חבר הכנסת בראכה קורא לדרוזים להלחם במדינת ישראל (בכיבוש) - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר הכנסת בראכה קורא לדרוזים להלחם במדינת ישראל (בכיבוש)

bla7

Recommended Posts

1. לא דיברתי על ארץ השלמה... ירושליים בירה לא בגלל הדתיים, תפשפש בספרי ההיסטוריה ותראה מי החליט על הבירה בתור ירושליים...

גם לחילונים יש רגש כל שהוא לעיר ההיסטורית הזאת.

מאיזה סיבה אתה מעדיף את ת"א על ירושלים?

2. אוקי, אבל עדיין עדיף נקודה שלטת על נקודה נשלטת.

1.כל אדם שהוא מאמין באלוהים הוא דתי.הסיבות של אותם שהחליטו על ירושלים כבירה נובעות לדת.

מאיזו סיבה?יש הרבה עדיף שאני ירכז את החשבונות ברשימה קצרה

-כמעט אם לא כל השגררויות בת"א

-מרכז כלכלי חשוב

-עיר מודרנית יותר בהקשר לזה שהיא העיר הציונית הראשונה בעצם שהוקמה בישראל

-ת"א יותר מתאימה לעיר שמסמלת את תושבי המדינה כולם חיים שם.ירושלים היא עיר של יותר סימול דתי.

-יש ים

-פחות עוני,פשע וכד

2.תלוי במחיר שאתה צריך לשלם על החזקת אותו שטח.מה הדברים החיוביים בהחזקת אותו שטח ?אתה אומר ביטחון אבל מבחינה ביטחונית כמו שהסברתי זה כבר לא חשוב כל כך כמו פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו אתה גם קובע מי דתי ומי לא..

תראו את המטומטם הזה, לא ייאומן..

1 כל אדם שהוא מאמין באלוהים הוא דתי. הסיבות של אותם שהחליטו על ירושלים כבירה נובעות לדת.

-מרכז כלכלי חשוב

-ת"א יותר מתאימה לעיר שמסמלת את תושבי המדינה כולם חיים שם.ירושלים היא עיר של יותר סימול דתי.

-יש ים

-פחות עוני,פשע וכד

בהקשר לדת, מתוך וויקיפדיה:

מיהו חילוני

חילוניים יכולים להיות אתאיסטיים, אגנוסטיים, דאיסטים או אף מאמינים במציאותו של אל (אך נמנעים מקיום מצוותיו). קו הגבול אינו חד וברור - רבים מאלה הרואים עצמם חילוניים בישראל, ואורח חייהם היומיומי אכן אינו כולל את קיום המצוות, מקיימים פה ושם מצוות מסוימות, כגון הליכה לבית הכנסת ביום הכיפורים ושמירת כשרות.

מקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה גם קובע מי דתי ומי לא..

תראו את המטומטם הזה, לא ייאומן..

בהקשר לדת, מתוך וויקיפדיה:

מקור

אם המוח שלך לא יודע קיימות דברים כאלו בעולם כמו הגדרות.קיימת הגדרה לדתי אם המוח שלך לא מסוגל לעבד כל כך הרבה מידע תנחומי להורים שלך.

OMRIJ העיר העברית הראשונה זה אותו דבר כמו העיר הציונית הראשונה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם, זה רק חלק מהדברים ההזויים... לדוגמא זה שבי-ם יש יותר פשע (בשכונות היהודיות) מאשר בת"א... או זה שאין חשיבות אסטרטגית למיקום... או זה שרעיון א"י השלמה זה רק קטע של דוסים...

מיקרה קלאסי של "אל תגרר לוויכוח עם טיפש- הוא יוריד אותך לרמה שלו וינצח בעזרת ניסיון"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין באלוהים =/= אגנוסטי/אתאיסט =/= דתי

אין קשר בין אמונה באלוהים שהיא דבר אישי ואינדיבידואלי לבין דת, שהיא אסופה של ריטואלים המבוססים על ההנחה שיש אלוהים.

קיצור עזבו, אין טעם להתווכח עם בן אדם שלא רוצה לפנות את תל אביב בגלל שיש שם ים :lol: (דרך אגב, בגולן יש פחות פשע מבתל אביב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(דרך אגב, בגולן יש פחות פשע מבתל אביב).

אז שהגולן יהייה בירת מדינת ישראל! (למרות שאין שם ים - הכינרת קרובה אז זה לא כזה נורא - ולמרות שזה חבל ארץ, אבל מה זה משנה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין באלוהים =/= אגנוסטי/אתאיסט =/= דתי

אין קשר בין אמונה באלוהים שהיא דבר אישי ואינדיבידואלי לבין דת, שהיא אסופה של ריטואלים המבוססים על ההנחה שיש אלוהים.

קיצור עזבו, אין טעם להתווכח עם בן אדם שלא רוצה לפנות את תל אביב בגלל שיש שם ים :lol: (דרך אגב, בגולן יש פחות פשע מבתל אביב).

מה הקשר בין פינוי עיר לזה שיש בה ים?זה לא קשור הוא שאל אותי למה אני חושב שת"א מתאימה יותר להיות עיר הבירה ולא י-ם .יש הגדרות שתי הוא כל אדם שבכל אופן שהוא מתקשר לדת גם זה שמאמין באלוהים.

אם לא ידעתם אז הדת יצרה את אלוהים לא אלוהים את הדת.אם לא היו דתות בעולם אף אחד לא היה מאמין שיש אלוהים.כמו שאם אף אחד לא היה מלמד אתם איך לדבר ולא הייתם בחברה אנושית לא הייתם יודעית איך לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כל אדם שהוא מאמין באלוהים הוא דתי.הסיבות של אותם שהחליטו על ירושלים כבירה נובעות לדת.

-מרכז כלכלי חשוב

-יש ים

-פחות עוני,פשע וכד

2.תלוי במחיר שאתה צריך לשלם על החזקת אותו שטח.מה הדברים החיוביים בהחזקת אותו שטח ?אתה אומר ביטחון אבל מבחינה ביטחונית כמו שהסברתי זה כבר לא חשוב כל כך כמו פעם.

-כמעט כל השגרירויות בת"א בגלל שהן לא מכירות בירושליים כבירת , אם אנחנו לא נתעקש לא להזיז את הבירה ההיטורית של לדורותיה, אז אפשר לפרק פה את החבילה.

-ת"א לא מסמלת אותי, אני לא אוהב את העיר הזאת, כולם חיים בת"א? ואללה לא ידעתי, לידיעתך, יש יותר תושבים בירושלים מאשר בת"א.

-יש ים, ים מזוהם ומסריח. יופי.

-פחות עוני? WTF? היית פעם מחוץ לבועה של צפון ת"א וירדת לדרום ת"א הרחוקה? פחות פשע? נו באמת...

למה לא נתניה? היא גם ככה עיר בירה, למה שלא תיהיה העיר הבירה?

- יש שם תיירות

-הרבה צרפתים

-מסמלת חלק נכבד מהאוכלוסיה שגרה שם, מייצרים שם בירה.

-יש ים. (יפה ונקי יחסית, לא ג'יפה כמו ת"א)

-יש מועדונים ומוקומות בילוי

-יש שיפוצניקים מעולים

-בירת השרון

-איקאה!!!

2. יש לי שאלה אליך: כמה אתה מבין בבטחון?

אני מוכן לשלם מחיר, על שטח שחשוב למדינה.בלי הגולן שהוא שטח שלט, אין בטחון ליושבי אצבע הגליל, זה פשוט יהיה כמו במטווח.

בגולן יש כלכלה, יש רפתות, יינות, מפיקים מים ממעיינות, חשמל ע"י רוח, איזור תיירותי ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-פחות עוני? WTF? היית פעם מחוץ לבועה של צפון ת"א וירדת לדרום ת"א הרחוקה?

ירושלים היתה לפני שנתיים העיר הענייה ביותר בארץ

אני מניח שזה עדיין די נכון

2. יש לי שאלה אליך: כמה אתה מבין בבטחון?

אני מוכן לשלם מחיר, על שטח שחשוב למדינה.בלי הגולן שהוא שטח שלט, אין בטחון ליושבי אצבע הגליל, זה פשוט יהיה כמו במטווח.

בגולן יש כלכלה, יש רפתות, יינות, מפיקים מים ממעיינות, חשמל ע"י רוח, איזור תיירותי ועוד.

כל הכלכלה של הגולן לא שווה פרומיל מהכלכלה שיביא שלום לאזור

ושלום עם סוריה לא יהיה בלי הגולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...