הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם? - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם?

JeW BoY

Recommended Posts

5.2 אני חושב

מוזר, אצלי לוקח הרבה פחות.

אגב, ברור שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

אבל כותרת הדיון היא משהו כמו "עזבו את הווינאמפ"

אין לי בעיה לעזוב אותו, אבל אני רוצה סיבה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רק מקווה שלכולם (אבל מניח שלא) יש טיפת שכל ולא מסתמכים על Memory Usage שמדווח ב Task Manager כמדד לכמה לוקחת תוכנה מסויימת....

וגם אפשר לחשוב עד כמה משמעותי זה כמות הזכרון שתוכנה קטנה מסויימת לוקחת באופן רגעי למי שיש לפחות 512 מגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

foobar2000 זה לא לכול אחד (ולא, אני לא מתנהג אליטה...)

בממשק שהיא מגיעה זה כמו לחזור לימי הביניים וזה רק שלד לתוכנה מדהימה!

רק מי שמעוניין באמת להשקיע זמן בקינפוג התוכנה מה שהוא אוהב וזה הכוח שלה ושל שאר התוכנות כמותה (כמו FF ומירנדה)

בקיצור - FOOBAR זו ה-תוכנה למוזיקה

(ואל תורידו אותה אם מה שאתה מחפשים זה תוכנה שנוצרה לכך שרוב האנשים יוכלו להשתמש בה מהרגע הראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה היה הטיעון הראשי ללמה לעבור לפובר....

תקרא את ההודעה הראשונה.

מה היה הטיעון ? חוסר מושג בסיסי של אנשים איך מערכת הפעלה עובדת ולמה קריאת דרך Task Manager היא לא מדד לכלום ?

או חוסר היכולת של האנשים להרחיב את האופק מעבר לטיעון אחד ולהבין את מכלול היתרונות של התוכנה הזו (שהיא בעצם נינגה של נגן מוזיקה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הזכרון ש Task Manager מראה, היא רגעית, אזי כמה פיזי כרגע התוכנה יכולה לגשת ישירות (כי הוא נמצא בזכרון). בפועל זה מושפע מהרבה גורמים (האם התוכנה מצומצמת או לא, האם התוכנה באותה שניה שאתה בודק עושה משהו או סתם נחה לה, כמה דרישת יש לתוכנות אחרות שפועלות כרגע במחשב וכו'). כמו כן, חלק מהזכרון הזה יכול להיות גם משותף עם תוכנות אחרות שרצות על המחשב (והוא יופיע בכל אחת מהן).

אם הולכים ל Task Manager ותחת View ושם Select Columns ושם Virtual Memory Size אפשר לראות את הצריכת הכוללת (פיסי + וירטואלי על הדיסק).

זה גם מסביר את זה שאצל כל אחד פה מתקבל צריכת שונה של אותה תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

musichscube - פרוייקט שמישהו עשה לסוף התואר שלו. חביב, לא יותר מזה.

לא אמרתי שעדיף לשמוע, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, הרוב דווקא ירתע משימוש בתוכנה. אבל היא מאפשר בערך לעשות הכל, כפי שהראו פה בתמונות השונות, אפשר לעצב את התוכנה איך שאתה רוצה, לשלוט בה במגוון דרכים והיא תומכת במגוון נרחב של פורמטים (אפילו היו תקופות שאיכות הסאונד שלה היתה משורפת משל וינאמפ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, עוד אחד.

תנו סיבות.

אני אשמח לעזוב את הווינאמפ.

אבל תנו סיבות

( ולא סיבות הקשורות ל"איזה יופי יש לזה סקינים. , כי הווינאמפ שלי בגרסא הכי מכוערת )

עריכה:

לא שמתי לב שהספקת להגיב לפני, הכוונה כמובן היא לשתי הודעות שמעלי.

ולתגובה שמעלי, השאלה היא האם כרגע, כיום יש משהו יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום - בכול תוכנה לשמיעת אכן תשמע מוזיקה

השאלה מה יותר? היתרון של foobar זה שאתה מחליט מה יותר

מה שבא לך, זה בדיוק הרעיון! אתה רוצה פנאל לlyrics תוסיף, אתה רוצה שהיא תוריד מידע מווקפידיה על הזמר, אפשר

אתה רוצה שהיא תשלח מייל ברגע שאתה מעביר שיר - אין בעיה, כול רעיון שיש לך אפשר לבצע (רוב הסיכויים שכבר מישהו עשה את זה ורק נשאר לך להוריד את התוסף ולהשתמש בו)

ד"א גם בWINAMP אפשר לכתוב תוספים שונים אבל לפי מה שהבנתי (ואני לא ניסתי לכתוב תוסף לא לFOOBAR ולא לWINAMP) זה מגביל יותר

החופש פה זה הדבר המרכזי (זה כול היופי בכול הפרוייקטים של קוד פתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל מדריך איך אפשר ליצור סקין כזה בעצמך נראת תוכנה מעולה

מצטרף לבקשה!

חיפשתי ולא מצאתי מישהו מכיר איך יותרים סקין בעצמך או שאפשר לקחת סקינים מוכנים כבר שאנשים יצרו וזה נראה באמת טוב.והאמת נמאס לי מוינאמפ היא מתחילה להיות מעצבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...