בעיה חמורה במחשב חדש..... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה במחשב חדש.....

יהונתן

Recommended Posts

אהלן....

חבר שלי קנה מחשב חדש לפני כמה ימים

זהו המפרט:

asus commando

1 800 mhrz giga corsair

250 giga wd

atx soprano

8800 gts

thermaltake 470 w power supply

אחלה מחשב....נימצא אצלו רק 4 ימים.....

מרגע שהוא קיבל אותו יש לו ריסטרטים מוזרים וFREEZING באמצע משחקים שזה דבר מוזר מאד...

קראתי את הנושא על מסכים כחולים וכדומה והעיניין הוא שזה מחשב חדש עם רכיבים איכותיים מאד וקשה לי להאמין שזה בעיית חומרה

העיניין הוא שהוא שם לא אורגינל משהו שאני התעקשתי שלא יעשה אבל הוא לא הקשיב לי....לדעתכם זה יכול להיות זה ???

ווינדוס לא אורגינל יכול לעשות בעיות ??? זה פשוט אותו שמשתמשים באותו סיריאל כל פעם....

יכול להיות אולי אי תאימות בין רכיבים ???(בימים שלנו קשה להאמין).יש לי בעיה כזאת במחשב שלי גם אבל הוא בן 3 שנים(הזדקן).

שנינו קנינו מאותו בן-אדם יש מצב שהוא עושה משהו בהרכבה לא בסדר ??? או בהתקנה של הווינדוס ???(פירמטתי והתקנתי מיליון פעם כל ילד מפגר יכול לעשות את זה).

בקיצור הייתי מעוניין בדעות מקצועיות...כי באמת אני לא יודע עם להתחיל בפרוצדורה של בדיקת זיכרונות וכאלה....

ואולי יש איזה עיניין שאני צריך לבדוק שקשורה בחומרה.....תודה....

אני קצת מודאג כי גם אני הזמנתי ממנו מחשב חדש...מפלצת(אתם מוזמנים לראות בפורום מפרטי מחשב)...ואם אני רואה מסך כחול "אחד" הוא יראה רק כחול כל החיים שלו(כי הוא יצוף בים...).

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זה נשמע כמו בעיית חומרה או משהוא תקול או חומרה שלא מתאימה

זיכרונות זה הכיוון הריאשון שהייתי בודק לפעמים הם מגיעים לא תקינים לפעמיים הלוח פשוט לא

תומך בהם כמ שצריך ,התקלה השניה שדי נפוצה במחשבים חדשים שעוברים ריסוטים

הוא לוח אם תקול.

כמו שאמרתי תבדוק דבר ריאשון בMEMTEST מעבר לזה בגלל שהמחשב חדש לא

הייתי שובר את הראש פשוט תחזיר אותו ושהם יבדקו לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...