ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10

lmlm

Recommended Posts

צודקים.. למה לאחד.. גם ככה נמאס יום לבקרים לקרוא את אותם שטויות ולכן עדיף פשוט לנעול / למחוק כל דיון בעל אופי פילוסופי (מזמן לא ראיתי ניתוח כזה מקיף למשפט אחד בראיון... מה זה פרוזה?).

צאו מהסרט שלכם כבר ותפסיקו למחזר את אותם שטויות (של שתי הצדדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[

הבחור שטען כל הזמן שהC2D הוא הייפ והופלה ושהוא לא מאמין עד שהוא רואה תוצאות של בנצ'מארקים

גם כשאינטל טענו שהביצועים יהיו כך.

אבל כשAMD מעלים השערה בקשר לביצועים הוא מתייחס אליה כעובדה.

לא סתם הוא קיבל מהאתר פעם תעודת פאן בוי רשמית

רגע אני לא הייתי אז אבל אתה אומר בעצם שפעם שעברה הודיע דברים מסויימים על C2D וכולם האמינו (כמו שאורי וא\ו תפוחים מאמינים עכשיו לAMD) והם אמרו לכם שהם לא מאמינים אלא רק אחרי בנצ'ים שיצאו (כמו שאתם אומרים להם עכשיו)?

הם ירדו עליכם כמו שאתם יורדים עליהם עכשיו?!

וגם אם כן, אז?!?!

למה אתם מגיבים כל הזמן א. מביע עמדה ב. יביע עמדה וכן הלאה אבל למה אתם שוב ושוב יורדים עליהם - בגלל שזה לא הדעה שלכם? וכן אני מדבר על כמעט כל הפורום (המשתמשים) -מה אנחנו בגן, כי אם כן אני זז. ותחשבו כמה כבר זזו בגלל שטויות כאלו...

אחח לי אין דעה בכלל על הנושא ואני מבין מהכתבה שהמאמר הוא של נציג של -ומזה יוצא שהוא ברור יסלף קצת את האמת -אבל לא צריך להתווכח על שטויות...

ולכתוב שטויות...

אח.... די הלכתי :pissed::bash::nono:

חבל שזה הודעת ה100 שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרקר כמה שאתה רוצה, האתר הזה סתם פיות והעלים חברי פורום - זאת עובדה,

מבחינה זאת מוטב שתסתמו את הפה ולא תעלו פרשיות מן העבר.

מדוע עכשיו אינני נחסם אין לי מושג, רק יכול לשער.

אתה יכול לצעוק "סתימת פיות" עד מחר

העובדות הן שאתה עברת על החוקים (יותר מפעם ויותר מפעמיים), קיבלת אזהרות, וכמו כל אחד שקיבל 3 אזהרות קיבלת הרחקה לשבועיים, אתה החלטת לחזור מיד תחת משתמש כפיל ולכן קיבלת הרחקה קבועה

כשחזרת הפעם אני רציתי לתת לך עוד הזדמנות, והעובדות הן שכשאתה שומר על החוקים אתה נשאר בפורום, כשאתה לא שומר אתה מורחק (כמו עכשיו למשל)

אתה רוצה פרשיות מהעבר? אתה רוצה לינקים להודעות הספציפיות בהן קיבלת אזהרות?

אם אתה כזה קדוש מעונה אז למה השותף שלך עדיין בפורום? למה הוא לא הורחק?

רגע אני לא הייתי אז אבל אתה אומר בעצם שפעם שעברה הודיע דברים מסויימים על C2D וכולם האמינו (כמו שאורי וא\ו תפוחים מאמינים עכשיו לAMD) והם אמרו לכם שהם לא מאמינים אלא רק אחרי בנצ'ים שיצאו (כמו שאתם אומרים להם עכשיו)?

יש כאן ארכיון, אתה יכול לחזור אחורה ולראות בדיוק מה היה, באופן כללי אף אחד לא האמין לכלום עד שלא היו בנצ'ים ב-XtremeSystems

אבל גם אחרי ההשקה וגם לפניה תפוחים ו-urib טענו (urib עדיין) שה-C2D זה הונאה.

הם ירדו עליכם כמו שאתם יורדים עליהם עכשיו?!

וגם אם כן, אז?!?!

למה אתם מגיבים כל הזמן א. מביע עמדה ב. יביע עמדה וכן הלאה אבל למה אתם שוב ושוב יורדים עליהם - בגלל שזה לא הדעה שלכם? וכן אני מדבר על כמעט כל הפורום (המשתמשים) -מה אנחנו בגן, כי אם כן אני זז. ותחשבו כמה כבר זזו בגלל שטויות כאלו...

אני מניח שפשוט נמאס להם לנסות להסביר לשניהם ולהתווכח מול הטענות של קוקוריקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש שמועות על מיקרו-ארכיטקטורה חדשנית מבית שמיועדת לשבבים המיועדים לLow-End השולחני והHigh-End הנייד.

לפי מה שהבנתי (מה שסיפרו לי) מדובר במעבדים במספר סדרות של מעבדים בעלי צריכה מינימלית של מתחים, יחס מדהים של וואט - ביצועים, שימוש חדשני במטמון ועלות מינימלית.

לא מדובר במשהו שעוד חודש יוצא, וגם אין כל כך מידע (אפילו לא שם) כרגע.

מעבר לכך K10 לא ממש מרשים אותי, אולי בשטח זה יהיה טיפה יותר מרשים.

Nehalem זו שונה לחלוטין, אל תנסו בכלל לבצע השוואה עם קיימים.

שנת 2008 משחררים את Nehalem, שנת 2010 משחררים את Gesher.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן ארכיון, אתה יכול לחזור אחורה ולראות בדיוק מה היה, באופן כללי אף אחד לא האמין לכלום עד שלא היו בנצ'ים ב-XtremeSystems

אבל גם אחרי ההשקה וגם לפניה תפוחים ו-urib טענו (urib עדיין) שה-C2D זה הונאה.

ליאור טענתי שמעבד C2D הוא הונאה ב-64 ביט, ידוע לי שהוא יותר מהיר ב-32 ביט מ-K8.

עכשיו תראה בעצמך איך E6700 מפסיד ל-X2 6000 ב-64 ביט, בגלל ניטרול של ה-macro-f שלא עובד ב-64 ביט.

לעומת זאת ה-E6700 מוביל באותו הבנצ'מרק ב-32 ביט, לא מוזר :hat:

בנצ'מרק ב-32 ביט:

http://www.hexus.net/content/item.php?item=7913&page=5

אותו הבנצ'מרק ב-64 ביט:

http://techreport.com/reviews/2007q1/athlon64-x2-6000/index.x?pg=9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי משתמש ב64 ביט היום?! חוץ מאנשים שעובדים עם התוכנות האלו אף אחד לא מישתמש בגירסאת הפעלה של 64 ביט...(כמובן שתמיד יש יוצאי דופן) תכלס תכלס כיום ברגע זה המעבדים של אינטל יותר חזקים מכול המעבדים של AND (או שאוליי מרוב-אני מדבר על הכי חזק של אינטל מול הכי חזק של AMD)

אוליי בעתיד המעבדים של AMD "יפציצו" מה שניקרא ויהיו כמו הC2D כיום.....אבל חבל על הוויכוחים....עד שלא יהיו הוכחות בשטח...(ולא כאלו שהמעבד מנצח רק ב64 ביט)..אלה הוכחות שהוא מנצח בכול מצב אז תתחילו להיתווכח מה יותר כדאי ולמה....

לדעתי עדיין אינטל מנצחים נכון לכרגע...אבל הכול משתנה...לפני כמה זמן אם היה לך 1 ג'יגה זיכרון זה היה נחשב מטורף...היום 1 ג'יגה זה סטנדרט כמעט...

עריכה: תקראו את הכתבה הזאת.. http://hwzone.co.il/news/1172170036/38386/ במיוחד את הסוף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שיש לאינטל בעיה רצינית עם 64 ביט, וזה מה שאני מנסה להראות לכם כבר כמה זמן.

אם אינטל לא תשנה את הארכיטקטורה שלה בכל הקשור ל-64 ביט, היא תהיה בבעיה מול המתחרה.

היום חוקי המשחק השתנו, ויסטה 64 ביט, תוכנות אנימציה שכבר תומכות, וגם משחקים בדרך, ניצול של 4GB זכרון לעומת WIN זה כבר לא רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שיש לאינטל בעיה רצינית עם 64 ביט, וזה מה שאני מנסה להראות לכם כבר כמה זמן.

אם אינטל לא תשנה את הארכיטקטורה שלה בכל הקשור ל-64 ביט, היא תהיה בבעיה מול המתחרה.

היום חוקי המשחק השתנו, ויסטה 64 ביט, תוכנות אנימציה שכבר תומכות, וגם משחקים בדרך, ניצול של 4GB זכרון לעומת WIN זה כבר לא רחוק.

אין מה להגיד... אני לא מיתעלם ואתה צודק בקטע של ה64 ביט ב100 אחוז...אבל כרגע זה לא בניצול ואין בעיה ממשית אם המעבד יותר טוב ב64 או ב32 כי רובם המכריע של המשתמשים הוא על 32 ביט...אבל אם בעתיד ה64 ביט ייכנס חזק ויהיה בחזקת חובה ואינטל לא תתמודד עם זה טוב אז נכון הם יהיו בבעיה חמורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון...ועדיין אין שום שיפור ב64 ביט וכלום לא תומך בזה ומלא בלאגנים....קיצר כרגע אין שום סיבה לעבור למערכת הפעלה של 64 ביט למרות שהייתי חושב שיהיה יותר שיפור ב64 ביט בC2D....למרות שאני מרוצה מ6300 שלי עד השמיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...