שאלה כללית... 88GTS עכשיו או לחכות לR600 ? עדכון לשאלה בעמ 3 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית... 88GTS עכשיו או לחכות לR600 ? עדכון לשאלה בעמ 3

Dragongk

Recommended Posts

אני בונה על X2800GTO, הוא מבוסס על ליבת R600 עם 96 שיידרים לעומת 128 שיידרים ברדאון X2800XTX.

רמז... פתיחת צינורות :o

מנסיון שלי, אחוז ההצלחה של דבר כזה הוא די נמוך

אבל אין ספק ששווה לנסות :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שים לב לספק כוח אצלך...(למרות שזה לא נראה בעייתי...)

באמת זה אחד מהדברים שמדאיגים אותי.. כי אני גם שוקל שדרוג לc2d ולOC... ונראה לי קצת גבולי... מה אתם אומרים ?

ולגבי הדגם... או GTX או 320MB ? האמת אני גם יכול להשיג את ה320 ב1300 +-... מחירים בארה"ב

המסך שלי 17" LCD ואני יודע שהכרטיס לא ינוצל עד הסוף... אבל לעתיד גם ככה CRYSIS לדוגמה יפעל חלק רק ברזולוציה כמו 1280*1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שוב שואל .. אבל איפה ראיתם באנצ'ים ל R600 ??

עשיתי חיפוש על זה וכל מה שמצאתי זה סיקור של אתר שרשם שאתר אחר שנקרא LEVEL 505 טען שהוא בדק אותו ושהוא חזק יותר מ NVIDIA..

אבל בכל הסיקורים רשמו שהאתר הודה שיש לו קשר למפעל שמייצר את השבבים עבור AMD ושהאתר עצמו ירד מהרשת..

זהו, חוץ מזה לא מצאתי שום דבר אמין..

מישהו ?

עריכה - OK נכנסתי לאתר הזה (http://level505.com/2006/12/30/the-full-ati-r600-test/1/) לא יודע.. לא נראה לי אמין מספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שוב שואל .. אבל איפה ראיתם באנצ'ים ל R600 ??

עשיתי חיפוש על זה וכל מה שמצאתי זה סיקור של אתר שרשם שאתר אחר שנקרא LEVEL 505 טען שהוא בדק אותו ושהוא חזק יותר מ ..

אבל בכל הסיקורים רשמו שהאתר הודה שיש לו קשר למפעל שמייצר את השבבים עבור ושהאתר עצמו ירד מהרשת..

זהו, חוץ מזה לא מצאתי שום דבר אמין..

מישהו ?

יש באנצים ב ,לא יודע אם זה עוזר במשהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אראה ביקורת באתר רציני כמו TOM'S או משהו דומה אני אאמין..

לא שאני אומר שזה לא הגיוני שהוא יותר טוב או משהו.. פשוט נראה לי לא מקצועי להסיק דברים על פי ביקורת לא מקצועית מאתר שכל המטרה לכך שהוא בכלל הוקם זה הביקורת ל R600.. נראה לי מפוקפק וילדותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...