Supreme Commander - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Supreme Commander - הדיון הראשי

SweeT_EviL

Recommended Posts

אני לא שיחקתי בדמו אז אני לא יודע על היית כל המהומה שם.

ממה שאני ראיתי הרעיון עם הזום נחמד ביותר ובלי תקיעות!

מה שכן המשחק עצמו (בניה של דברים) לוקחת שנים!! גם כשאני שם עוד איזה 7400 עוזרים...

בעיקרון המשחק נחמד לא יותר.

כי לא ממש רואים בברור את הטנקים/מטוסים הכל מאוד קטן, גם לאחר זום אין.

לקח לי שעתיים לסיים את שלב ראשון בקמפיין שזה ארוך בצורה מטורפת..

גם כל הקטע הזה של צריכת החשמל והMASS מוזר לי ביותר (יותר מידי שטויות לא מובנות), דרך אגב יש 2 דברים של MASS - מה ההבדל ביניהם?

לסיכום, אני מניח שאם אני ימשיך לשחק במשחק הזה זה לא יהיה לעוד זמן רב.

אני מקווה C&C המתקרב ובא עלינו לטובה לא יאכזב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את כל אלה כבר במשחק (יש שם הדרכה עם סרטונים כמו שהבאת רק הרבה יותר...).

כמובן שרוב הדברים כבר היו ידועים, אבל הקטע הזה שיש 3 MASS ו2 GENERATORS שונים ולא הכי מוסבר שם מה זה כל אחד..

בכל אופן המשחק הזה איטי מידי בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אהבתי את הדמו של המשחק ואפילו כתבתי פה בפורום בת'רדים שונים כמה שהמשחק נראה מטומטם ולא מעניין..

אבל, וכאן יש אבל גדול, ראיתי ביום חמישי ב GAMESPOT את ה LIVESHOW שלהם ששם הם אירחו את מעצב המשחק והם הראו מלא' פיצ'רים מגניבים מהמשחק

כמו כלי נשק מדליקים, זוויות משחק שונות ועוד כל מיני דברים.. ומה שהכי מוזר זה שהמשחק שהם הראו (המלא) נראה בכמה רמות יותר יפה מהדמו !!

ממש כאילו הדמו זה משחק אחד ומה שהם הראו זה משחק שונה.. אך חשוב לציין שרק מחשבי VERY HIGH END של היום יפעילו בו את כל האופציות על מקסימום וירוצו חלק.. בקיצור שווה צפייה ותגיבו אחרי שתראו :

http://www.gamespot.com/pages/features/onthespot/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלבים הראשונים של המשחק המלא נראים זהה... והם מתסכלים בטירוף (ביחוד אם המשחק קורס שניה לפני סוף השלב כי המחשב לא עומד בעומס אחרי שהגעתי לUnit limit של 500.. כע הזוי למידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I admit the game is a bit slow, but if you know how to play it, it changes everything. building power generators next to the factories reduce they power consumption, setting engineers to assist factories increase the build rate, engineers can also assist other engineers, the huge variety of weaponry, makes it very hard to predict in what way will you be attacked and prepare for it. stuff like artillery installation and tactical missile luncher makes this game really unique also the super units (experimental) and the strategic missile are a nice touch, finally a nuke with a nuke size damage. however the unit's can use some improvement.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא כבד. למעשה רק שעוברים את ה150-200 יחידות ככה רק מתחילים להרגיש האטה זה בהחלט הישג

הוא פשוט... לאדע, המילה שקופצת לראש היא סטרילי. הקרב לא חיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...