כמה שאלות לפני תיכון - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני תיכון

intel suck

Recommended Posts

אני לקחתי 5 יחידות מתמטיקה, זה פשוט סבל טהור.

אבל כבר לקחתי, מאוחר מדי לרדת עכשיו.

זה פשוט זוועה, זה קשה, זה מסורבל, וזה מגעיל.

אם רק הייתי רואה את הדיון הזה לפני שנה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיה ב5 יח"ל אני לא מבין? לדעתי זה נחמד וזה כיף מתמטיקה, 4 יח"ל זה פשוט גן ילדים וזה לא מאתגר ולא מעניין ::)

כל החומר הכיפי זה ב007 ::) משוואות מעריכיות, לוגרתמים וכדומה ::)

לא יודע מה איתכם, אבל אני אוהב מתמטיקה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

אני כיתה י 3 יחידות מתמטיקה..שונא מתמטיקה אבל לומד אלקטרוניקה וזה קצת דומה ואלקטרוניקה זה סבבה

יש בכיתה שווה אחת שאומרת "יווו יש שעור חשבון" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחתי

5 מתמטיקה

5 אנגלית ( מסיים בחורף יא)

5 פיסיקה

5 מדעי המחשב

10 אלקטרוניקה

5 רסיטל בגרות מוסיקה

אני נשאר כל יום עד 4 ללמוד בבית ספר...

נהנה מכל רגע אבל יש אחלה אנשים בכיתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה ב5 יח"ל אני לא מבין? לדעתי זה נחמד וזה כיף מתמטיקה, 4 יח"ל זה פשוט גן ילדים וזה לא מאתגר ולא מעניין ::)

כל החומר הכיפי זה ב007 ::) משוואות מעריכיות, לוגרתמים וכדומה ::)

לא יודע מה איתכם, אבל אני אוהב מתמטיקה :P

יש לך מזל שאתה לא לומד אצלנו בבצפר.

אם היית פולט אצלנו משפט כזה באותו רגע היית זוכה למהלומות וכמה סימנים כחולים באיזורים שונים בגוף.

ודן, אני מקנא בך. יש לך עתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 10 באלקטרוניקה?[יש יותר]

יאפ

אני במגמת אלקטרוניקה ( אין אצלנו טכ"ם אם היה הייתי לוקח....את המדעי המחשב אני לומד לבד כי החומר בכיתה זה קל )

המגמה עצמה היא שילוב של אלקטרוניקה מדעיה המחשב ופיסיקה....

בנוסף אני עושה 5 יחידות רסיטל מוסיקה כי אני מיוחד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש בצפר שלא היו מוצאים אליו איזה 10 סכנים ותולים אותו בחדר מורים....

WOW דאן אתה בדיוק כמוני!

אני מת על מוזיקה! מדעי המחשב די קל..... פיסקיה ואלקטוניקה נושאים מדהים....[הייתי מת גם לעשות 5 יחדות בעיצוב גרפי]

רק חבל שאצלי בבצםר אין כלום! :'( :'( :'( :'( :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מזל שאתה לא לומד אצלנו בבצפר.

אם היית פולט אצלנו משפט כזה באותו רגע היית זוכה למהלומות וכמה סימנים כחולים באיזורים שונים בגוף.

ודן, אני מקנא בך. יש לך עתיד.

אין לך מושג כמה שאני אוהב לעשות את זה ;D גם אצלנו בבית ספר מקבלים את זה ככה, אבל אני אישית נהנה מזה חח, אני נהנה מהידיעה שאנשים נבהלים ו\או לא מצליחים ולא יכולים\יודעים לעשות מה שאני עושה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא ....שאלקטרוניקה זה פיס אוף קייק...וגם מדעי המחשב....פיסיקה זה קצת יותר קשה אבל מתגברים.

ואני נהנה ויש חברים זה ממש כיף ...המורה לאלקטרוניקה סטלן ברמות ומצחיק כל הזמן בכיתה.

אהה ודרך אגב...קוראים לי דן .

מאיפה הבאת את דאן :silly:

דרך אגב...מישהו לומד באזור עמק חפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה תכ"מ, אז אני לא יכול לייעץ בעניין, אבל למה אתם מעודדים אנשים לא ללמוד?

בטכניון למשל אם עושים 5 יח"ל במת' זה נחשב כ-10 עם בונוס של 1.3 (זה עצום!!). אני למשל קיבלתי 99 במת' ויוצא שיש לי 10 יחידות עם ציון 129 (זה הרבה מאד מ- 100 ב-4 למשל).

כמה שמרחיבים יותר מקצועות (כאלה שיש לך סיכוי לקבל בהם 90+ נגיד), ממוצע הבגרויות שלך יעלה כי מקבלים עליהם בונוסים גדולים באוניברסיטאות.

אני לא הייתי באף מגמה (תלמיד חופשי) והרחבתי מת', פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב ואנגלית ואת כל הבגרויות סיימתי בכיתות י' ו-י"א.

קיבלתי פסיכו 700 ואני יכול ללמוד הכל בכל האוניברסיטאות.

אם הייתי עושה 4 יח' במת' לא הייתי מתקרב אפילו לרפואה.

בקיצור, תבינו איך מחשבים סכם ואיך כל העסק עובד, תעריכו כמה תקבלו בכל מקצוע ותחליטו לפי זה מה משתלם ולכם ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...