כמה שאלות לפני תיכון - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני תיכון

intel suck

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הרבה כל הכבוד!

אני כרגע מנסה לשכנע את בן דוד שלי (כיתה י') לרדת ל-4 יח' ולבחור מגמה אחת קלה.

הוא חולם להיות שחקן כדורגל, יש לו 4 אימונים בשבוע כולל משחק בשבת, הוא בקושי נושם עם ה-5 יח' ועם הטכ"מ.

אני מקווה שהוא יקשיב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקבלתי לטכ"מ סוף סוף אבל אם אני לא אעלה ל-80 במתמטיקה בשליש ב' יוציאו אותי בינתיים יש לי 85 ממוצע הבעיה שלי עם אנגלית ירדתי די בגדול במקצוע המחורבן הזה אז יכולים להוציא אותי מהמגמה בגלל זה כאילו זה לא שיש לי ממוצע נכשל לפי שליש א' זה הספיק הקטע שאם כבר קיבלו אותי רק שמו לי על תנאי מתמטיקה לא יסתכלו כבר על אנגלית בשליש ב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות באנגלית? O.o המורה שלי אמרה בכיתה י זה פעם אחרונה שלומדים חוקים ודקדוק וכל זה בשאר השנים רק מתכוננים לבגרות שזה אומר לפתור unseen

:lol:

http://www.eclecticenglish.com/index.html יש הסבר ואז תרגיל מאד פשוט ..יש לי 90 בתעודה המחצית הזאת [5 יחידות] :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות באנגלית? O.o המורה שלי אמרה בכיתה י זה פעם אחרונה שלומדים חוקים ודקדוק וכל זה בשאר השנים רק מתכוננים לבגרות שזה אומר לפתור unseen

:lol:

http://www.eclecticenglish.com/index.html יש הסבר ואז תרגיל מאד פשוט ..יש לי 90 בתעודה המחצית הזאת [5 יחידות] :smile1:

אתה רציני?

שנה הבאה (בכתה י"א) אני לא ילמד את ה-grammar הדפוק הזה?!

יש! רק זה מוריד לי את הציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית ספר שלי עושים 5 יחידות אנגלית (אין 4), זה נחשב לקשה ? דורש השקעה?

אני לומד ל-5 יח"ל באנגלית.

זה לא כל כך קשה, אך צריך להשקיע.

השנה רק ה-grammar מכשיל אותי כי אני מתבלבל בין הזמנים. במיוחד עם ה-perfect הזה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה שאין שאלות שהם PURE גראמר זה לא אורמ שאתה לא צריך לדעת דקדוק... אם לא תדע דקדוק אתה תכשל באנגלי כי יורידו לך על הגראמר בשתשובות של האנסין (והקטע האזנה בE) ובF וG בכתיבה(אם אתה עושה 5 יחידות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...