כמה שאלות לפני תיכון - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני תיכון

intel suck

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: :lol: :lol:

אני רק מדמיין אתכם מקבלים את התעודה שקיבלתי במחצית הזו... אני לא רואה פה מישהו אחד שלא היה תולה את עצמו.

זה בושה למערכת החינוך ובושה למדינת מה שהלך במסמך השערורייתי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא ....שאלקטרוניקה זה פיס אוף קייק...וגם מדעי המחשב....פיסיקה זה קצת יותר קשה אבל מתגברים.

ואני נהנה ויש חברים זה ממש כיף ...המורה לאלקטרוניקה סטלן ברמות ומצחיק כל הזמן בכיתה.

אהה ודרך אגב...קוראים לי דן .

מאיפה הבאת את דאן :silly:

דרך אגב...מישהו לומד באזור עמק חפר?

אלקטרוניקה זה מקצועה ממש מעניין ומה שמעניין זה קל נקודה!]גם אם זה לא קל..עם זה קשה ואתה נהנה מזה זה קל..]

מדעי המחשב זה די קל

מתמטיקה זה גם די קל...אבל לפעמיים זה מעצבן שיש קטעים של בלי מחשבה....דברים מפגרים משעמים ומצעבנים!

ופיסיקה אני גם אוהב וגם קל לי, שנה שעברה למדנו פיסקה[השנה לא] קיבלתי 100 [כל החברים שלי קיבלו 60+]

והבאתי את הדאן הזה מהכיני DAN-דאן :P

איזה זין זה שנדפקתי בבצפר חרא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שמרחיבים יותר מקצועות (כאלה שיש לך סיכוי לקבל בהם 90+ נגיד), ממוצע הבגרויות שלך יעלה כי מקבלים עליהם בונוסים גדולים באוניברסיטאות.

אף אחד לא מסתכל על כמה מקצועות הרחבת.

כל פקולטה מסתכלת על המקצועות הרלוונטיים לנושא שלה, על הממוצע הכללי, ועל הפסיכו'.

ואתה שוכח דבר מאוד פשוט: עדיף לקבל ממוצע 90 ב-"5 אנגלית 4 מתמטיקה 5 מחשבים 5 פיזיקה" (כמו שאני עשיתי, רק בלי ה-90.. :P) מאשר ממוצע 80 ב-"5 אנגלית 5 מתמטיקה 10 מחשבים 5 פיזיקה 5 כימיה 5 ביולוגיה 10 אלקטרוניקה 5 פרוייקט אישי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

אני רק מדמיין אתכם מקבלים את התעודה שקיבלתי במחצית הזו... אני לא רואה פה מישהו אחד שלא היה תולה את עצמו.

זה בושה למערכת החינוך ובושה למדינת מה שהלך במסמך השערורייתי הזה.

מה הממוצע שלך אולי הוא יכול להיתחרות בשלי?[57] :kopfpatsch:

40 בתנך=/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות שאתם אומרים שמתמטיקה זה קל ביב' ולי ולכל הבית ספר כעיקרון זה קשה פיסיקה זה מקצוע י קל אבל יש לי מורה מפגרת שכותבת את כל החומר מהספר מילה במילה ובגלל זה אין לי כוח להקשיב לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה שוכח דבר מאוד פשוט: עדיף לקבל ממוצע 90 ב-"5 אנגלית 4 מתמטיקה 5 מחשבים 5 פיזיקה" (כמו שאני עשיתי, רק בלי ה-90.. :P) מאשר ממוצע 80 ב-"5 אנגלית 5 מתמטיקה 10 מחשבים 5 פיזיקה 5 כימיה 5 ביולוגיה 10 אלקטרוניקה 5 פרוייקט אישי".

מי שמקבל ציונים כאלה ממקצועות הרחבה רבים כל כך שיפרוש אחרת זה לא שווה

יש לי שאלה -

http://www.csit.org.il/main/default.aspx?MenuShow=DOCS&Doc_ID=7

זהו מסלול של עבודת גמר במדעי המחשב בסוף י'ב...

האם זה שווה משהו במקרה ואני פורש מאלקטרוניקה ועובד ל 5 מדעי המחשב 5 פיסיקה?....העבודה תזכה אותי ב 4 יחידות נוספות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד קבלת 98 בכול המקצועות.

איך הממוצע שלך הייה משתנה אם היית לוקח מקצוע אחד פחות? ::)

(ואני לא מדבר על פיסיקה ומתמטיקה שחשובים להנדסות...)

קיבלתי טיפה מעל ל-98 בכל המקצועות האלה ;)

אם הייתי לוקח במקצוע אחד פחות, לא הייתי נכנס לרפואה (בדקתי את זה), לא שאני רוצה ללמוד , אבל בשביל מישהו שרוצה, זאת בהחלט בעייה.

חוץ מזה, לא ידעתי שאני אקבל ציונים טובים כשבחרתי את המקצועות האלה ולא היה לי מושג מה אני אלך ללמוד (גם היום אין לי מושג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=236108.msg2078676#msg2078676 date=1170608120]

מה הממוצע שלך אולי הוא יכול להיתחרות בשלי?[57] :kopfpatsch:

40 בתנך=/

לא ממש..

תנ"ך מקצוע מציק .. תעשה לעצמך טובה ותקנה את המיקוד של רכס.. כל השנה ישבתי על 40-50 בכיתה ולבגרות למדתי עם המיקוד של רכס והוצאתי 85.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מה שאתם אומרים, אבל תזכרו שציון גבוה ב-4 יח"ל פותח כמעט את כל הדלתות (חוץ מלדברים סופר מובחרים).

אם לאודינג לא רוצה להיות רופא, אין לו סיבה לקחת 5 יח"ל, אלא 4.

5 אנגלית 4 מת' 5 כימיה - אין על זה, זה שילוב מנצח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון!

להוציא +90 ב4 הרבה יותר קל מלגרד 80 מלמטה ב5. אין שום סיבה שמישהו יגש ל5 יח"ל כדי לקבל מתחת ל75 כשיש לו אפשרות לקבל מעל 90 ב4.

ומי שמקבל 75 ב5 אז עם כל זה שהוא עשה 5 יח"ל הוא לא יתקבל להנ' חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...