צריך עצה לפני השדרוג. - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצה לפני השדרוג.

nw

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מצב לשרוד עם וודוו 3, בעיקר אם רוצים לשחק ב1024*768 גם ב800*600 זה די קשה לשרוד עם וודוו MX400 יספיק למשהו כמו עוד שנה, ואני יכול לומר לך את זה על סמך המחשב המשני שלי בבית:

היה לי VOODOO 3 3500 שהתחיל לעשות לי כאבים עם הלוח של VIA KT133A, ולכן הישגתי לעצמי את הMX200 הכי זול שהייתי יכול להשיג למחשב הזה. הVOODOO 3 עבד עם הלוח הזה, אבל היו לו כאבים לעבוד עם הדרייברים של VIA אבל בסוף הצלחתי להפעיל אותי והביצועים היו על הפנים ורק בטקסטורות של 32 ביט. הMX200 שיש לי עכשיו הרבה יותר טוב ממנו, אז תחשוב איך זה הMX400, ובשביל ההפרש שיש בין הכרטיסים האלה שווה לקנות כבר MX400 אם משלמים מחיר מלא בחנות, כל חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה גם אתה להתערב?

סלרון 400 עם 64MB ו-Voodoo 3 3000. מחזיק כמו גדול.

וואלה, אפילו Black&White הוא מריץ יופי.

שלא נדבר על משחקים עממיים יותר, שאין לו שום בעיה להריץ ב-1024x768 (אל תשכח שהוא עובד ב-16bit, שאגב, נראה כמעט כמו ה-32bit של ה-GF2-ים למיניהם, ואת זה אתה גם יכול לבדוק עם Prog, שעבר מוודו 3 (נדמה לי) ל-GTS).

המרוץ הזה אחרי השידרוגים הוא פשוט דבר דבילי.

ברור שאם יש לו כסף כדאי לו לשדרג, וברור שיהיה הבדל בביצועים בין הכרטיסים!

אבל:

א. זה לא אומר שהוודו 3 לא יחזיק מעמד לפחות עוד כמה חודשים טובים.

ב. זה לא אומר שההבדל הזה שווה 400 שקל (בסדר קום, 350).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה גם אתה להתערב?

סלרון 400 עם 64MB ו-Voodoo 3 3000. מחזיק כמו גדול.

וואלה, אפילו Black&White הוא מריץ יופי.

שלא נדבר על משחקים עממיים יותר, שאין לו שום בעיה להריץ ב-1024x768 (אל תשכח שהוא עובד ב-16bit, שאגב, נראה כמעט כמו ה-32bit של ה-GF2-ים למיניהם, ואת זה אתה גם יכול לבדוק עם Prog, שעבר מוודו 3 (נדמה לי) ל-GTS).

המרוץ הזה אחרי השידרוגים הוא פשוט דבר דבילי.

ברור שאם יש לו כסף כדאי לו לשדרג, וברור שיהיה הבדל בביצועים בין הכרטיסים!

אבל:

א. זה לא אומר שהוודו 3 לא יחזיק מעמד לפחות עוד כמה חודשים טובים.

ב. זה לא אומר שההבדל הזה שווה 400 שקל (בסדר קום, 350).

כן, אבל עדיין יכול להיות שהוא יתקל בבעיות לעבוד עם הVOODOO 3 3000 שלו עם הלוח החדש שהוא יקנה, את זה אתה לא לוקח בחשבון ואם הוא משדרג עדיף לו כבר לקנות לעצמו כרטיס מסך חדש אם הוא רוצה לשחק משחקים, כי בשביל חצי שעה משחקים ביום וגלישה באינטרנט גם הTNT 1 16MB מספיק, ואגב זה כרטיס שבאמת יכול להחזיק יותר מחצי שנה, כי הוא תומך בטקסטורות של 32 ביט, והוא יותר ישן מהVOODOO 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, ובשביל לעבוד ב-32bit אתה צריך לרדת ל-640x480... איזה כייף.

רעיון מעולה של . בכלל לא גימיק שיווקי כמו MX עם 128MB... ::)

ואם הוא יחליף לוח אם, זה יהיה מן הסתם כדי להחליף מעבד. אם הוא יחליף מעבד, מן הסתם זה יהיה מעבד מעל "2000" (יענו 2GHz בפנטיום 4 או 2000 באת'לון..) כי עד שהוא יקנה יחלפו לא מעט חודשים...

אז, מן הסתם, יהיה שווה לו גם להחליף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, ובשביל לעבוד ב-32bit אתה צריך לרדת ל-640x480... איזה כייף.

רעיון מעולה של . בכלל לא גימיק שיווקי כמו MX עם 128MB... ::)

ואם הוא יחליף לוח אם, זה יהיה מן הסתם כדי להחליף מעבד. אם הוא יחליף מעבד, מן הסתם זה יהיה מעבד מעל "2000" (יענו 2GHz בפנטיום 4 או 2000 באת'לון..) כי עד שהוא יקנה יחלפו לא מעט חודשים...

אז, מן הסתם, יהיה שווה לו גם להחליף כרטיס מסך.

ממש לא כך: זה עובד לי נפלא ב800*600 ב32 ביט, והRIVA TNT1 בכלל לא היו עם אופטימיזציה לטקסטורות של 32 ביט, אבל כשעושים לו קצת הוא עובד בנפלא ב800*600 ב32 ביט, משהו כמו 33-40 בפרטים בינונים פלוס+, שזה מאוד קרוב לMX200 שיש לי עכשיו באותו מחשב. עשיתי השוואה ביניהם.

הTNT 2 הרגיל לא זה המסורס ל64 ביט גם עובד נפלא ב32 ביט, אבל זה כי הוא דגם חדש יותר שהתחרה בVOODOO 3 3000.

נו, אז אתה מודה שהVOOODOO בקושי יחזיק חודשיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה הדבילית הזאת?

הוודו 3 3000, בדיוק כמו ה-TNT RIVA 2 32MB שמתחרה בו, יחזיקו כמו גדולים לפחות עוד חצי שנה.

ה-TNT RIVA (אחד) - ממש לא.

ה-וודו בנצ'י - ממש לא.

שני אלה הם כרטיסים שהחזיקו מעמד ממש עד עכשיו, וכרגע זה כבר נהיה מוגזם, והגיע הזמן להחליף אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה הדבילית הזאת?

הוודו 3 3000, בדיוק כמו ה-TNT RIVA 2 32MB שמתחרה בו, יחזיקו כמו גדולים לפחות עוד חצי שנה.

ה-TNT RIVA (אחד) - ממש לא.

ה-וודו בנצ'י - ממש לא.

שני אלה הם כרטיסים שהחזיקו מעמד ממש עד עכשיו, וכרגע זה כבר נהיה מוגזם, והגיע הזמן להחליף אותם..

זהו שהTNT2 ULTRA אם כבר יחזיק עוד משהו כמו חצי שנה, הVOODOO 3 לא, גם בגלל התמיכה המוגבלת שלו בטקסטורות 16 ביט בלבד, וגם בשל היותו בעל 16 מגה בלבד ולTNT2 ULTRA יש גם 32 מגה של , וגם מהירויות הרבה יותר גובהות, וכבר הראתי את הבנצ'מארקים מTom's Hardware שמאשרים את העובדה שTNT2 הרבה יותר טוב מהVOODOO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שבנצ'מרקים לא מעניינים אותי? נראה לי שאני היחיד פה בפורום שאפילו פעם אחת לא הריץ את המבחן של ..

אני אומר לך שיש לבן דוד שלי סלרון 400 עם 64MB זיכרון ווודו 3 3000 (AGP), ועדיין לא היה משחק שהוא לא הצליח לשחק בצורה סבירה.

אפילו משחקים שנחשבים "כבדים" כמו Black&White, כאב-מקסימלי, ו-RtCW הוא מפעיל בלי בעיות. נכון, ב-800x600. אז מה?

וכבר אמרתי לך ש-16bit בוודו מציג כמעט אותה איכות כמו 32bit בכרטיסים של , וזאת עובדה.

זאת גם הסיבה שהביצועים שלו מול ה-TNT2 הרבה יותר גבוהים *בפועל* מהבנצ'מרקים האלה שלך, כי בהם משווים ביצועים של 16bit מול 16bit... אבל כדי שהמצב *בפועל* יהיה דומה (כלומר, אותה רזולוציה ואותה איכות תמונה *בפועל*) ה-TNT חייב לעבוד ב-32bit לעומת ה-16bit של הוודו...

ושוב אני אחזור על זה:

לבן דוד שלי יש סלרון 400 עם 64MB ווודו 3 3000 (AGP), ועדיין לא היה משחק שהוא לא הצליח לשחק בצורה סבירה.

אפילו משחקים שנחשבים "כבדים" כמו Black&White, כאב-מקסימלי, ו-RtCW הוא מפעיל בלי בעיות.

ושוב,

אני לא אומר שאין הבדל בביצועים! ברור שיש! וברור שאפילו MX200 יציג ביצועים טובים יותר.

עדיין, זה לא משנה את העובדה שאפשר בקלות לסחוב עוד כמה חודשים עם וודו 3 3000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שבנצ'מרקים לא מעניינים אותי? נראה לי שאני היחיד פה בפורום שאפילו פעם אחת לא הריץ את המבחן של ..

אני לא מבין מה כואב לך מבנצ'מארקים, בשבילי בנצ'מארק זה גם TIME DEMO של QUAKE 3 ושל UT וכו' וכו', כי כך אתה יכול לעשות השוואה בין מספר כרטיסים. אגב, גם Rage 128 של ATI עם 32 מגה יכול להיות טוב בשבילך אם אתה משחק משחקים ב800*600.

כל כרטיס יכול לסחוב השאלה עד כמה ואיך. לדעתי, בעניין של הבנצ'מארקים אתה יותר מדי שמרן, כי אם מסתמכים על בציועים יוםיומיים בלבד בוא נאמר של לוח אם משתמש לא ירגיש בהבדל בין 950 שעובד עם SDRAM לXP עם פלטפורמת . אז איך אתה יודע על הבדלי הביצועים הכ"כ גדולים בין לSDRAM? רק מבנצ'מארקים, אז למה בכלל לטרוח לקנות , למה בכלל לטרוח לעשות בנ'צמארקים? תקנה DURON 800 וזהו גם כך לא תרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה (50 מיליון!!!!!) שאתה צודק...

ובאמת אנשים צריכים לקנות היום A7V133 + Duron 850MHz + 256MB pc133 SDRAM, להוסיף לזה GF3 Ti200, והנה לך מחשב Value חדש מעולה.

אבל כשההבדל במחיר בין המערכת הזאת למערכת עם XP1600 עם זיכרון הוא בסה"כ 100-200 שקל, למה לא ללכת על המערכת החזקה יותר? אז הולכים...

תקנה DURON 800 וזהו גם כך לא תרגיש בהבדל.

זה אכן מדוייק להפליא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...