בקשר לקרור bt - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לקרור bt

t-macc

Recommended Posts

BT אחלה של , גם לי יש אותו והטענה היחידה שלי היא רעש(אני ממש רגיש לדברים האלה אבל אתה לא תרגיש את זה).

עכשיו במנוחה המעלות על 36 עם OC מ3 גיגה ל3.7 ובמאמץ בערך 53 ועוד המעבד שלי הוא פרסקוט(מעבד שנחשב רותח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי נפלתי על מוצר פגום סבבה?

עדיין הלכתי להחליף ושוב קיבלתי ברגים פגומים!

בקרת האיכות שלהם גרועה.

הסיכוי שתקבל פעמיים ברציפות ברגים פגומים שואף לאפס. תבדוק את עצמך אם אתה מתקין אותו כמו שצריך.

אני פירקתי את ה-BT כבר כמה פעמים כדי להחליף משחה ולא היתה שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי כנראה שהתקנת אותו לא נכון (הידוק של הברגים וכו) וזה קצת מצחיק להגיד שהבקרת איכות שלהם לא טובה על מוצר שנסקר ונקנה אלפי פעמים..ולי הBT? הוריד את המעבד ממצב מנוחה של 55 ל איזור ה40 בOC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את הBT שהמליצו לי פה, אחלה מאוורר!

יש לי מעבד 2.8 HT שהטמפרטורה שלו הייתה לפני הBT במנוחה בסביבות ה58 מעלות.

היום במנוחה 33 מעלות, ובמאמץ בסביבות ה42 שזה פשוט מדהים!

ההתקנה של של הBT מאוד פשוטה ולא גורמת שום נזק ללוח. (התקנתי לבד, זה כל הכיף)

ממליץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח אחי, אתה לא יודע להרכיב אותו נכון, זה תמיד קל להאשים את החברה...

גמני לי יש BT, אין לי איתו שום בעיות, מצויין, עם המשחה שמקבלים איתו אני על 33-35 במעמץ (לפעמים מגיע גם ל36, אבל המשחה דיי גרוע) וככה סתם ברגוע הוא נמצא עד 27 ואפילו הגעתי בחורף פעם אחת ל22...

ואין לי ברגים עקומים והלוח שלי לא עקום או שבור...

אחלה לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא נדבר על הברגים הפגומים

[/quote

לצערי אני ניתקלתי באחד כזה ובלחץ חיברתי את המאוורר והוא עובד סבבה 28 מעלות על פריסקוט 35 -40 מאמץ לעומת 50 -60 ;D

הבאסה היחידה שלי זה שאני לא רוצה להוציא אותו עכשיו כי אני מפחד להרוס את הלוח ( רציתי להעביר אותו למחשב החדש שיבוא בעתיד , אבל לא נורא נקנה חדש כבר חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, נראה שאתה לא מוכן להקשיב. אני די בטוח שכמה מאות אנשים בפורום הזה קנו את ה-BT והם מרוצים ממנו ואף אחד מהם לא נתקל "בברגים פגומים".

כנראה לך יש את המזל הכי נאחס בעולם אם נפלת פעמיים על "ברגים פגומים". אולי יש לך עין הרע או משהו... אבל אתה בטוח מרכיב את זה כמו שצריך. (ציניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, נראה שאתה לא מוכן להקשיב. אני די בטוח שכמה מאות אנשים בפורום הזה קנו את ה-BT והם מרוצים ממנו ואף אחד מהם לא נתקל "בברגים פגומים".

כנראה לך יש את המזל הכי נאחס בעולם אם נפלת פעמיים על "ברגים פגומים". אולי יש לך עין הרע או משהו... אבל אתה בטוח מרכיב את זה כמו שצריך.

נכון :xyxthumbs:

שמע, אל תגיד לי איך אני מרכיב, אני יודע טוב טוב איך מרכיבים וגם הצלחתי להרכיב באילתור.

אבל, אין שום קשר להרכבה! במסילות של הברגים שתופסים מתחת לפלטה נשארו "שבבי" מתכת מהיצור הגרוע של הברגים, ופשוט האומים לא "מתברגים" עליהם.

מצדי תבוא ואני יראה לך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון :xyxthumbs:

שמע, אל תגיד לי איך אני מרכיב, אני יודע טוב טוב איך מרכיבים וגם הצלחתי להרכיב באילתור.

אבל, אין שום קשר להרכבה! במסילות של הברגים שתופסים מתחת לפלטה נשארו "שבבי" מתכת מהיצור הגרוע של הברגים, ופשוט האומים לא "מתברגים" עליהם.

מצדי תבוא ואני יראה לך :-\

מה שיש לי להגיד לך, זה או שהחנות הזאת עושה קומבינת או שיש לך מזל נאחס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי BT גם.. אחי אני ממליץ לך על הקירור מאוד מאוד מאוד..

המחשב שלי היה נכבה עם הקירור סטוק.. בגלל שהוא היה פגום.. עם הקירור הקודם שלי הייתי ב60 מעלות במנוחה .. 80 במאמץ , ואף יותר..

הבי טי הוריד לי את הטמפרטורה של המעבד ל 25 גגגגגג בלי מאמץ, ואם מאמץ 45 +-

וגם אני באו סי ..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...