צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מסך 19" - 22" LCD בתקציב של 2000 ש"ח אפשר למתוח טיפה (לא TN)

omerha

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

מצטרף לשאלה.

מה זה TN בכלל?

---עריכה---

מצאתי בדביק...

"2.6 הפאנל: החלק המקביל לשפופרת במסכי ה-CRT והוא החלק הכי חשוב בצג האחראי על הצגת התמונה. בעוד חברות רבות מוכרות מסכי LCD, מעטות החברות המייצרות את הפאנל בעצמן. שוק הפאנלים נשלט ע"י Samsung, LG-Philips, AU Optronics ו-CMO. רוב החברות המייצרות מסכי LCD בעצם קונות פנל מוכן של חברה אחרת ומייצרות את כל החלקים סביבו.

קיימות שלוש משפחות של פנלים המשתמשות בטכנולוגיות שונות עם יתרונות וחסרונות.

TN-film - הפנל הכי נפוץ במסכי ה-LCD. הפאנל מתאפיין במחירו הזול וביצועיו. הפנלים המיוצרים בטכנולוגיה הנ"ל מציגים זמני תגובה טובים בהם אפקט המריחות אינו מורגש כלל או ממש זניח. החיסרון בטכנולוגיה הנ"ל היא שכמות הצבעים שהמסך מסוגל להציג נמוך וזוויות הצפייה נמוכות יחסית.

IPS - הפנל היקר ביותר מבין השלושה והכי פחות נפוץ בגדלי ה- 17-19 אינץ'. הפאנל מציג כמות גדולה יותר של צבעים מ-TN וזוויות צפייה מאד רחבות (כמעט 180 מעלות). החיסרון הוא שזמני התגובה בפנל הנ"ל בדרך כלל גבוהים והוא איננו מיועד למשחקים וסרטים.

VA - שילוב של ה - TN וה - . משפחה של פאנלים המתחלקת ל-שניים: ה-MVA - המיוצר ע"י AU Optronics, Sharp and CMO, וה - PVA המיוצר ע"י . שני הסוגים מציגים כמות גבוהה של גוונים, זוויות צפייה רחבות ובדור האחרון, גם זמני תגובה טובים ויציבים המתאים למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם MVA

סוני אולי PMVA

לנובו MVA וזה מה שחשוב - אני הייתי מעדיף אותו על סמסונג ....

יש גם דלים טובים אבל לא בארץ

לגבי משהו שלא 19" אין לי מושג :s05:

רוב הסיכוי שכולם AUO כי הם זולים

NEC - אבל אין לדעת עד שבודקים באינטרטנט לפי המפרט[br]פורסם בתאריך: 17.02.2007 בשעה 19:36:31

כאמור אין להשיג SIPS ב2000 ולכן תצטרך להתפשר (או להוסיף 500 ולקנות את 1970NX)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה , אבל יש לי עידכון

יש לי אפשרות להשיג כול אחד מהמסכים האלה במחיר זנות , השאלה אם יש שם איזה שהוא מסך ששווה רכישה (כלומר לא TN) , לומורת שאני בספק

http://www.wallashops.co.il/mall/cat.aspx?xc=31-7-3-0-0-3712-1

ההתלבטות היא בין : SAMSUNG 203b

BENQ FP222W

LG L204WT

עכשיו אם הם לא שווים אתהקניה , אז אני צריך המלצה למסך 20 של .

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...