X-Fi XtremeMusic - טוב או רע? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Fi XtremeMusic - טוב או רע?

Track

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בני, דיי לבלבל בביצים. הוא דיבר על ה-1212 כי הוא דיבר על הביקורת ובביקורת אני השוותי ל-1212. מה גם שלכל הכרטיסים שלהם יש רק 2 ערוצים. יש אפשרות להקליט ביותר, אבל לשחק במשחקים בסראונד זה לא הכרטיס.

והראק החיצוני שמגדיל את מספר הכניסות עולה יותר מהכרטיס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Audigy 2 ZS/Audigy 4 יספיקו.

הם גם מורידים מהעומס על המעבד במשחקים ואיכות הקול שלהם טובה.

אם אתה ממש רוצה להוציא יותר כסף תקנה את ה Xi Fi. אתה לא תהנה ממנו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש את האודיגי 4 BULK במחיר מאוד משתלם של בערך 250 ש"ח, יש דיונים לגבי איזה כרטיס כדאי לרכוש כיום ומה הסיבות - ערוך חיפוש על השם של כרטיס זה ותגיע אליהם. הטענה שהכרטיסים של קריאטיב הם לא משהו וכדאי להיתרחק מהם היא מאוד לא נכונה לגבי השוק הביתי , לפחות נכון לעכשיו.

מוזר שבכל הדיון הזה אף אחד לא הזכיר שEMU זה בעצם קריאטיב (ועולם הסאונד זה משהו חצי פסיכולוגי שיושב בראש ;) ).

EMU שייכת לקריאטיב כבר קרוב ל 10 שנים ומסידרת הLIVE הצ'יפים הם בעצם של EMU וזה ממשיך לכל אורך סידרת האודיגי , ואני מאמין שגם בXFI. למרות שמיותר לציין את זה כי הרי מדובר באותה החברה (כמו עלית וורד הגליל , ו ATI ועוד לא מעט חברות).

למי שמעונין לקרוא :

http://en.wikipedia.org/wiki/E-mu

שימו לב לציטוט לגבי סידרת ה1XXX של EMU שדובר פה :

While the DSP of the cards is the same as used in Creative's Sound Blaster Audigy2 cards

בכל זאת לא מדובר באותו כרטיס , יש עוד מאפיינים לסאונד , אך זה מדגיש עד כמה כדאי להיזהר מה"אפקט הפסיכולוגי" כשמתעסקים בעולם הסאונד.

האתר של EMU:

http://www.emu.com/

*שימו לב ללוגו של קראטיב בצד ימין למטה.

ולמי ששאל למה לקריאטיב אין כרטיסים לשוק המקצועי , אז הנה התשובה, פלח שוק זה מיוצג תחת המותג EMU שכפי ששמתם לב בתרד זה - שווה הרבה מאוד לעומת קריאטיב (בהבט בפסיכולוגי) למרות שמדובר באותו הדבר (אותה חברה, לא אותו מוצר בשם שונה , אלא פילוח שונה בתוך החברה).

ניתן לראות בתמונה איזה צ'יפ יושב בדיוק על הלייב וע"י מי הוא מיוצר:

sb_karte-chip-emu_l.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא מייצרים כרטיס למשחקים שהוא ברמה של כרטיס מקצועי, כי אין לזה שוק? זה מעצבן.

כי גיימרים לא צריכים כרטיס להקלטות ביתיות, זה למה.

לא יודע מה נפלתם על XFI.

יש הבדל אדיר באיכות בינו לבין האודיגי + למשחקים הוא חד משמעית הכרטיס הטוב ביותר.

נכון שיש בעיות וזה לא כרטיס מושלם אבל מי שרוצה להקליט מוזיקה קונה כרטיס להקלטות ומי שרוצה כרטיס לסרטים/משחקים/מוזיקה קונה כרטיס של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EMU אומנם מייצרת שבבים שעושים בהם שימוש בכרטיסים של קריאטיב, אבל זה לא אותו הכרטיס בכלל. כבר הוכח בעבר שצ'יפ לא משנה את איכות הסאונד יותר מדיי. השבבים האילו הם ה-DSP, הם עושים את העיבוד של הצליל, ופה לא נעוצה הבעיה. ה-DSP של ה-EMU מותאם לשימושים אחרים משל ה-X-Fi ולכן הוא גם מתאים יותר לשימושים מסוימים, ומתאים פחות לאחרים.

הייתרון של ה-EMU (הכוונה היא ה-1212) היא הממירים, מעגל הייצוב, מעגל הממירים, ואיכות הרכיבים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ,מדובר באותה החברה כבר 10 שנים (זה כבר מעבר לשיתוף פעולה) , לא בושה להגיד "קריאטיב בסידרת הכרטיסים של EMU מייצרת ...."

פלח השוק בכרטיסים של EMU מיועד לשוק המקוצעי יותר , וגם בשוק החצי מקצועי , מדובר בכרטיסים דומים עם ליטוש חזק לכיוון האיכות והשימושים המקצועיים.

אז אולי אני ואתה יודעים את ההבדלים הקטנים ואיפה בדיוק כל כרטיס יושב , אך קל ליראות , גם לפי התגובות פה, שאנשים תופסים את הכרטיסים הללו כמוצרים שונים לגמרי , עולם והיפוכו , דבר שהוא כלל לא נכון , מדובר במוצר שפותח ע"י אותם אנשים בדיוק , כשאחד מלוטש לכיוון השוק הגבוה יותר , ולמעשה קריאטיב הוציאה סידרה זו רק כדי לנצל את השם של EMU בשוק שסולד מימנה.

וצריך גם להעמיד דברים בפרופורציות , למשל הממירים שנצאים באודיגי 2 ZS (ו4) ב 4 פרו וב XFI בהחלט ממצים את השוק שאליו הכרטיסים מיועדים ואפילו מתעלים מעל הצרכים שלו.

*הערה - אין לראות בדברי חיבה יתרה לחברת קריאטיב וכרטיסי הקול שלה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שיתוף פעולה, זה בעלות. קריאטיב קנו אותם וזה מה יש. לצערנו זה עשה רק רע ל-EMU. למרות הגיבוי הכלכלי, זה הוריד מהרמה שלהם (אני מכיר המון אנשים שלא נוגעים בכרטיסים שלהם כי הם בבעלות קריאטיב), זה גרר מפגרים כמו אצל קריאטיב, וזה הביא שירות לקחות מעאפן.

כמובן שלשוק הביתי אין צורך ביותר מ-X-FI וזה מה שאני מנסה להגיד תמיד. אבל מסיבה כלשהי כולם רוצים לקפוץ על EMU 1212 בגלל שהוא כרטיס כל כך טוב למוזיקה, למרות שאין להם את הציוד בשביל להוציא 50% מהיכולת שלו. אז כן, יש בודדים שיש להם את הציוד והאוזן, לי לשמחתי יש את זה. אבל ברמות של קופסאות אשל מנגנות (גם אם זה ה-6021 של אלטק) אני לא חושב שזה חכם להשקיע את הסכום הזה כשאפשר לקנות X-FI שישמע טוב באותה המידה במוזיקה ויותר טוב במשחקים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טובבבבבבב

אני לא רציתי להגיב פה כי נמאס לי מוויכוחים בנושא אודיו אז אני יגיב בעיניין שלא קשור לכרטיס

פותח הדיון, אם אתה לא משחק משחקים, למה inspire t7900 7.1?

תקנה כבר איזה 5.1 וזהו

השימוש היחיד של 7.1 זה משחקים, במיוחד משחקי יריות ממבט ראשון שאתה צריך צליל מדוייק מהצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לכולכם על התגובות!

אז הEMU 1212M והX-FI בעצם מבוססים על אותו צי'פ, רק שאחד "מלוטש" לכיוון משחקים והשני לכיוון מוזיקה?

יש לי גם מערכת קולנוע ביתית - BOSE Acoustimass10 Series II ואני תוהה אם זה מספיק לEMU.

אני מבין שהEMU הוא לצרכים אחרים מהX-FI אבל למה אין כרטיס שהוא מתאים גם למשחקים וגם בעל איכות כמו של הEMU?

ואני כן, כמובן, מעוניין בכרטיס ברובו למשחקים.

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...