Westside Vs. Eastside - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westside Vs. Eastside

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

ועכשיו לשאלות שלי:

מה מקור הסכסוך בין הEAST לWEST? הם נמצאים במרחק של 4 שעות אחד מהשני איך מתחילים לריב ?

מה מקור הסכסוך האישי של טופאק וביגי ?

WARREN G הוא אח חורג של דרה או של סנופ דוג ?

האם השיר DRE DAY של דר. דרה מוקדש לבאסטה ריימס ?

למה סנופ דוג שר באתו שיר BOW WOW WOW YIPPY YO IPPY YEY ואחר כך מאמץ זמר צעיר, נותן לו אותו שם, ושר את אותו פזמון בו.

ותשמעו את Eminem, DMX, Xzibit, Ja Rule, & 2Pac - Bitch Please III, זה נשמע מאוד אורגינלי ואולי מישהו יפענח.

הסכסוך בין ביגי לטופאק הוא ההתנקשות הכושלת בטופאק בכניסה לבניין של הסטודיו שבו ביגי וטופאק היו אמורים להקליט ביחד (כן כן, הם פעם עבדו ביחד), טופאק האשים בכך את ביגי ואת פאף דאדי...

Niggaz shot me 5 times but i'm still breathin'...

זה היה בזמן משפט האונס של טופאק, כמה ימים לפני הפסיקה אם אני לא טועה.. טופאק קיבל 5 כדורים, 2 מהם היו בראש.

היה שם את מאבטח בשם Frank Alexander שאיבטח כמה מהחבר'ה ועשה עבודה ממש טובה בזמן הירי וטופאק ראה את זה. אח"כ טופאק לקח אותו בתור ראש צוות האבטחה שלו והם נעשו חברים ממש קרובים.

*כל המידע הנ"ל לקוח מהסרט Before I Wake שנעשה על טופאק ומסופר רובו מפי פראנק אלכסנדר עצמו. כולל שיחזור של זירת ה"רצח" ואיך הכל בוצא בידיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מה שיש לו בשם 'Lil אני לא מתכנן לשמוע עד שאני לא אקבל המלצה חמה מאוד מחברים שמבינים עניין.

Lil' Kim...

היא עושה עבודה יפה..במיוחד הקליפים שלה ;D

Little Kim,

Don't fuck with real ass G's

Quick to snatch your ugly ass, off the streets

TuPac - Hit Em up

נזכרתי בזה רק עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לאחרונה? ;D

יצא לזה חידוש אם אני לא טועה בדיסק האחרון שהוא שיחרר, Better Dayz.

אני שומע את זה עכשיו, משהו עצבני :)

אני ממליץ לך גם על הרימיקס החדש ל-My Block, משהו איכותי ביותר :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלות שלי:

מה מקור הסכסוך בין הEAST לWEST? הם נמצאים במרחק של 4 שעות אחד מהשני איך מתחילים לריב ?

מה מקור הסכסוך האישי של טופאק וביגי ?

WARREN G הוא אח חורג של דרה או של סנופ דוג ?

האם השיר DRE DAY של דר. דרה מוקדש לבאסטה ריימס ?

למה סנופ דוג שר באתו שיר BOW WOW WOW YIPPY YO IPPY YEY ואחר כך מאמץ זמר צעיר, נותן לו אותו שם, ושר את אותו פזמון בו.

ותשמעו את Eminem, DMX, Xzibit, Ja Rule, & 2Pac - Bitch Please III, זה נשמע מאוד אורגינלי ואולי מישהו יפענח.

הסכסוך בין ביגי לטופאק הוא ההתנקשות הכושלת בטופאק בכניסה לבניין של הסטודיו שבו ביגי וטופאק היו אמורים להקליט ביחד (כן כן, הם פעם עבדו ביחד), טופאק האשים בכך את ביגי ואת פאף דאדי...

Niggaz shot me 5 times but i'm still breathin'...

זה היה בזמן משפט האונס של טופאק, כמה ימים לפני הפסיקה אם אני לא טועה.. טופאק קיבל 5 כדורים, 2 מהם היו בראש.

היה שם את מאבטח בשם Frank Alexander שאיבטח כמה מהחבר'ה ועשה עבודה ממש טובה בזמן הירי וטופאק ראה את זה. אח"כ טופאק לקח אותו בתור ראש צוות האבטחה שלו והם נעשו חברים ממש קרובים.

*כל המידע הנ"ל לקוח מהסרט Before I Wake שנעשה על טופאק ומסופר רובו מפי פראנק אלכסנדר עצמו. כולל שיחזור של זירת ה"רצח" ואיך הכל בוצא בידיוק.

השיר של דרה (dre day) מוקדש לדבר אחד בלבד - להשמיץ אץ Eazy-e - דרה הוציא את השיר בדיסק הראשון שלו כזמר בודד (כרוניק) בכל מקרה זה סיפור ארוך שאחריו מלווה גם דיסק של Eazy e - its about... שנועד בין היתר להשמיץ את דרה...

וככל שאני יודע היחסים בין באסטה לדרה הם בסדר גמור(אלא אם כן מישהו יתקן אותי כי אני לא בעניינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחסים שלדרה ובאסטה מסובכים כי הם כל פעם רבים וחוזרים להיות החברים הכי טובים בעולם.

דווקא בדרה דיי הוא מעליב גם את באסטה.

היחסים כרגע בין דרה לבאסטה בסדר גמור עושים קליפים ביחד ועובדים יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על ריבים, זוכרים את הקטע שאמינים תקף מישהו עם אקדח במועדון בטענה שהוא התחיל עם אישתו?

זה היה האחיין של מנכ"ל Psychopathic Records שהוא גם במקרה החבר הטוב ביותר של Insane Clown Posse... מאז ICP ואמינם בריב.

זה כל כך מצחיק, יש ל-ICP בערך 3 שירים שיורדים על אמינם.. משהו מצחיק ומושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לאחרונה? ;D

גם יצא חידוש נחמד של Tupac - Me And My Girlfriend

Jay Z feat. Beyonce - Me And My Girlfriend

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לאחרונה? ;D

כן.. דיברנו על זה בעמודים הראשונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לאחרונה? ;D

ג'אי Z לא משתווה ל2PAC, אבל קול נשי בהחלט מוסיף לשיר.

ראיתי אתמול בVH1 ביוגראפיה על באסטה ריימס ודרה לא אמר אליו (2 שורות בערך) שום דבר רע.

באסטה פרש מהבית ספר והיה בלהקה שקראו לה LEADERS OF THE NEW SCHOOL. היה בה גם אחד שהכינוי שלו היה צ'רלי בראון (הוא צריך לעשות דואט עם סנופ דוג :lol: ) אחר כך הם התפרקו והוא התחיל להצליח וגם הסתבך בהקשרים של אקדח (busted ryhems, busta crimes' - כמה דברים שכתבו עליו) וכו'... כמו כל ראפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...