לקחתי ממארז של DELL את המגינים של המפרצים של הכוננים. שמתי אצלי, נראה טוב? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקחתי ממארז של DELL את המגינים של המפרצים של הכוננים. שמתי אצלי, נראה טוב?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח אחי רעיון טוב אבל אולי את הכונן שלמטה תעלה קצת שיהיה מתחת לכונן העליון או הפוך כי לא יפה ככה,וגם ככה תוכל לשים 2 מאווררים של 60...

ה80 לא נראה יכנס.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחי רעיון טוב אבל אולי את הכונן שלמטה תעלה קצת שיהיה מתחת לכונן העליון או הפוך כי לא יפה ככה,וגם ככה תוכל לשים 2 מאווררים של 60...

ה80 לא נראה יכנס.....

יש מצב. אבל נראה לי שאם אני אפריד בינהם לא יגיע הכבל נתונים. עשיתי כבלים עגולים והם קצרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוריד את זה שלמעלה הכי למטה ות'מגינים האלו שים למעלה יחד עם מאוורר זה בידיוק במקום מתאים כי אויר חם עולה למעלה....

טוב, נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה בדיוק אפשר למצוא מאוורר 40MM עם לדים,

אבל יש את הקירור צ'יפסט הזה, שאני לא רואה סיבה למה אי אפשר להוציא לו את המאוורר

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_144&products_id=9790

יש מצב. קצת יקר. אני אחפש יותר זול(אחרי הכל אני צריך רק את המאוורר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב. קצת יקר. אני אחפש יותר זול(אחרי הכל אני צריך רק את המאוורר.)

בכל חנות מחשבים ממוצעת יישמחו למכור לך מאווררים של 40 מ"מ במחיר של עד 20 ש"ח...

אתה יכול לנסות לבנות תעלת יניקה של אוויר חם מהמארז החוצה,כמו שרשמת פה,ותעשה לה קצת ...

אם אתה מעוניין , אשתדל לצייר לך סקיצה מובנת לאיך לעשות... אבל תצטרך גישה לפלסטיק/פרספקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לבנות תעלת יניקה של אוויר חם מהמארז החוצה,כמו שרשמת פה,ותעשה לה קצת ...

אם אתה מעוניין , אשתדל לצייר לך סקיצה מובנת לאיך לעשות... אבל תצטרך גישה לפלסטיק/פרספקס...

אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המשמעות של תעלת יניקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

אחד המקומות הכי טובים להשיג מהם מאווררי 40MM יחסית שקטים זה ממעבדי פנטיום2\CELERON ישנים, יש לי אחד כזה על צלעות הקירור של הצ'יפסט, הוא שקט מאוד ומקרר סבבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול בלי בעיה לעשות לבד...

הוא קודח חורים בצדדים,מכניס שם לד אבל שלא יגע בכנפיים אחר-כך עוד לד ועוד לד ומחבר את כולם למאוורר דרך החוטים וזהו יש מאוורר לדים אני עשיתי חבר שלי 2 כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...