צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN) - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN)

omerha

Recommended Posts

אין לי אופציה לקנות את ה בהנחה

ידוע לי שזה המסך הכי טוב .

אבל זה מה שאני יכול להשיג ובמחירי זנות .

או דגם לחלופין של ...

בבקשה המלצות

לא שווים קניה כלל!

תקנה LG L2000C או את ה-DELL2007FP.

האלטרנטיבה שלך זה מסכי 19' טובים כמו (מהזול ליקר):

Sony X95f

SAMSUNG 971P

Viewsonic VP930

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה L2000C מגיע עם פאנל S- בדומה ל 2007. תתרחק מהדגמים האחרים של ה L2000

כגון L2000CN או L2000CE שמגיעים עם פאנל TN ואילו הדגם L2000CM שמגיע עם פאנל P-MVA.

מסך ה 20" הרחב היחדי שעומד בקרטריונים הוא ה NEC 20WGX2 ומחירו יקר מאוד ללא סיבה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאנל יש ל L2000C ? והאם הוא משתווה לדל ? (אולי לינק לאיזה ביקורת אם אפשר ?)

ואני מעדיף המלצות למסכי "20 ומעלה רחבים , אני לא מעוניין ב 19"

תודה על העזרה :xyxthumbs:

הנה: http://www.behardware.com/articles/619-8/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כרגע עם VG2021M שהוא מסך 20' ג-ר-ו-ע מבוסס TN של VIEWSONIC - מאוד לא מומלץ.

המסך היחיד של VIEWSONIC שמומלץ ב-20' הוא ה-VP2030 - מסך מ-ע-ו-ל-ה אבל יקר מאוד (מגרד את ה- ברוב המקרים).

גם הוא מופיע בסקירה הקודמת.

לפי מחיר:

VIEWSONIC VP2030 - יקר ומעולה.

HP LP2065 - פחות יקר ולא כל כך זמין אבל מעולה גם כן.

LG L2000C - מסך טוב אך פחות מה- ויקר ממנו במעט. די זמין.

DELL 2007FP - מסך מצויין במחיר מאוד משתלם עם בעיית זמינות מקומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך היחיד של VIEWSONIC שמומלץ ב-20' הוא ה-VP2030 - מסך מ-ע-ו-ל-ה אבל יקר מאוד (מגרד את ה-4K ברוב המקרים).

גם הוא מופיע בסקירה הקודמת.

אפשר לינק ?

ואיך הVX922 Viewsonic

http://zap.co.il/model.asp?model_id=375239 שהוא 19"

הוא TN ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ה VX922 הוא TN ובערך ברמת איכות התצוגה של מסכי 19" של LG וסאמסונג שלא מומלצים פה.

ה VP2030 הוא P-MVA בניגוד ל L2000C שהוא S- או ל 2007FP שיכול להיות S- או S-PVA.

בכל מקרה מומלת להיתרחק מהגרסאות הראשונות של ה L2000C כי נראה שהם הציגו הרבה Banding.

הכי משתלם היה להשיג 2007FP עם פאנל S- אבל לא נראה שיש צפי להגעה של ה 2007FP לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל סדרת ה VPX30 נחשבת לסדרה איכותית.

אם תוכל להשיג את ה VP2030 במחיר טוב הוא גם קניה טובה אבל אין כרגע מסכים בסדרה זו עם פאנל S-IPS

כמו שיש בדל או L2000C ולדעתי מסכים עם פאנלים אלו יהיו עדיפים בייחוד אם מחירם זול יותר מה VP2030.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tweaknews.net/reviews/samsung_971p/index5.php

But, sadly, this is where the good things stop. Sure the picture quality is great, but that is only when you are standing still. Seeing this has an advertising refresh rate of 6ms I thought that would be great....boy was I wrong. The monitor has a bad ghosting problem and doesn't live up to its' 6ms timing. I tried everything seeing I thought it was something to do with my videocard settings but I proved it was the monitor by swapping the monitor out for the 970P and the ghosting was gone. Do NOT buy this monitor for . You will be VERY disappointed.

לא נראה טוב, אפילו ל casual gamer... הבעיות שיש ב VP930 זהות או שזה סוג אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הבעיות של הקורונה (לא גוסטינג) קיימות בשני המסכי אבל מריחות בהחלט לא ראיתי ב VP930 הישן או החדש.

במקרים מסוימים ניתן להבחין בשאריות של הקורונה אבל כמו שציינתי ברוב המשחקים אני לא רואה את זה.

מה שמביא אותי חזרה להסבר שזמן תגובה הוא סוביקטיבי וכל אחד רואה אותו אחרת, לי אין שום בעיה עם ה VP930

יכול להיות שכל מה שאתה תראה זה מריחות, בד"כ אם תראה מריחות ב VP930 רוב הסיכויים שהמקום היחידי

שבו לא תראה מריחות זה ב CRT ככה שאפילו מסך TN מאוד מהיר לא יעזור במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...