אותו מהתבנית וחתכתי את השאריות. הנה התמונות של 2 הכיסויים

img3215lx1.jpg

img3216sq6.jpg

img3217gd1.jpg

ואז קיבלתי רעיון לעשות חריצי אוורור לכיסויים, משהו שיהיה גם יעיל וגם אסטטי. הנה השבלונה שהכנתי מקרטון ביצוע, ובשלב מאוחר יותר אני גם יעשה לוחיות אלומיניום שיבואו מעל זה (בסגנון מה שעשיתי עם כיסוי לוח אם)

img3218is8.jpg

וככה זה יראה על הכיסוי

img3219og8.jpg

img3220gv5.jpg

כרגע הרעיון של החריצים הוא מאוד בסיסי והעיצוב הסופי עדיין באוויר ככה שאני פתוח להצעות אחרות אם יש לכם.

עד כאן לעדכון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב SSR זה שאתה מוכשר אין ספק בכך וזה שיש לך גישה בלתי מוגבלת לחומרים וציוד שרבים היו חולמים עליהם גם אין ספק....

אך אני בניגוד לכל המשבחים כאן באתר מאוכזב מאוד מהפרוייקט לעת עתה מבחינתי זהו הפרוייקט הגרוע באתר!!! :-X

כן כן הגרוע ועכשיו יתנפלו עליי כל המערצים שלך :pissed:

אני יסביר מדוע הפרוייקט הזה התחיל לפני 5 חודשים וברור לי שאתה לא ילד בן 16 שיש לו זמן פנוי כל יום אלא אדם עובד

אבל דחיל רבק גם אם היו לך 10 דקות פנויות ביום בממוצע אז בסה"כ היו לך כבר 25 שעות על הפרוייקט הזה ועדיין לא הרכבתה את המארז

כל פעם רואים חלק פה וחלק שם אבל שום דבר ברור אין

בתחילת הפרוייקט שרטטתה סקיצה מדהימה אבל בין הסקיצה לבין ההתקדמות בשטח אין כל דמיון!!!

ובכל מקרה זה נראה לא כפרוייקט הטוב ביותר שאנשים מגדירים אותו פה אלא כפרוייקט הארוך ביותר והלא ברור שהיה כאן

42 עמודים של כלום

מצטער אם מישהו נפגע מדברי זו לא היתה הכוונה

המון הצלחה בפרוייקט ותשמור על האצבעות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב SSR זה שאתה מוכשר אין ספק בכך וזה שיש לך גישה בלתי מוגבלת לחומרים וציוד שרבים היו חולמים עליהם גם אין ספק....

אך אני בניגוד לכל המשבחים כאן באתר מאוכזב מאוד מהפרוייקט לעת עתה מבחינתי זהו הפרוייקט הגרוע באתר!!! :-X

כן כן הגרוע ועכשיו יתנפלו עליי כל המערצים שלך :pissed:

אני יסביר מדוע הפרוייקט הזה התחיל לפני 5 חודשים וברור לי שאתה לא ילד בן 16 שיש לו זמן פנוי כל יום אלא אדם עובד

אבל דחיל רבק גם אם היו לך 10 דקות פנויות ביום בממוצע אז בסה"כ היו לך כבר 25 שעות על הפרוייקט הזה ועדיין לא הרכבתה את המארז

כל פעם רואים חלק פה וחלק שם אבל שום דבר ברור אין

בתחילת הפרוייקט שרטטתה סקיצה מדהימה אבל בין הסקיצה לבין ההתקדמות בשטח אין כל דמיון!!!

ובכל מקרה זה נראה לא כפרוייקט הטוב ביותר שאנשים מגדירים אותו פה אלא כפרוייקט הארוך ביותר והלא ברור שהיה כאן

42 עמודים של כלום

מצטער אם מישהו נפגע מדברי זו לא היתה הכוונה

המון הצלחה בפרוייקט ותשמור על האצבעות ;D

אז מה שאתה אומר בעצם זה ש ב 25 שעות עבודה אפשר להגיע יותר רחוק ממה שהגעתי עד עכשיו. אז בוא אני יגיד לך משהו. עד עכשיו הושקעו בפרוייקט הזה קרוב ל 80 שעות עבודה נטו. אתה אומר 10 דקות פנויות בממצע ביום. בפרוייקט הזה מעורבים תהליכים שנמשכו גם שעתיים, לא ב 10 דקות ולא ב חצי שעה אי אפשר לעשות התקדמות ממשית. כל פעם שאני עובר שלב אני עושה הערכה מבחינת הזמן שאני יצטרך ואם אני לא יכול לפנות את הזמן הזה אני לא יתחיל לעבוד. בגלל זה לפעמים לוקח הרבה זמן עד שאני מעדכן.

לגבי הדמיון בין הסקיצה הראשונית לבין התוצר הסופי. אתה כנראה פספסת כמה שורות אם תעבור עוד פעם על יומן העבודה ותקרא טוב תבין שאמרתי מספר פעמים שהעיצוב הראשוני הוא כללי ביותר וזה עיצוב של משהו אחר לגמרי ולא מה שאני הולך לבנות. השתמשתי בעיצוב הזה רק בתור בסיס.

לסיכום אל תעביר ביקורת על תחום עבודה שברור שאין לך מושג מה כרוך בו. ניסית לצאת חכם ומיוחד ויצאת חומוס, לפחות בעיניי. ובאמת שאני לא נעלב מתגובות כאלה כי ברור שאנשים כמוך לא שמים לב לכל הדברים הקטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...