X-Fi XtremeMusic - טוב או רע? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Fi XtremeMusic - טוב או רע?

Track

Recommended Posts

X-FI יהיה כרטיס מושלם, חוץ מהבעיות של האיכות בנייה שלו, והדרייברים.

נכון מאוד , וזה בדיוק מה שאני אומר. חלק מהעניין זה הכבוד "והוואסח" , זה לא שיש איזו מיגבלה טכנולוגית או חוסר יכולת של יצרנים לפתח כל מה שהלקוחות רק ירצו (ביחוד בשוק הגבוה והיקר) גם אם זה מגבר בעל מעגלים להכנת קפה שלא יפגעו במאומה באיכות. אבל בשביל זה הם צריכים לרצות , והם ממש לא רוצים - זה יהרוס את כל הכבוד וההילה סביב התחום. בצורה מאד מוקצנת (לא להשוואה ישירה) זה כמו שחובב מכוניות עשיר לא ירצה לנהוג בקורבט עם סמל של דייהו, למרות שזו קורבט. האנשים הרגילים שקונים כרטיסי קול וציוד אודיו צריכים להבין את זה , חבל להם לבזבז כסף או לקנות משהו שבאמת לא מתאים לצרכים שלהם רק בגלל מה שהם רואים ושומעים מאודיופילים.

תודה רבה, זה מה שאני מנסה להסביר בפורום הזה מהיום שקיבלתי את ה-X-FI לביקורת.

.Anatoli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-XtremeMusic עולה בארץ 700ש"ח, בחו"ל 90$

לדעתי חבל להשקיע על דגם יקר יותר מזה, ולא כדאי לקנות את הדגמים הפשוטים (חדשים) יותר , כגון Xtreme Audio / Gamer

בקשר לאודיופיליה, אני לא מבין למה בכלל נכנסים לזה תמיד... אם המשתמש לא הזכיר שהוא אודיופיל - אין טעם לוויכוחים האילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכולם שוכחים זה את התמיכה הגרועה של קריאטיב במשתמשים שלה לאורך כל הקריירה שלהם. רוצים דוגמא עכשווית? בבקשה:

כל מי שקנה כרטיס X-FI וסמך על זה ששבב הזיכרון המובנה בכרטיס ישפר את ביצועי המחשב הכוללים יתאכזב קשות לדעת שעם המעבר לויסטה הפונקציה הזו תתבטל כליל.

בנוסף, עקב המעבר בויסטה ל API שונה לגמרי בסאונד - ה EAX5 וכל שאר התקנים העצמאיים של החברה ילכו לעולמם (לא ממש אשמת קריאטיב אבל שווה לדעת דבר שכזה שרוכשים כרטיס לא זול).

ולא הזכרתי עוד את הבעיות הקשות שהיו ועדיין יש זה זמן רב מאוד כמעט לכל מי שרכש X-FI ובבעלות עם צי'פסט NFORCE4.

בקיצור - נווידיה לא ממש אופציה לטעמי, בייחוד ה X-FI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך באופן כללי בעניין התמיכה.

אבל:

nforce 4 sli + x-fi xtrememusic כבר מספיק זמן ברשותי ולא נתקלתי בבעייה. יש לי מזל? אולי.

בכל מקרה אני ממליץ לכל מי שקונה X-FI לוודא עם המוכר שתהיה אופציה להחזר כספי מלא במידה ויש בעיות. ככה אני עשיתי וכיסיתי את התחת בקלות.

בקשר לויסטה, רצוי שתדע שדווקא ה-X-FI יוכל לנצל את יכולותיו לעומת כרטיסים אחרים שעלולים לאבד תמיכה דומה.

http://www.openal.com/openal_vista.html

מתכנתי המשחקים יודעים על העניין מן הסתם - ויעברו ל-OpenAL, שכן יתמוך בויסטה ובכל הפיצ'רים של ה-X-FI.

אל תשכח שכבר היום יש המון משחקים שעובדים עם OpenAL, למשל BF2,Quake4,Prey וכו'...

חוץ מזה, יש את ה-alchemy, שמתרגם directsound3d ל-openal, וכבר עכשיו תומך במספר (מצומצם) של משחקים.

http://preview.creativelabs.com/alchemy/default.aspx

עדיין בשלבי ה-beta.

אז אני לא דואג, במיוחד בגלל שיש לי X-FI ולא סדרות ישנות יותר או כרטיסים אחרים.

בקשר ל-XRAM, גם הוא ינוצל אם אני לא טועה, אבל זה לא איכפת לי כי אין X- ב-XtremeMusic - עליו המלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הבעיה תוקנה בכרטיסים האקסטרים מיוזיק והשאר האחרונים די מזמן

ובקשר לסאונד בוויסטה אז ככה

כן הx-fi עדיין ימשיך לשלוט, אם שכחתם, הם מביאים את הביצועים הכי טובים בopenAL, גם השבב הזה של הזיכרון המובנה, אמור בכלל לפעול רק עם openAL

ככה שהוא ישומש עוד הרבה

וגם EAX 1-5 עובדים בopenAL

הקטע הוא שרק המשחקים הישנים שיצאו לפני שהשתמשו בדיירקטסאונד יעשו בעיה

זה הכל, אבל EAX 5 לא מת

ואם האלכמי הזה באמת עובד אז הסתדרה הבעיה של המשחקים הישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא הזכרתי עוד את הבעיות הקשות שהיו ועדיין יש זה זמן רב מאוד כמעט לכל מי שרכש X-FI ובבעלות לוח אם עם צי'פסט NFORCE4.

בקיצור - נווידיה לא ממש אופציה לטעמי, בייחוד ה X-FI

GA-K8NF-9 4 + XFi XtremeMusic

ואין לי שום בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=125993

עד שלא תצא הויסטה ותהיה נפוצה יותר - אף אחד לא יידע בוודאות איך באמת תתבצע התמיכה אחורה והאם "אלכמי" הנ"ל יעבוד כמו שצריך ולא יסרס את ביצועי הכרטיס. כרגע אני בספק רב מאוד - אשמח לראות את עצמי טועה, אבל נדבר שוב שיצוצו סקירות ברשת על הויסטה עם כרטיסי קריאטיב.

לגבי הזיכרון על הכרטיס - הוא לא יופעל בויסטה, זו ההצהרה הרישמית של קריאטיב.

לגבי תאימות בין ה X-FI ל NFORCE4 - קריאטיב טרחו להאשים את נווידיה ולא לפתור את הבעייה - הרשת מ ל א ה במשתמשים שעדיין חווים את הבעייה הנ"ל וזה ששניכם לא נתקלתם בה לא אומר שהבעייה נפתרה.

דבר נוסף - מאוד מומלץ להודיע לכל מי שמתכנן לקנות אודיגי למינהם במחירי שחיטה שבקרוב מאוד עם המעבר לויסטה תהיה לו ביד חומרה אבסולוטית שלא תומכת OpenAL NATIVE, לא?[br]פורסם בתאריך: 31.01.2007 בשעה 11:59:36

קודם כל הבעיה תוקנה בכרטיסים האקסטרים מיוזיק והשאר האחרונים די מזמן

ובקשר לסאונד בוויסטה אז ככה

כן הx-fi עדיין ימשיך לשלוט, אם שכחתם, הם מביאים את הביצועים הכי טובים בopenAL, גם השבב הזה של הזיכרון המובנה, אמור בכלל לפעול רק עם openAL

ככה שהוא ישומש עוד הרבה

וגם EAX 1-5 עובדים בopenAL

הקטע הוא שרק המשחקים הישנים שיצאו לפני שהשתמשו בדיירקטסאונד יעשו בעיה

זה הכל, אבל EAX 5 לא מת

ואם האלכמי הזה באמת עובד אז הסתדרה הבעיה של המשחקים הישנים

ראית ביקרות של X-FI על שאתה מכריז הכרזות כ"כ מבוססות?! :nono:

איך הגעת למסקנה המבריקה שויסטה תתמוך ב EAX?! כל ההכרזות של כולם (ותקרא את הלינק שנתיי למעלה) מוכיחים ההיפך. EAX מת. לגבי אלכמי - אם אני מכיר את קריאטיב - הרשימה של המשחקים הנתמכים תשאר מאוד מצומצמת וגם אלו שיעבדו כנראה יקבלו פגיעה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על ויסטה

אומרים שהמשחקים יתחילו לעבוד עם openAL מעכשיו נכון?

נו וopenAL תומך EAX לכל דורותיו כולל 5! וגם זה הדבר היחיד שתומך את הצ'יפ מובנה של הכרטיסים החזקים

על מה אתה חושב שבאטלפילד 2 מפעיל EAX5, על דיירקטסאונד? על openAL 1.1!

ככה שכל עוד זה משהו פתוח שלא קשור לויסטה, כל משחק שישתמש בו, יהיה לו EAX

הבעיה המדוברת מתכוונת למשחקים שהשתמשו בדיירקטסאונד ובגלל שלויסטה אין יותר את ההתקן הזה אז לא תוכל לשמוע בהם את האפקטים

אבל כל מה שנוצר עם openAL ימשיך לעבוד כמו שצריך, הרי זה התקן שלא קשור למערכת הפעלה אז מה קשור עכשיו ביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=125993

דבר נוסף - מאוד מומלץ להודיע לכל מי שמתכנן לקנות אודיגי למינהם במחירי שחיטה שבקרוב מאוד עם המעבר לויסטה תהיה לו ביד חומרה אבסולוטית שלא תומכת OpenAL NATIVE, לא?

אנחנו משתדלים לעשות את זה , אולי כדאי לצרף את זה לסטיקי הראשי. רק טעות אחד יש לך, הכרטיסים של קריאטיב (לפחות אודיגי ומעלה) תומכים בOPENAL בצורה ישירה, למעשה כרגע הם הכרטיסים שעושים את זה הכי טוב, ואתה לא צריך להתפלא כשקריאטיב היא שותפה חזקה בתקן הזה. אין מה לדאוג לגבי קנייה של כרטיסי קריאטיב בתקציב טוב, הכרטיסים שנמכרים במחירים טובים הם קנייה טובה וגם לעתיד. מה שצריך להזהיר מפניו הוא שתוך חצי שנה עד שנה יהיו מתחרים עם כרטיסים טובים במחיר טוב יותר שיתמכו בצורה שווה במה שקריאטיב תמכו עד עכשיו ואז אנשים יכולים להיצטער על שקנו כרטיס יקר של קריאטיב שלא נותן תמורה טובה לכסף (יחסית למצב החדש שעומד להיות בשוק) והם קנו אותו במחירו הגבוה בעיקר מתוך אילוץ , אילוץ שלא יתקיים בVISTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, כרטיסי הX-FI לא יעבדו בVista? זה אומר שכל הסיבה לקנות אותם - משחקים, כבר לא תקפה??

אם כך, יש לחכות לכרטיסים הבאים ולהשאיר את הX-FI מאחור כמו את כל כרטיסי הDX9.0? רק שהם כן יעבדו..

אני שמעתי שהX-FI XtremeMusic הוא באמת לא ברמה של הEMU, אך הX-FI Elite Pro אכן כן כי הם משתמשים בחלקים דומים. זה אומר שמי שרוצה את האיכות של הEMU עם האפשרויות במשחקים של הX-FI יוכל לקבל זאת במחיר זעום של 250 דולר בארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר הוא אמור להיות דומה מבחינת DAC, אבל הוא עדיין לא אותה רמה בגלל איכות רכיבים, תכנון הלוח, וכו'.

אנשים שאני מכיר מחו"ל ושמעו את שניהם אומרים שה-X-FI בהחלט טוב, אבל זה לא EMU ולמערכות הרציניות ממש זה לא יספיק, במיוחד לא לאוזניות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון רק לאנשים עם בעיות בהבנת הנקרא , כאלה שעתידים להוציא פחות מ500 בפסיכומטרי , בעיקר עם בעיות בשאלות הלוגיקה ;)

אז לא זה לא נכון , הם יעבדו מצויין , פשוט כרטיסים אחרים אחרים יתחילו לעשות מה שהם עושים עקב שינוי פלטפורמה של מערכת הסאונד המערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...