צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN) - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN)

omerha

Recommended Posts

כרגע לא ידוע מה קורה בסוני מכיוון שהוא לא עבר ביקורת מקצועית בשום מקום

סביר להניח שהמצב זהה ל VP930 מכיוון שהוא מבוסס כנראה על אותו פאנל P-MVA (יש בסה"כ אחד בגודל 19").

תמיד יכול להיות שסוני שיפרו או הרסו, ראית את ה 971P באופיס דיפו והוא

דיי דומה ל VP930 אבל לדעתי הוא בהיר מידי ומכאן הנתון של 1:1500

נותנים בוסט ליחס ניגודיות ע"י עליה בבהירות, לדעתי זה שפל להרוס לאנשים את העיניים בשביל

מדידה כל כך מוגזמת של יחס ניגודיות. עדיף לטפל בפאנל שיתן שחור יותר שחור ולא להעלות את הבהירות.

לראיה השיפור ב VP930-3 בהשוואה ל VP930 כאשר ה VP930-3 יורד יותר נמוך עם אותה הבהירות כמו ב VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקן אותי עם אני טועה

מהגרוע לטוב

1. פאנל TN עם 16.2 מיליון צבעים 6BIT

2. פאנל MVA עם 16.7 מיליון צבעים 8BIT

3. פאנל IP-SEC עם 16.7 ו 8BIT

זהו בערך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן זהו הפאנל הגרוע ביותר.

2. לדעתי זהו הפאנל המומלץ ביותר לסרטים ומשחקים.

3. או In Plane Switching מומלץ מאוד לגרפיקה ולמי שפשוט מחפש מסך מאוד איכותי.

בסרטים ישנו אפקט נצנוץ חזק בגלל שימוש אגרסיבי ב OverDrive קח בחשבון שזה דיי סוביקטיבי

חבר שלי לא ראה נצנוץ בזמן שאני כן ראיתי, מצד שני הוא טען שהוא רואה מריחות שאני לא רואה.

*הנתון שמסך מגיע עם פאנל או שמציג 8bit לא בהכרח אומר שהאלקטרוניקה של המסך תומכת ב 8bit

לכן זה אינו אוטומטי שמסך מציג 8bit עם פאנל X. דוגמא טובה לכך היא ה 970P של סאמסונג

ויש הטוענים שפאילו ה VP930 ו 971P אינם 8bit אמיתיים, דעתי על כך היא שאם ה VP930 אינו 8bit

אמיתי הוא בהחלט עושה עבודה טובה בלהסתיר את זה כי לא הבחנתי בניצנוץ או Dither בשום צבע שהוא הציג.

מה שכן למסך היו בעיות בעת שינוי בהירות וניגודיות לרמות מסוימות, משערים של VP930 יש מעין טבלת LUT

כמו באיזו אבל VS לא הצליחו להישתמש בה באופן מוצלח כמו שאיזו השתמשו ולכן ברמות מסוימות מקבלים

ארטיפקטים קלים בחלק מהצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לדעתי המריחות בחלק מהבצעים הם פשוט מחלה של OverDrive לא מכויל ולא נראה שזה קשור ספציפית ל HIFRC אבל מי יודע.

נראה שגם הVP930-3 סובל מזה, למעשה גם מסכים אחרים שמבוססים על פאנל ה 19" של AUO חווים את אותה הבעיה כפי שרואים

בתמונות של המריחות שצילמתי.

2. כיול אפשר לבצע עם Adobe gamma או פשוט לנסות לכייל את הנקודה הלבנה של המסך דרך ה OSD

הדרך הכי טובה היא בעזרת כלי כיול חיצוני, פשוט אי אפשר להיסתמך על העיניים אבל אתה מוזמן לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז החלטתי לגבי סדר עדיפיות , תקנו אותי עם אני טועה

1. Dell 2007WFP - http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&cs=19&sku=320-4688

2. ViewSonic VP2030b - http://www.viewsonic.com/products/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp2030b/index.htm

3. LG L2000C - http://www.lge.com/products/model/detail/l2000c.jhtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מוזר שיש לך תקציב ל-VP2030 אבל אין לך תקציב ל-20WGX2 שזול ממנו בכמה מאות שקלים... :nixweiss:

כי יש לי יבואן אחד שעובד עם VIEWSONIC ואחד עם

בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...