Supreme Commander - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Supreme Commander - הדיון הראשי

SweeT_EviL

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בג'נרלס אתה בונה של הרבה הרבה טנקים (הרבה הרבה בג'נרלס - 50 מקסימום לפי דעתי) - תוקף וניצחת.

ואתה צוחק עליי לגבי בונקר לא ? בג'נרלס אתה יכול לעשות בונקר ושום דבר בעולם לא יכול לגעת בך

ב sc אתה בונה של הרבה הרבה יחידות (הרבה הרבה ב sc - מאות) - תוקף ומובס קשות.

הרבה מטוסי BOBMERS על ההמנהיג וניצחת..

ואתה צוחק עליי לגבי בונקר לא ? בג'נרלס אתה יכול לעשות בונקר ושום דבר בעולם לא יכול לגעת בך

זה לא נכון לא חסר דברים להרוס/לעקוף את ההגנות.

בג'נרלס אתה בונה של הרבה הרבה טנקים (הרבה הרבה בג'נרלס - 50 מקסימום לפי דעתי) - תוקף וניצחת.

לא נכון בקלות אבל להביס כל טנק, אם זה לא הרבה טנקים מסוגים שונים, אפשר להביס כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד משהו מעפן בSC אתה יכול לשחק בונקר ולבנות מלא מפעלי אנרגיה וMASS.

בכל אופן טענתם למשחק שהוא "שונה" (שוב בלי להתיחס לגרפיקה וכל שאר הירקות - רק למשחקיות), לא נראת לי נכונה.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רוצה להגן, אתה יכול תמיד.

תמיד אתה יכול לשים שילוב של כמה ארטילקיות (רמות שונות). להוסיף כמה experimentals למתקפת נגד. לשלוח כמה BOMBERS במידה וזה יחידת שטח. קיצר לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sweet Evil , אל דבר שטויות.

לך שחק Supreme , אם תצליח להגן על הבסיס בונקר סטייל , אז דבר איתנו.

קיצר אתה חסיד אומות הג'נרלס ו command and conquer.

לא משנה כמה נימוקים נביא לך שהמשחק הזה פי 20 יותר טוב מהם, אתה עדיין תפליץ איזה משהו ותגיד שזה לא נכון.

שמח לך עם ג'נרלס ? תהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אני לא משחק סקירמיש, רק קמפיין ואם חברים שלי אהבו את המשחק גם אז - לא יותר.

יוכל להיות שאתה צודק. אבל בקמפיין אין שום דבר מיוחד.

ואני הבאתי את גנרלס כדוגמא משום שאתם הבאתם אותו כדוגמא..

עוד משהו תנסה להירגע =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כל הביקורות, הקמפיין של SupCom לא אומר עליו כלום. הוא רק טעימה קטנה ממשחק אמיתי בסקירמיש ברמת גבוהה או במולטיפלייר, ומהווה בעצם מעין tutorial אחד ארוך. לדעתי המשחק לא מומלץ למי שמשחק רק בשביל הקמפיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רוצה להגן, אתה יכול תמיד.

תמיד אתה יכול לשים שילוב של כמה ארטילקיות (רמות שונות). להוסיף כמה experimentals למתקפת נגד. לשלוח כמה BOMBERS במידה וזה יחידת שטח. קיצר לא חסר.

אתה גורם לגיוון ביחידות להשמע כמו דבר רע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!

הוא ציין שאי אפשר לעצור מתקפות מסיביות על בונקר - אז טענתי את מה שטענתי.

לפי כל הביקורות, הקמפיין של SupCom לא אומר עליו כלום. הוא רק טעימה קטנה ממשחק אמיתי בסקירמיש ברמת גבוהה או במולטיפלייר, ומהווה בעצם מעין tutorial אחד ארוך. לדעתי המשחק לא מומלץ למי שמשחק רק בשביל הקמפיין.

טוב אז ננסה אותו בסקירמיש עוד כמה ימים.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יודע איך אני מכופף את המצלמה כלפי מטה?

אני יודע שעם DELETE מסובבים ועם INS מסובבים לצד שני

אבל איך אני גורם למצלמה לרדת לגובה העניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוחץ על רווח ואז מתחיל להזיז את העכבר כשמקש רווח עדיין לחוץ, וכך שולט על המצלמה עם העכבר (את זה גיליתי בדמו). מה שמעצבן אותי זה שכשאתה עוזב את מקש רווח אז המצלמה קופצת בחזרה למבט עליון. אני מקווה שיוציאו מוד שפותר את זה מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...