צריך עצה לפני השדרוג. - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצה לפני השדרוג.

nw

Recommended Posts

אני לא רואה שום מצב להשאר עם וודו, במיוחד (אם אפשר להוסיף - רק) אם הוא משחק ומתכוון לשחק במשחקים !

הרי הדבר הטפשי ביותר זה לדחות שידרוגים כי מחר זה יעלה פחות, ומוחורותיים יצא ג'י פורס 4, ועוד חצי שנה יצא גם הג'י פורס 5 ואז ה-4 יהיה זול יותר, ואולי עד אז גם נמצא טיטאניומים זרוקים ברחוב...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל, שים לב שהוספת "כמעט" שלא היה קיים במשפט שלי.

Second of all, הוא לא מריץ כמעט אף משחק, מהסיבה הפשוטה שאפילו ב-640x480 באיכות הכי גרועה, הוא יקרטע...

פה אני מדבר איתך על כרטיס שמריץ כל משחק ב-800x600 באיכות מקסימלית, ואפילו 1024x768 באיכות בינונית.

כמובן שזה גם תלוי איזה משחק.... NFS5, למשל, הוא מריץ בלי שום בעיות ב-1024x768 עם האיכות הכי גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאמת אנשים צריכים לקנות היום A7V133 + Duron 850MHz + 256MB pc133 SDRAM, להוסיף לזה GF3 Ti200, והנה לך מחשב Value חדש מעולה.

אבל כשההבדל במחיר בין המערכת הזאת למערכת עם XP1600 עם זיכרון הוא בסה"כ 100-200 שקל, למה לא ללכת על המערכת החזקה יותר? אז הולכים...

אין מצב שההבדל במחיר הוא כל כך קטן

הבדל בין דיורון 1000 לXP 1600 הוא לפחות 300 ש"ח

הבדל בין לוח טוב ללוח SDRAM הוא בערך 100ש"ח

וזכרון עולה בזמן האחרון המון כסף.

(במקרה שלי כבר יש לי SDRAM אז מדובר בחיסכון של 300+ ש"ח)

בהפרש הזה אפשר לקנות כרטיס מסך טוב אפילו איזה TI בינוני של innovision.

זה אחד החישובים שעשיתי לפני שהחלטתי לקנות מחשב מבוסס duron.

הבעייה היא שהוא מחזיק פחות זמן.. אם לפני 3 שנים הייתי קונה 2-450 במקום 300 הייתי בכיף סוחב עוד חצי שנה.

בקשר ל-voodoo הוא באמת מריץ המון משחקים בצורה סבירה. אבל לא הייתי משדרג אם לא הייתי מרגיש שהוא פשוט מאבד את זה.

רוב המשחקים אומנם עובדים אבל הוא מתחיל לקרטע כשיש הרבה טקסטורות על המסך (דווקא בקרבות הכי טובים).

מצד שני אולי זה רק בגלל המעבד, לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בין לוח טוב ללוח SDRAM הוא בערך 100ש"ח

וזכרון עולה בזמן האחרון המון כסף.

(במקרה שלי כבר יש לי SDRAM אז מדובר בחיסכון של 300+ ש"ח)

אל תנסה להציג אותי כאילו אני בעד קנית המערכת החזקה, כי אני דווקא בצד שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]

הבדל בין לוח DDR טוב ללוח SDRAM הוא בערך 100ש"ח

וזכרון DDR עולה בזמן האחרון המון כסף.

(במקרה שלי כבר יש לי זכרון SDRAM אז מדובר בחיסכון של 300+ ש"ח)

הבעייה היא שהוא מחזיק פחות זמן.. אם לפני 3 שנים הייתי קונה פנטיום 2-450 במקום 300 הייתי בכיף סוחב עוד חצי שנה.

בקשר ל-voodoo הוא באמת מריץ המון משחקים בצורה סבירה. אבל לא הייתי משדרג אם לא הייתי מרגיש שהוא פשוט מאבד את זה.

רוב המשחקים אומנם עובדים אבל הוא מתחיל לקרטע כשיש הרבה טקסטורות על המסך (דווקא בקרבות הכי טובים).

מצד שני אולי זה רק בגלל המעבד, לא יודע.

גם אם הייתי קונה פנטיום 2 450 וגם אם 300 הם היו מחזיקים לך בדיוק אותו זמן, מה שאתה הייתי צריך לקנות אז זה פנטיום 2 350, שעבד במהירות אפיק של 100 מגה"צ וזה היה נותן לך האצה די טובה בדיוק כמו פנטיום 2 450. לפני כמה שנים, בתקופה של המעבד האלה הכי טוב היה לקנות סלרון 300A ולשים אותו על מהירות אפיק של 100 מגה"צ, כלומר 450 מגה"צ והיית מקבל שהיה יותר מהיר מפנטיום 2 400, עם L2 CACHE בכמות של 128 K אבל שעובד במהירות השעון ולא בבחצי מהמהירות.

תבין, דורון 1000 היום עם TI200 יחזיק לך בדיוק אותו זמן שיחזיק לך XP1600 עם TI200, מה שמשנה בעיקר זה כרטיס המסך בימינו, המעבד זה דבר שולי. ואת הדורון אתה יכול לעשות לו טוב מאוד למהירות אפיק של 133, שהלוח שלך תומך בה ושום דבר לא ירוץ מחוץ לספסיפיקאציות, ועדיין תקבל ביצועים מעולים.

חביבי, הכח של המעבד זה דווקא אחד הדברים היותר זניחים במערכת, כמובן עד גבול מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, שים לב שהוספת "כמעט" שלא היה קיים במשפט שלי.

Second of all, הוא לא מריץ כמעט אף משחק, מהסיבה הפשוטה שאפילו ב-640x480 באיכות הכי גרועה, הוא יקרטע...

פה אני מדבר איתך על כרטיס שמריץ כל משחק ב-800x600 באיכות מקסימלית, ואפילו 1024x768 באיכות בינונית.

כמובן שזה גם תלוי איזה משחק.... NFS5, למשל, הוא מריץ בלי שום בעיות ב-1024x768 עם האיכות הכי גבוהה.

WATCH YOUR ENGLISH!!!!!!!!!!!

ואגב עם בעברית וגם באנגלית אין שנית כל ראשית כל.

יש ראשית, שנית וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...