ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10 - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כל "השמועות" היו לא נכונות

אתה לא חושב שAMD היו מכחישים?

אפילו בראיון עם הקטור רואיז, כששאלו אותו אם יש אמת בסיפור מאחורי כוונת הרכישה

הוא בחר להגיד "אין תגובה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור טענתי שמעבד C2D הוא הונאה ב-64 ביט, ידוע לי שהוא יותר מהיר ב-32 ביט מ-K8.

עכשיו תראה בעצמך איך E6700 מפסיד ל-X2 6000 ב-64 ביט, בגלל ניטרול של ה-macro-f שלא עובד ב-64 ביט.

לעומת זאת ה-E6700 מוביל באותו הבנצ'מרק ב-32 ביט, לא מוזר :hat:

בנצ'מרק ב-32 ביט:

http://www.hexus.net/content/item.php?item=7913&page=5

אותו הבנצ'מרק ב-64 ביט:

http://techreport.com/reviews/2007q1/athlon64-x2-6000/index.x?pg=9

א. אל תכריח אותי לצטט הודעות ישנות בסגנון "X6800 יודע רק לעשות SuperPI, אתם תראו שב- הוא ייפול"

ב. לא משווים בנצ'ים שעשו 2 אתרים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מבין שאין קשר בין "מקצועני לינוקס" לבין "פאנ-בויס מחוצקנים שמתלהבים מלינוקס" ועדיין שואל מה הקשר ?

למזלי, מרבית מקצועני הלינוקס מביניים שזה אידיוטי להתלהב ללא גבול ולכפות את דעתך על אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם להישתמש בלינוק אינו דבר מסובך... והרבה מאוד אנשים יודעים לעבוד איתה השאלה מה הצרכים מהאדם שצריך לעבוד איתה אם להגדיר שרת שיעבוד על לניקוס יש מספיק אנשים שיודעים לעשות את זה או שזה ליבנות מבוססת "לינוקס" לחברה מסויימת זה באמת נדיר מבחינת האנשים שיודעים לעשות את זה בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתם, אני עושה הבדלה בין משתמשי / מפתחי שעושים את זה מעניין ורצון ללמוד, לבין הפאנטים שעושים את זה מאידיולוגיה ולא רק שלא מוכנים להקשיב לאף טיעון נגדי, הם גם מנסים בכל מקום לכפות את ה"תורה" שלהם.

האנלוגיה פה היא משתמשי לינקס = משתמשי K8L, פאנטים/פאנ-בויס = אוריב/תפוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנקרא בעברית שקר גס.

וזה מפתיע אותך עדיין?

לפנאטים אין אמונה בדבר מלבד מושא שנאתם.

URIB ותפוחים די עונים לתאור לדעתי. זה ממש מתיש לנהל (או לנסות) איתם דיא(מונו)לוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשת כבר צפופה באתרי סיקור-חומרה, ואתרים חדשים מחפשים זריקת מרץ של תמלוגים>>אינטל היא הכתובת.

אתה קורה ל-XBIT "אתר חדש שמחפש זריקת מרץ של תמלוגים"?

שניה, שניה, הרשה לי: :lol: :lol: :lol:

אולי אני אספר עליך לאנטון שילוב העורך שלהם בסביט בחודש הבא, בטוח שזה יהיה משעשע ויעביר לנו איזה סמול טוק קטן.

אתה פשוט פאתטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...