השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל.

מכבי חיפה

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לשוטרים אין זכות לגעת באוהדים, גם אם יזרקו רימון יד למגרש.

מותר להם לעצור אותם, וזהו.

אם שוטר יעז להרים עלי יד, אני אדאג לשבור לו רגל או יד.

בארה"ב יש להם ססמה יפה- To serve and protect

פה בארץ? רחוק מזה. אני בעד פירוק המשטרה והקמת מליציות מקומיות. זה עובד בהרבה מקומות בארץ.

ואיך בדיוק יעצרו אנשים שזורקים רימון יד למגרש? "שמע אני צריך לעצור אותך אז תבוא ביוזמתך לתחנה כי לי אסור לעשות כלום..."

אין מה להתווכח בכלל עם בן אדם אידיוט כמוך, שיפוצצו אותכם במכות עד שהאוהד האחרון ידע להתנהג כמו בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הפעלת אלימות שווה :nixweiss:

בכל מובן המילה

אם חזיז עף למגרש- חזיז חוזר ליציע. אולי רק עם כוח "מופרז" הקופים על המגרש ילמדו להתנהג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מזיינים את השכל??

יש פה אנשים שאף פעם לא היו במשחק כדורגל וחיים על סטיגמות. אתמול היה רימון אחד וסביר להניח שבן אדם הבריח אותו פנימה. על זה צריכים להעיף מהיציע 300 איש? על זה צריך לשבור לנחת צה"ל רגל??

אתם יודעים תראו עדויות:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/555/255.html

"אלדד, תלמיד כיתה י"א, אשר הצליח להגיע רק הבוקר לבית החולים בנהריה לאחר לילה של תלאות ודאגה גדולה מצד הוריו, נחבל במהלך המהומה ביציע בגופו ובמהלך בדיקה בבית החולים אובחן כי הוא סובל מפריקת ברך, סדק בצלעות וחבלות באיברים פנימיים.

"

המשטרה תפקידה להגן על אזרחי ולא לדפוק להם מכות רצח.

זה כדורגל!! אחרי זה בוכים שלא בא קהל למגרשים.

מכבי חיפה הביאה השבוע 16 אלף איש לתל אביב, עצור אחד לא היה אתמול באו 1500 איש ותראו את הבלאגן. מה שאומר שלא האוהדים אשמים אלא רק השוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שלא שמים זין על האוהדים... למה מה אתם חושבים שאתם יותר טובים מהם? שלכם מגיע יותר מהם? איך היתם מרגישים אם הייתם הולכים לאנשהוא, ופתאום שוטרים היו מתחילים להרביץ לכם?

באו לראות משחק כדורגל - לא לחזור מוכים הביתה. מי שבאמת מגיע לו שיפוצצו אותו זה חלק קטן מאוד. החלק שבא בשביל המכות שאחרי המשחק.

להדליק אבוקה ביציע זה לא כזה סיפור. כולה עושה קצת עשן... עושה אווירה... שיעשו כמו באיטליה, שמותר להדליק אבוקות. תראו דרבי אינטר נגד מילאן. איזה אווירה... ולא כל מי שמדליק אבוקה הוא קוף כמו שאתה חושב.

צודק אבי... חיים פה על סטיגמות.

ולזה שאמר שאם שוטר ירים עליו יד, הוא כבר ידאג לשבור לו רגל... מה אתה איזה פאקינג רמבו? שוטר בא אליך עם אלה... אין לך מה לעשות. נגיד ותחזיר לו, עוד 2 יקפצו עליך ויפתחו לך תתחת...

וגם את רוב הרימוני עשן, שוטרים מבריחים אותם ליציעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה,לא נראה לי שהשוטרים באים לשמה כדי לחפש אנשים להרביץ להם....

ומזה עבוקה בשביל האווירה,אמרו אסור זה אסור,הדלקת עברת על החוק מה אתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל סתום את הפה שלך ותלמד לדבר. אני לא קיללתי אותך או לא פגעתי בך ישירות אז אין לך זכות לקרוא לי מטומטם חתיכת דפוק. גם כן בן 23, מגבר בגיל שלך לא ציפית להיתנהגות כזאת.

בן אדם שיודע להיתנהג לא יקבל מכות כי הוא יודע להינהג, אבל אתם "ילדים דני 18 שבאים לפרוק עצבים" הפכתם את משחקי הכדרוגל לשדה מכות בין אוהדים. מה לעשות שמי שלא שולט בעצמו או בחברו מגיע לו. אני לא אומר על כל אלה שלא עשו כלום, להם לא מגיע, אבל לאחרים כן.

אתה לא פגעת בי אישית,אתה ירקת לי ולעוד אלפי אוהדי כדורגל בארץ שסובלים מנחת זרועה של הSS,חלקם אנשים עם אישה וילדים שבילו על לא עוול בחפם לילות שלמים באבו כביר.זה אחלה מבחינך לא?

אתה פשוט מפוצץ בסטיגמות,אני יודע להתנהג(אלא אם לקרוא לשופט **** זאת אחלה סיבה לשבת בכלא),ועובדה-גם אני קיבלתי מכות.

ומה שאני עברתי זה על קצה המזלג.אתה,וכול שאר הציבור חיים בפלנטה-המשטרה זה הגוף הכי מושחת בארץ,הכי רקוב בארץ,ושוטרי היס"מ הם בהמות שבאים לפרוק את העצבי סוף שבוע שלהם על אנשים שבסך הכול באו לראות כדורגל.כן.לא מאמין?תראה את האלימות בהפגנות הסטודנטים,גם הם בהמות מבחינתך?

מי הפך את המגרש לשדה מכות בין אוהדים?את כול מקרי ה"אלימות"(תלך למשחקי כדורגל באירופה המתורבתת,תראה מה זאת אלימות),אפשר למנוע אם רק המשטרה היתה נמצאת בחוץ,ובפנים היו נמצאים סדרנים-כמו בכול מדינה מתוקנת.מדינה מתוקנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי,אבל אתה מדבר כמו יפה נפש.אחרי שתקבל מכות משוטר ותבלה לילה במעצר רק כי עמדת ליד אבוקה-נראה מה תגיד.

סמוך עלי שדעתך תשתנה.לדבר מהמקלדת זה קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה שישליכו אותך למחנה השמדה תקרא להם SS

עד אז אני לא מאמין שיש לך את הזכות לעשות את זה

-------------------------------------

שורה תחתונה מבחינתי, מה שהשוטרים עושים שם זה בעיקר להפעיל לחץ על האוהדים. אם אנחנו לא רוצים לקבל מכות במגרשים ושוטרים בכל פינה, יש לנו אינטרס להתנהג בצורה תרבותית. אז במקום לכעוס על המשטרה, כדאי לך להפנות את הזעם למי שהדליק את האבוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם עכשיו חדשות הספורט?

ראיתם מה הלך שם? וואלה אם זה כוח סביר, אז מה זה כוח לא סביר?

סעמק שוטר הרים אוהד ששכב על הרצפה, והריד בו וולה.. שלח אותו 2 מטר. בשביל מה?!

אוהדים שלא עשו כלום מפונים באמבולנסים... בשביל מה?!

ולזה שאמר שאסור להדליק אבוקות וזה חוק, אני כתבתי שצריך לשנות את החוק. למשל באיטליה וגם בספרד נראה לי מותר להשתמש באבוקות. (בטח יש הגבלות כלשהן, אבל מותר).

זה לא עושה כלום חוץ מקצת עשן. ומוסיף אחלה אווירה.

redinosh1 אחי אתה צודק בכל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...