כמה שאלות לפני תיכון - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני תיכון

intel suck

Recommended Posts

אני גם לומד 39 שעות, כיתה יא'.

מקצועות הרחבה - פיזיקה ואלקטרוניקה.

5 פיזיקה + 1 פרויקט גמר.

5 אלקטרוניקה + 5 פרויקט.

העלתי את המערכת שלי :silly:

איקס שחור - אני לא לומד

תוספת אדומה - נוסף לאחר הדפסת המערכת.

איקס כחול - לאחר הבגרות בהיסטוריה (יום שני הקרוב 5.2 ) זה יורד.

איקס ירוק - חוזר לאחר הבגרות, למעשה אני אתחיל ללמוד את "חינוך תעבורתי" רק עכשיו, לאחר הבגרות ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מדבר על יב אבל אם כבר בי למדתי 41 שעות ביא למדתי גם או 401 או 41...

בכל מקרה בשורה התחתונה אני כן לומד יותר שעות משאר התלמידים אבל זה לא בצורה משמעותית בכלל... ואם שעות זה כל מה שאכפת לך תעשה מה שאמרתי לך בהתחלה... תיכנס לטכם תעשה את ה5 יחידות הראשונות של מדעי המחשב ואז תפרוש ויהיה לך שנה שבקושי תגיע לבצפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את המערכת שלי :silly:

יום שני זה יום שטני, הא?

בכל אופן, הדברים האלה לא נותנים לכם כלום, חוץ מחוסר-חיים בתקופה הכי יפה שיש..

אף אחד, ואני מדגיש - אף אחד - לא מסתכל על הדברים האלה מחוץ לכותלי בית הספר.

אפילו למקומות באוניברסיטה עם הדרישות הכי הכי מחמירות אתה יכול להיכנס עם ממוצע בגרות גבוה, אנגלית ומתמטיקה 4/5 יחידות, ופסיכומטרי סביר (שאתה חייב בכל מקרה, גם אם היו לך 500 יחידות לימוד).

אין שום יתרון What so ever למיליון וחצי יחידות הלימוד האלה שאתה מבזבז עליהן את הנעורים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גבר - תיכון זאת תקופה שצריך גם ללמוד וגם להינות ממנה.

אל תחזור על הטעות שאני עשיתי! אל תקבור את עצמך בלימודים! תן לעצמך גם להנות מהתקופה. קח 4 יח"ל מתי', קח מגמה אחת קלה וכיפית שאתה אוהב, לך לדוברי אנגלית אם אתה יכול תסיים את זה כבר ביא'... לא יהיה לך קשה להוציא ציונים גבוהים אם יש לך ראש סביר, ותוכל להתקבל לרוב הדברים שתרצה באוניברסיטה.

אתה יכול להיעזר בזה :)

http://www.ims.tau.ac.il/md/Ut/Smdp009.aspx

אם אני הייתי יכול לחזור שוב על התיכון הייתי עושה 5 אנגלית 4 מתמטיקה ו5 כימיה. לא צריך יותר מזה, והאוניברסיטאות יקבלו אותך בשמחה.

בדיוק! בדיוק! בדיוק אותו דבר גם אני הייתי עושה. 4 יח"ל זה משחק ילדים לעומת 5. ה-005, שהוא השאלון הכי קל ב-5 יח"ל, והוא באמת פשוט, הוא השאלון הכי קשה של 4 יח"ל. ב-4 יח"ל קל להוציא 95+ אם יש לך ראש מתימטי טוב יחסית, וב-5 יח"ל צריך לקרוע ת'תחת ולתרגל שעות על גבי שעות, גם אם אתה תותח, וגם אז לא קשה להשיג 85. זה לא פשוט.

הייתי עושה גם 5 יח"ל כימיה זה קל וזה אפילו כיף.

והייתי הולך לדוברי אנגלית ומסיים את זה עוד ביא'...

תראה, לאודינג, ברור לי שאתה רוצה ללמוד ולהצליח, אבל קח הערה קטנה לתשומת ליבך. אני אומר לך את זה כחבר - אל תחזור על הטעות שאני עשיתי. אל תיקח על עצמך יותר מדי. אל תיקח 2 מגמות קשות כמו 15 יח"ל טכ"מ + פיזיקה. אל תהרוס את עצמך עם כל החרא הזה. אל תכניס את עצמך למצב שאתה חוזר ב-3-5 בצהריים עם טונות של ש.ב. ומבחנים. אל תעשה א תזה לעצמך. אני רציתי ללמוד גיטרה, ללמוד משחק, לצאת עם חברים... לעשות הרבה דברים מעבר ללימודים בתיכון. את כל הדברים האלו לא הספקתי, בגלל טמטום מטומטם שלקחתי על עצמי יותר מדי. ואני מצטער על זה. מאוד.

אבל אני לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה...

ולכן, לאודינג אחי, אני ממליץ לך שתחשוב טוב לפני שאתה עושה את הבחירה הזאת - תיקח מגמה שאתה אוהב, ואל תעבוד קשה מדי.

טיפ קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אתם מדברים על אנשים עם דרישות נמוכות יחסית...

אם אתם רוצים ותלכו בדרך שאתם ממליצים עליה תצטרכו להוציא פסיכומטרי של איזה 770 כדי להתקבל....

לעומת זאת, אני, אחד שהרחיב מת', פיזיקה, כימיה, מחשבים ואנגלית ברמה של 5 יח"ל צריך רק 700 ויש לי סכם 92 בטכניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה.. אם היית מוריד איזה שני מקצועות הייה יכול להיות לך 115!

ובתור בוגר טכ"מ+ פיסיקה עם 24389234 יח"ל, אני יכול להעיד שזה סתם קריעת תחת שלא שווה שום דבר ברגע שיוצאים מהשער של התיכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום שני זה יום שטני, הא?

בהחלט, במיוחד כאשר המורה לפיזיקה שונא אותי ותמיד מחפש להוריד לי ציון :silly:

"אין לך סרגל? מוריד מהציון!"

"אין לך דף נוסחאות?! מוריד מהציון!" אבל פאק זוכרים ת'נוסחאות בעל פה :bash::s07:

ועוד כל מיני שטויות אחרות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכולם ציינו פה, ןגם אני רשמתי מקודם.

אל תבזבזו את התקופה הזאת!!!

בדיוק אתמול קיבלתי את התעודת בגרות שלי, חוץ מתעודה טכנולוגית ירוקה ויפה, הטכ"מ שווה לתחת.

רק בשביל שתבינו, את כל היחידות של הטכ"מ שהם לא מדעי המחשב הורידו לי בממצוע בגרות בכל מקרה.

זה סתם היה בזבוז זמן.

כרגע אני עתודאי עם ממוצע בגרות של 102 (5 מתמט' 5 אנגלית 5 מדמ"ח)

ופסיכומטרי מתחת ל-700.

באמת, אבל באמת אין לך צורך הכל היחידות האלה.

לי אישית לא היו הרבה שעות (26 בי"ב) אבל אם הייתי יודע שהטכ"ם לא עוזר בכלום מחוץ לבצפר, לא הייתי טורח לעשות אותו בכלל.

וגם אני אישית חושב שאין צורך במוגבר שני....זה סתם בשביל להעלות את מונה היחידות, כאמור, דבר מיותר לחלוטין. (הממוצע הוא שחשוב!!)

נ.ב: למי שאמר מקודם שאין צורך לעשות 5 יחידות במתמטיקה, אתה מדבר שטויות, ההבדל בממוצע בגרות בין מי שעשה 5 עם ציון של 80, מול אחד עם 4 וציון של 95, הוא בערך 2 נקודות בממצוע הסופי...שזה ה-ר-ב-ה!!

אז אל תדבר שטויות, 5 זה לא כזה קשה, ואפילו דיי תורם לך(פותח לך את המחשבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון - תבדוק כאן:

http://www.ims.tau.ac.il/md/Ut/Smdp009.aspx

ההבדל בין 95 ב-4 יח"ל -80 ב-5 הוא ב-0.2... לטובת ה-4!!! :xyxthumbs:

ו-5 זה הרבה יותר קשה! ב-4 זה משחק ילדים לעומתו - הרבה פחות שיעורים ורמת קושי שלא דורשת הרבה מאמץ...

במילים אחרות - קל פי 1000 להוציא 95 ב-4 מאשר 80 ב-5!

ולכן באמת, אבל באמת כדאי ללכת ל-4!!

5 זה רק למי שמחפש אתגר עצבים וסיבולת רציני ואוהב מתימטיקה מאוד מאוד , כמו חבר שלי שזה המקצוע האהוב עליו ו"מפעל החיים העתידי" שלו, הוא יושב מעבר ללימודים וקורא מת', יוצר נוסחאות ומציג לכיתה וכו'... כפיש?

נ.ב. פותח את המחשבה? נכון, אני מסכים, אבל כל הכאב ראש שבא עם זה לא שווה את זה אם אתה לא אוהב את המקצוע מאוד מאוד.

עדיף לקחת 4, ובזמן הפנוי ללמוד תכנות או לקרוא ספר על מת' שפותח את הראש (5 יח"ל אשכרה פותח אותו פיזית... :s07:)... לעשות משהו שאוהבים יותר. :hat:

תאמין לי, 4 יח"ל משאיר המון זמן חופשי וחוסך הרבה כאבי ראש מיותרים.

נ.ב.ד. מזל טוב על תעודת הבגרות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...