Westside Vs. Eastside - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westside Vs. Eastside

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגררו את הת'רד הזה לספאם והוא ינעל.

תאוריית 7 הימים זה שם של דיסק של טופאק, וזה גם תאוריה שפיתחו מעריציו, ע"י שימוש שכביכול רמזים שטופאק השאיר שהוא מתכנן את המוות שלו.

לי אישית לא ברור איך הגיעו לזה שע"פ התאוריה הוא צריך לחזור אחרי 7 שנים, אשמח אם מישהו יסביר לי.

העניין היותר מוזר הוא שאנשים ממציאים כל מיני הוכחות לזה שטופאק תכנן את מותו ותולים את זה בכל שבדרך לא דרך מופיע שם המספר 7. ההודעה שלי באה לצחוק על כל העניין, מאין צחוק סרקסטי שכזה, שמכל דבר אפשר להגיע למספר 7 בסופו של דבר ולהוכיח שטופאק חי ולכן זאת הסיבה שההוכחות האלה ממש לא אומרות שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגררו את הת'רד הזה לספאם והוא ינעל.

תאוריית 7 הימים זה שם של דיסק של טופאק, וזה גם תאוריה שפיתחו מעריציו, ע"י שימוש שכביכול רמזים שטופאק השאיר שהוא מתכנן את המוות שלו.

לי אישית לא ברור איך הגיעו לזה שע"פ התאוריה הוא צריך לחזור אחרי 7 שנים, אשמח אם מישהו יסביר לי.

העניין היותר מוזר הוא שאנשים ממציאים כל מיני הוכחות לזה שטופאק תכנן את מותו ותולים את זה בכל שבדרך לא דרך מופיע שם המספר 7. ההודעה שלי באה לצחוק על כל העניין, מאין צחוק סרקסטי שכזה, שמכל דבר אפשר להגיע למספר 7 בסופו של דבר ולהוכיח שטופאק חי ולכן זאת הסיבה שההוכחות האלה ממש לא אומרות שום דבר.

תיקון: זה שם הדיסק של Makaveli (זה TuPac... אבל אחרי שהוא שינה את השם פעם ראשונה [שניה אחרי שהוא "מת", הגיע איזה אחד בשם Blac Haze.. אותו קול של טופאק, אותם שירים כמעט ויש אפילו טראק בשם Exit Makaveli, Enter Blac Haze])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלות שלי:

מה מקור הסכסוך בין הEAST לWEST? הם נמצאים במרחק של 4 שעות אחד מהשני איך מתחילים לריב ?

מה מקור הסכסוך האישי של טופאק וביגי ?

WARREN G הוא אח חורג של דרה או של סנופ דוג ?

האם השיר DRE DAY של דר. דרה מוקדש לבאסטה ריימס ?

למה סנופ דוג שר באתו שיר BOW WOW WOW YIPPY YO IPPY YEY ואחר כך מאמץ זמר צעיר, נותן לו אותו שם, ושר את אותו פזמון בו.

ותשמעו את Eminem, DMX, Xzibit, Ja Rule, & 2Pac - Bitch Please III, זה נשמע מאוד אורגינלי ואולי מישהו יפענח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מקור הסכסוך בין הEAST לWEST? הם נמצאים במרחק של 4 שעות אחד מהשני איך מתחילים לריב ?

למה סנופ דוג שר באתו שיר BOW WOW WOW YIPPY YO IPPY YEY ואחר כך מאמץ זמר צעיר, נותן לו אותו שם, ושר את אותו פזמון בו.

ותשמעו את Eminem, DMX, Xzibit, Ja Rule, & 2Pac - Bitch Please III, זה נשמע מאוד אורגינלי ואולי מישהו יפענח.

ראפ זה סוג של , או סוג של אופרת סבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלות שלי:

מקור הסכסוך כנראה לא ידוע, תמיד היה איזה "סכסוך" בין האיסת' לווסת' אבל הוא ממש התחמם בתקופת ביגי-טופאק.

הסכסוך בין ביגי לטופאק הוא ההתנקשות הכושלת בטופאק בכניסה לבניין של הסטודיו שבו ביגי וטופאק היו אמורים להקליט ביחד (כן כן, הם פעם עבדו ביחד), טופאק האשים בכך את ביגי ואת פאף דאדי...

וורן ג'י הוא האח החורג של דר. דרה.

באוו וואו ואוו זה אחד מסימני ההיכר של סנופ.

והשיר הוא כנראה רמיקס טוב של איזה די ג'יי טוב... מסתובבים מלא כאלה באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...