Westside Vs. Eastside - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westside Vs. Eastside

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

זה מוזר

אם תחפש בקאזה דבר שנקרא

Eminem, DMX, Xzibit, Ja Rule, & 2Pac - Bitch Please III.mp3

תמצא שיר שאת 2PAC לא תשמע בו אבל אמינם, ג'ה רול וDMX ועוד כמה שאני לא מזהה באמת שרים בו ביחד.

ואולי DRE ממוסחר, אבל אין באף שירים אחרים קצב יותר טוב מאצלו

לפי מה שידוע לי, לא יצא אף פעם (באופן רישמי לפחות) החלק השלישי של Bitch Please.
Ghost Dogg זה ראפר מסויים או שזה על שם הסרט הצולע ?
אל תתפוס אותי על ניק ניים שבחרתי לפני יותר משנה.. ;)

נסה לחפש את השיר בכל מיני וריאציות, זה נשמע מאוד אורגינלי.

נפטונס זה N.E.R.D ? כי אני ממש לא מבין אותם. שיר אחד עם בריטני, שיר אחר עם ג'סטין טימברלייק, ושיר שלישי עם DIDDY וBUSTA.

והאם 2PAC יחזור ? כמובן ! כמו שפול מקרטני מת ממזמן ומי שיש עכשיו זה כפיל, וכמו שרצח רבין זה מזימה של המוסד והשמאלנים כדי להאשים את הימין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

N.E.R.D הם חלק מהנטונס שרק מפיקים ויש להם בעיה קשה בבחירת האמנים (מבריטני ועד סנופ דוג וLL COOL J).

טופאק נרצח אבל עדיין יש פנאטים מטומטמים (ALI G) שחושבים שהוא עוד יחזור.

אנשים שאומרים שמעריצים של טופאק הם מטומטמים...הם מטומטמים בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מעריצים של טופאק לא מצטיינים במוחם, במיוחד אלה שלא מכירים באף MC אחר, ולא יכולים להודות שיכולים להיות יותר טובים מהאליל שלהם.

ואגב, שמתם לב שהנפטונז מפיקים לאחרים הרבה יותר טוב מאשר לעצמם? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

הרבה מעריצים של טופאק לא מצטיינים במוחם, במיוחד אלה שלא מכירים באף MC אחר, ולא יכולים להודות שיכולים להיות יותר טובים מהאליל שלהם.

תראה, אף אחד לא אמר שאין אף אחד יותר טוב מטופאק(בנתיים...בת'רד הזה), אבל טופאק היווה השראה להרבה מאוד Mc's שעושים ראפ היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRE RuLeZ

האמת נראה לי שטופאק הפך לקדוש מעונה יותר מלמצליח בזכות עצמו. תמיד קורה שאוהבים מישהו\משהו ואחר כך מנסים להשוות הכל אליו

בגלל זה השיר שאני הכי אוהב זה Puff Daddy feat. Jimmy Page - come with me זה לא השיר הכי טוב ובטוח שמעתי שירים יותר טובים ממנו אבל אני לא הולך לשנות הרגלים.

בקשר לזה שטופאק חיי - יש המון צירופי מקרים שמאוד מאוד משכנעים אבל אפשר לעקוף אותם: בקשר לחקירת המשטרה והרוצחים תמיד יש התרשלות במשטרה והרבה אשמים לא נמצאים. הוא רצה להקבר במקום להשרף - אז אמא שלו לא שמעה את השיר הזה. הוא אהב לדבר על המוות שלו וכו' וכו' - הוא ידע שעם כל שירי האהבה שלו לביגי ולוווסטסייד (ראה ערך Hit Em Up) יומו יבוא וכבר דיבר על זה וגם אם לא תמיד יש אנשים שאוהבים לדבר על נושאים ספציפים בשירים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה ועוד דבר, יעץ זה יש עכשיו 5 עמודים, וזאת ההודעה השנייה ברצף שאני כותב עכשיו בעץ הזה...

1+1+5=7 וזה אומר שטופאק חי.

8)

ועוד הוכחה שטופאק חיי, זה ממש מוזר, אבל אנחנו כותבים בעץ הזה שנמצא בפורום מספר 7.

תאוריית 7 הימים/שנים.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...