Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרגע קניתי את המשחק, הכנסתי את הסיריאל( בעמוד האחרון של חוברת העזרה) וזה אומר שהוא לא טוב... :nixweiss:

עזרה בבקשה!

תודה מראש, עומר.

גם לי זה קרה, תתקשר לאטרי בכפר-סבא, הם יחליפו לך CD-KEY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי.

הוא בסגנון של ניד פור ספיר פשוט שאי אפשר לשדרג מכוניות, ככה שיהיה קצת קשה להשוות אותו לגריד.

בגרפיקה הוא לא הכי הכי, אבל שהוא יצא הגרפיקה שלו הייתה מעולה, תיראה סיטונים ותחליט, לפי דעתי זה מספיק.

הסאונד מדהים, הרבה יותר מגריד לפי דעתי, ממש טוב !

בחווית ההיגה הוא לא דומה לגריד, החוויה היא שונה, לפי דעתי גריד קצת יותר טוב אבל גם בזה ממש כיף, גם פה אפשר (ועדיף) לנהוג מגוף ראשון.

יש גם נהיגה חופשית שזה ממש כיף.

לפי דעתי אפשר לשרוף עליו הרבה יותר שעות מגריד, וגם שמסיימים אותו ודיי נמאס, תמיד אחרי חודש חודשיים ככה עולה החשק להתקין שוב ולעשות עוד כמה הקפות על האי (העצום ! ).

בסופו של דבר המשחק הוא מעולה הוא פשוט קצת ישן כבר אבל גריד עדיף, אבל אם סיימת את גריד ואתה רוצה עוד, תיראה סירטונים ותחליט.

יש עוד משהו, ביחס לגריד אתה תשים לב שכאילו כל הרכבים שם מתנהגים פחות או יותר אותו דבר, זה כי בגריד כל רכב

הוא פשוט משהו אחר לגמרי, אז זה ייתרון עצום לגריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי 2 עותקים של המשחק TEST DRIVE UNLIMITED, כדי לשחק באינטרנט, ברגע שאני מסיים להתקין את המשחק הוא מבקש CD-KEY כדי להמשיך... אני מקליד את ה CD-KEY שכתוב על החוברת של המשחק והמשחק טוען ש-ה CD-KEY שגוי, ניסיתי גם את ה CD-KEY מהעותק השני שרכשתי, ואותו הבעיה...

מה נסגר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

גם לי היה אותו דבר אתה צריך להתקשר לתמיכה של אטארי ישראל

09-8922912

שעות 6 עד 8 א-ה

(המתנה ארוכה אז תתכונן... לי זה היה 45 דקות על הקו!!! :bash:)

אמור אותו דבר כמו שאמרתי בדיון ומקבל CD-KEY חדש תקין. :xyxthumbs:

אני לא יודע ממה זה נובא אבל גם באתר הרישמי של המשחק יש הרבה תלונות על הנושא. :screwy:

המשך יום נעים

ברק .ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ממה להתבאס... קורה שקונים משחק והוא לא תקין ב100%

למשל אני קניתי שבוע שעבר C&C3 וגילתי שהוא לא תומך במערכת הפעלה שלי (2K :kopfpatsch:)

אז קורה (בכל מקרה הגיע הזמן להתקין :yelclap:)

בקשר לשמירות לא יודע מה לומר לך אבל הגיוני שכן...

מה השם שלך יהיה במשחק אולי יהיה אפשר לעשות "סיבוב" יחד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נתנו לי שני סריאלים חדשים, זה מתקין את המשחק ועושה עדכון ל 1.66A, הוא כותב למעלה בירוק במהלך המשחק שהסרבר פועל, אבל אני לא רואה מתחרים על הכביש וזה... אך זה הולך ?! אין לבחור שרתים וזה... אם אני רוצה "לטייל" עם מישהו מסויים... אך עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...