אילו נשקים מBF2 כדי לי לקחת? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו נשקים מBF2 כדי לי לקחת?

The Dom

Recommended Posts

בעיקרון אתה אמור להבין את הקצב משחק של כל מפה ואיזה קלאס הכי מתאים... בדרך כלל במפות צפופות עם הרבה שחקנים כמו קארקנד אפשר להרוויח המון נקודות

אתה יכול להיות support/medic ולקבל הרבה נקודות ע"י סיוע והצלה

הנה המפתח לעשות הרבה נקודות Medic ו-Support....

וגם תגיב מהר ובדיוק (תפתח רפלקסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למעשה, במפות משחק מגניבות כמו STRIKE AT KARKAND, אני עשיתי בזמנו המון נקודות גם ע"י חידוש האספקה של חברי צוות כ-SUPPORT, וגם המקלע של ה-SUPPORT קטלני בטווחים קצרים, ויש את זה והרבה במפה הזאת, אז כדאי להיות SUPPORT כי שוחט שם טונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, במפות משחק מגניבות כמו STRIKE AT KARKAND, אני עשיתי בזמנו המון נקודות גם ע"י חידוש האספקה של חברי צוות כ-SUPPORT, וגם המקלע של ה-SUPPORT קטלני בטווחים קצרים, ויש את זה והרבה במפה הזאת, אז כדאי להיות SUPPORT כי שוחט שם טונות

[move]מה שאופייני לישראלים ב-BF2:[/move]

*לזרוק רימונים בכמויות...

*לתפוס את המטוס מתוך 10000000 שחקנים שמנסים לתפוס...

*להיות מניאקים ולהפקיר את החבר לטובת נקודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי משחק אחד שהייתי בראש הטבלה וקיבלתי מקום 2 רק בגלל שזרקתי רימון פעם אחת וחבר לקבוצה עמד עליו בכוונה ועשה לי PUNISH כולם עקבו אחריי ואני הייתי המרכז במשחק.... זה היה משחק טוב (אין קשר לכלום אבל סתם כיף להגיד את זה, ד"א זה היה בSTRIKE AT KARANAD)

אם אתם רוצים להיות מניאקים ולקבל חופשי נקודות קחו מישהו עם מאד חזק בWAKE ISLAND (כשאתם משחקים בתור האמריקאים), טוסו גבוה לבסיס הצבאי שלהם ותגיעו ליד הדגל ביציאה שמול סיום המסלול ההמראה שלהם יש פח זבל כזה או קונטיינר תתחבאו שם, הרבה אנשים מתחילים משם ומשבא מולכם- ישר תראו אותו ותהרגו אותו. ( לא הקונטיינר שליד המסוק הובלה- אלא הקונטיינר שליד היציאה)

עוד טיפ - אם אתם משחקים בROAD TO JALALALALALALALALALB בתור MEC אז תלכו לבסיס הOUTPOST ותשתילו AT MINES בכניסה לבסיס עם הENGINEER ותאמינו לי עשיתי 50 נקודות רק עם הפצצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[move]מה שאופייני לישראלים ב-BF2:[/move]

*לזרוק רימונים בכמויות...

*לתפוס את המטוס מתוך 10000000 שחקנים שמנסים לתפוס...

*להיות מניאקים ולהפקיר את החבר לטובת נקודות...

זה דיי שכיח בכל הסרברים שהיתי בהם שלא נדבר על אלה שיורים במכוון על מנת לקחת את המטוס\נשק מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...