Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

I can't believe you actually fell for that...

can't you see the S7 logo on the speedometer? he's driving a saleen S7 under the plane...

תפסת אותי ;D

תודו שזה היה מצחיק אבל..

נ.ב - זה עדיין היה מאד קשה להסתנן לשדר תעופה בשביל להשיג את הצילום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוזרה. עשיתי את כל המסלולים של ה SPEED ועדיין אני לא יכול לקנות את הFORD שיש בסוכנות FORD. הוא אומר לי שעלי לסיים את על המסלולים בSPEED. איך זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אני ברמה אחת מתחת להכי גבוה.

הלכתי לראות בפרטים מה חסר לי ושמתי לב שחסרים לי 2 מסלולים שהם לא מסלולים בעצם. כתוב שם שאני צריך לסוע נגד כיוון התנועה ב 160MPH. אבל אני לא יודע באיזה כביש ואני לא יודע לכמה זמן אני אמור להמשיך עם הנסיעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מעלה רמה?

אני רוצה לנסוע בכל המפה. אבל יש כבישים שכשאני רק מתחיל אותם הם כבר מסומנים אוטומטית ככבישים שנסעתי בהם. השאלה השניה שלי היא: אני צריך לנהוג בכל הכבישים או מספיק שכולם יהיו מסומנים בכחול? כי מספיק שאני מתחיל צומת מסויימת הוא כבר מסמן לי את הכביש כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בבית אפשרות להיכנס לgame progress ושם אתה יכול ליראות מה אפשר לעשות עלמנת לקבל עוד נקודות ולעלות רמה

לדוגמא לקנות שלוש מכניות פירארי,ליבורגיני,שברולט פורד

שלוש אופנעים וכו

וכל מיני דברים כאלה שמביאים לך יותר נקודות וככה אתה עולה ברמה

לאחרמכן יפתחו לך כל המירוצים ואז תוכל לסיים אותם ולקבל את המכונית המבוקשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מעלה רמה?

אני רוצה לנסוע בכל המפה. אבל יש כבישים שכשאני רק מתחיל אותם הם כבר מסומנים אוטומטית ככבישים שנסעתי בהם. השאלה השניה שלי היא: אני צריך לנהוג בכל הכבישים או מספיק שכולם יהיו מסומנים בכחול? כי מספיק שאני מתחיל צומת מסויימת הוא כבר מסמן לי את הכביש כולו.

כשהכביש נעשה כחול זאת אומרת שהמשחק מסמן אותו ככביש שנסעת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, נשאר לי רק מסלול אחד כדי לסיים את ה TIME.

TANTALUS 14.4KM 100,000$ A/B

כביש מפותל מאוד מאוד. אסור לפגוע ברכב. ניסיתי לעשות את זה עם הF1 והיה חסר לי 5 שניות חוץ מהנזק לרכב.

עשיתי עם LABUTGINI לא זוכר איזה אבל זה שיש לו שליטה מאוד טובה וברקסים הכי חזקים והיה חסר לי שניה. עם איזה אוטו אתם ממליצים לעשות את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...