מכת מחץ למפלגות הערביות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

חחחח ;D מצחיק שהדבר היחיד שיש במשותף בין הימין והשמאל ששניהם שונאים את הדתיים :lol: ומה שיותר מצחיק שלמרות זה הדתיים מחליטים כל החלטה של המדינה הזאת :lol: :lol: :lol:

הדתיים לידיעתך העבירו 3 חוקים סוצאילים חברתיים!

לבדם! אז תהיה קצת אקטואלי ואז תפתח את הפה בקולי קולות פה!

SHYGET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

wow

3 חוקים סוציאליים!

מר"צ - "שמאלנים יפי נפש" עם 7 (? תקנו אותי) מנדטים העבירו *לבדם* 20 חוקים חברתיים.

העבירו יותר נכון חוקים לערביים ולבדואים בנגב לזה הם העבירו חוקים כדאי שתקרא אותם shyget

הם העבירו חוק לטאבו שאם על פי נתוני השטח "נראה" לעובדי הטאבו שהם היו שם זה מאפשר להם שטח נרחב של קרקע עד 20 דונם

כדאי שתקרא את החוקים השמאלנים של המפגה המשוגעת שלך!

רצו לבנות לנו כביש מן הישבו שלנו אל התיכון דבר שיקצר לנו את הנסיעה בחצי שעה ואיזה משוגע ערבי הקים אוהל בזמן שהכביש היה בבניה וקבע שהוא שם ורוצה מיליונים מן המדינה כאשר נבדק ממסוק שצילמו את השטח לפני 3 חודשים שאין כלום בתכונן המשך הדרך

אז תקרא באמת למי הם העבירו את החוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב להצבעת חברי הוועדה-

בנושא מופז

וכמו שנאמר בחתימתי הנושנה-

rules: we make 'em, we break 'em

.

אולי הגיע הזמן להחזיר אותה באמת.

לא הבנתי את הנקודה.. הוא הרי נפסל לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow

3 חוקים סוציאליים!

מר"צ - "שמאלנים יפי נפש" עם 7 (? תקנו אותי) מנדטים העבירו *לבדם* 20 חוקים חברתיים.

העבירו יותר נכון חוקים לערביים ולבדואים בנגב לזה הם העבירו חוקים כדאי שתקרא אותם shyget

הם העבירו חוק לטאבו שאם על פי נתוני השטח "נראה" לעובדי הטאבו שהם היו שם זה מאפשר להם שטח נרחב של קרקע עד 20 דונם

כדאי שתקרא את החוקים השמאלנים של המפגה המשוגעת שלך!

רצו לבנות לנו כביש מן הישבו שלנו אל התיכון דבר שיקצר לנו את הנסיעה בחצי שעה ואיזה משוגע ערבי הקים אוהל בזמן שהכביש היה בבניה וקבע שהוא שם ורוצה מיליונים מן המדינה כאשר נבדק ממסוק שצילמו את השטח לפני 3 חודשים שאין כלום בתכונן המשך הדרך

אז תקרא באמת למי הם העבירו את החוקים!

אייי איך ילד קטן כמוך מבין כל כך את הצד השני? ???

אתה חיי בצל הגיזענות וממציא רק שטויות על עם שלם שלא פגשת, פגשת פעם ערבי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , בין כל הבכי והתלונות של הקיפוח וכל המסביב שלהם, הם (הבדואים) עושים לנו (הבאר שבעים) טרור , תרתי משמע!.

מכוניות נוסעות בכבישי הדרום, מומלץ לכולם להתרחק מנהג בדואי.

רכב חדש ? עדיף לחסוך כסף , אחרי יום הרכב מפורק ושדוד.

בדרכי לאוניברסיטה ניתן לראות שברי זכוכיות של מכוניות בצידי הדרך, כל יום מטר נוסף מתמלא.

בגלל עובדות אני גזען? בגלל תמיכה במופז אני שוחר מלחמה ?

בגלל תמיכה בשרון אני אוהב שווארמה.

(בקיצור תפסיקו עם השטויות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

לא יפה, הדבקת לבדואים סטיגמה של שודדי מכוניות, זה לא נכון, חלקם לא רק שודדי מכוניות אלא גם פושעים מן המניין.

אל תשכח שרבות הפרשיות של שוד, תשלום "דמי חסות", וסתם עוד מקרי פשע אחרים המיוחסים להם.

אך באותה מידה חלקם גם שומרי חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

לא יפה, הדבקת לבדואים סטיגמה של שודדי מכוניות, זה לא נכון, חלקם לא רק שודדי מכוניות אלא גם פושעים מן המניין.

אל תשכח שרבות הפרשיות של שוד, תשלום "דמי חסות", וסתם עוד מקרי פשע אחרים המיוחסים להם.

אך באותה מידה חלקם גם שומרי חוק.

נו . באמת !

הדבקתי , מה הדבקת .

אני מדבר על שיגרה ! אני מדבר על משמר אזרחי על גגות הביניינים! אני מדבר על שריפות בתי עסק ברחבי באר שבע !

תאמין לי שתיכננתי לשים מתחת לחלון שלי בקבוקים כדי שאוכל לזרוק על גנבי , כאשר הם מגיעים לחניה שלנו, אבל מההשלכות של נפילת בקבוק מקומה חמישית על הבדאוי , ויתרתי על הרעיון.

חבר שלי (מ"מ בשריון ) חשב על רובה , אבל מה הוא יעשה איתו ? יירה בהם ? כולם מפחדים מהם ולא יכולים לעשות כלום נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הסטיגמות כבר, בוא נחשוב לשניה(נעזוב את עניין העדות וכל זה) אתה בן אדם שגר באוהל אתה חיי באופן פרימטיבי כשממש לידך יש אנשים עם שיא הטכנלוגיה (אמממ בוא נגיד שירותים) לא היית מקנא? לא היה נמאס לך לחיות ככה? אין לך השכלה מה תעשה תתחיל ללכת לבית הספר? או שתלך בדרך הקלה ותגנוב? תגנוב כמובן

משאני מתכוון שהוא שתפסיקו לראות את הכל מבחינת העדה ותתחילו להסתכל על הדברים מהבחינה שלהם ואיך הם חיים, אי אפשר לשפוט בן אדם סתם ככה בגלל עדה מראה או דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הסטיגמות כבר, בוא נחשוב לשניה(נעזוב את עניין העדות וכל זה) אתה בן אדם שגר באוהל אתה חיי באופן פרימטיבי כשממש לידך יש אנשים עם שיא הטכנלוגיה (אמממ בוא נגיד שירותים) לא היית מקנא? לא היה נמאס לך לחיות ככה? אין לך השכלה מה תעשה תתחיל ללכת לבית הספר? או שתלך בדרך הקלה ותגנוב? תגנוב כמובן

משאני מתכוון שהוא שתפסיקו לראות את הכל מבחינת העדה ותתחילו להסתכל על הדברים מהבחינה שלהם ואיך הם חיים, אי אפשר לשפוט בן אדם סתם ככה בגלל עדה מראה או דעות.

נקודה מעניינת חשובה ונכונה.

אני קורא לזה "הפרש פוטנציאל סוציולוגי". בדיוק כמו שיוצרים הפרש פוטנציאל כימי (בטריות וכ...) כאשר יש מעבר של מטענים ממקום למקום, כך זה נראה בדיוק כמו בשכונת עומר. צד אחד עשירי הארץ ובצד שני, 5 מטר מהגדר , בדואים , פחונים , ילדים זרוקים ועוני.

אבל אתה יכול להשוות למול מדינות נאורות כמו איטליה , יוגסלביה, הונגריה ורומניה ובעיית הצוענים .

סביב מילאנו יושבות חמולות של צוענים , אשר בין השאר נכנסים לעיר ומקבצים נדבות, גונבים, וכמובן יוצרים את הבעיה הסוציולוגית מספר 1 של איטליה ומדינות האיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך נקודה, אבל העירייה אצלכם צריכה לשבת ולדבר איתם ולנסות להבין ואולי להשקיע באזור שלהם, אי אפשר לחסום קהילה שלמה, זאת מדינה דמוקרטית ולכל אחד מגיע קול משלו.

אחרי הכל אם העירייה תשקיע בהם בסוף זה יחזור לקהילה, נשמע כמו חלום אבל עדיף לעשות משהו במקום לשבת בחיבוק ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...