X-Fi XtremeMusic - טוב או רע? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Fi XtremeMusic - טוב או רע?

Track

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו שטות להגיד את זה. כמו שאנשים משקיעים במערכת לקולנוע ביתי אז משקיעים גם לסראונד במשחקים אומנם האחוז הוא לא גבוה אך גם האחוז של האנשים שבאמת יש להם איכותים בק"ב הוא גם לא גבוה. מה גם שבארה"ב למשל הגיימרים יותר מבוגרים בדרך כלל ולא כמו בישראל שהרוב הם ילדים שלא יכולים להרשות לעצמם דברים איכותיים, תנסה לשחק BF2 עם איכותיים בסראונד... זו חוויה אחרת לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיים שוק לכרטיס למשחקים עם איכות מוזיקה של ה-EMU. לאף אין מערכת ששווה את זה.

ואנשים שיש להם את הציוד להינות מה-1212 אין להם סראונד שדורש משחקים.

Anatoli.

למה אתה אומר שלאלו שיש להם את ה1212M, אין להם סראונד? הרי אם יש להם מספיק כסף ל1212M..

זו שטות להגיד את זה. כמו שאנשים משקיעים במערכת לקולנוע ביתי אז משקיעים גם לסראונד במשחקים אומנם האחוז הוא לא גבוה אך גם האחוז של האנשים שבאמת יש להם רמקולים איכותים בק"ב הוא גם לא גבוה. מה גם שבארה"ב למשל הגיימרים יותר מבוגרים בדרך כלל ולא כמו בישראל שהרוב הם ילדים שלא יכולים להרשות לעצמם דברים איכותיים, תנסה לשחק BF2 עם רמקולים איכותיים בסראונד... זו חוויה אחרת לגמרי

אני מסכים בקשר לכך שיש אנשים שירצו כרטיס עם איכות של הEMU ואיכות משחקים של הX-FI, אבל אולי אין לזה שוק בגלל שגיימרים יעדיפו לקנות משהו שייתן להם יותר ביצועים מאשר כרטיס קול שייתן להם "אולי" קצת יותר איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng, תחשוב קצת לפני שאתה מדבר שטויות בסדר?

אל תגיד לי שמה שאני אומר זה שטויות בלי לחשוב בכלל. זה שיש 1000 אנשים שצריכים את זה, אחלה. אבל זה לא משנה כלום.

כשאתה מדבר על לפתח כרטיס קול שמדובר פה על מסחר, ובמסחר הכל עניין של רווח מול הוצאות, לאף חברה לא איכפת מ-1000 אנשים, וגם לא מ-10000 וגם לא פי כמה מזה. מתחילים לדבר ביחידות של מאות אלפים אם לא מליונים. אחרת זה לא משתלם להם בכלל. לעשות מעגל איכותי יותר יעלה משהו כמו 20 דולר לכרטיס נגיד (תכנון חכם יותר, רכיבים טובים יותר, מתח יציב יותר וכו') אם הם מייצרים 100000 יחידות זה 2 מליון דולר הוצאות. 2 מליון דולר זה לא כסף קטן. אתה יכול להגיד "אז שיקחו יותר כסף, אנשים יקנו", אבל אז הכמות של האנשים שתקנה תפחת משמעותית וצריך להעלות שוב מחירים. וכמובן שאם להם זה עולה 20 דולר אז ממך הם יקחו 50 דולר.

Track,

למה אתה אומר שלאלו שיש להם את ה1212M, אין להם סראונד? הרי אם יש להם מספיק כסף ל1212M..

זה לא עניין של כסף בכלל. 1212M זה כרטיס שמיועד להקלטה ולסטריאו נטו. מי שקונה כרטיס לסטריאו נטו, לא צריך מערכת סראונד. זה אנשים שאוהבים לשמוע בסטריאו. זה כל העניין פה, ולא עניין של כסף. למי שיש כסף, לבריאות, תקנה EMU, תקנה ממיר חיצוני, או תקנה RME עם ההרחבה ותהנה, לא חסר חלופות בשוק, רק שהן יעלו הרבה יותר מה-EMU 1212M.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין זה יכול להיות במסגרת התקציב השפוי פחות או יותר... במיוחד כיום כשיש מגמה לאחד את כל המדיות לאזור אחד כמו הקונסולות החדשות שאמורות לספק חווית משחק וצפייה בסרטי HD , הרי יש מספיק אנשים שמשקיעים 10K במערכת לק"ב ובמידה והם גם גיימרים הם יעדיפו לחבר אותם למחשב ולהנות מהם גם במשחקים

אז מין הסתם יהיה עדיף שיהיה כרטיס קול איכותי... מה גם שרמקולים לקולנוע ביתי ור' למשחקים הם דיי דומים בניגוד לרמקולים למוזיקה

אתה מזלזל יותר מידי בתעשיית המשחקים שהיא כיום אחת התעשיות הכי מתפתחות... אז נכון ש 90% מהמשחקים דיי עלובים אך גם תעשייה הקולנוע היא לא 100% אומנות תהורה

אני למשל צופה בתכנים בHD מלא במחשב כמו סרטים וסדרות (Heroes , Prison Break , 24) , משחק במשחקים פה ושם ושומע מוזיקה

אז למה לא להשקיע בכרטיס קול למחשב שיתן לי תמורה לכל התחומים ולא כרטיס קול למשחקים , כרטיס קול למוזיקה ורסיבר לק"ב ? שלא נדבר על BR וHD- לק"ב ...

אני מסכים בקשר לכך שיש אנשים שירצו כרטיס עם איכות של הEMU ואיכות משחקים של הX-FI, אבל אולי אין לזה שוק בגלל שגיימרים יעדיפו לקנות משהו שייתן להם יותר ביצועים מאשר כרטיס קול שייתן להם "אולי" קצת יותר איכות.

כרטיס קול ורמקולים לא דומה לכרטיס מסך. כרטיס מסך יאבד את ערכו לגמרי אחרי שנתיים לעומת כרטיס הקול והרמקולים שעדיין יתנו לך תמורה מלאה בתכנים עדכניים כך שזו סוג של השקעה, ושוב זה לא עוד קצת איכות! זה כמו לצפות בסרט עם מעפנים ולצפות בסרט בקולנוע איכותי, זו חוויה אחרת שמוסיפה עוד מימד שבילטי ניתן לביטול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוחן מים, לאף אחד בקריאטיב לא איכפת ממך או ממני או מ-1000 לקוחות פוטנציאלים. הם חושבים במאות אלפים לשנה. שוק הגיימרים שהם אודיופילים ויש להם ציוד שמנצל את ההבדלים באיכות בין X-FI ל-1212M הוא משהו קטן בצורה שלא להאמין. זה כמו שוק המכוניות של פרארי, זה שוק מאוד קטן ואקסקלוסיבי.

אם אתה רוצה להינות מכל העולמות, קנה X-FI למשחקים וסרטים, וקנה כרטיס אחר למוזיקה (אבל בשביל זה תצטרך מערכת מטורפת, אני לא חושב שיש יותר מ-3 אנשים בפורום הזה שיש להם מערכת שבה אפשר לשמוע הבדלים בין השניים).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא מחפשים להיות אודיופילים

הם בסך הכל רוצים לשמוע מכל הכיוונים כדי שלא יוכלו לתפוס אותם מאחורה עם איזה הדשוט

אז הם מחפשים משהו שמפיק סראונד טוב ופיצ'ר כמו סראונד לכל אוזניית סטריאו על ידי שיטת downmix בזמן אמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם רוב אוכלוסיית העולם לא מחפשת להיות אודופילים ועדיין מייצרים את הציוד לקמצוץ של האנשים האלו , מה שאומר שאין קשר לכמות האנשים שתירצה לקנות את המוצר , את הפיצוי הכספי מפיקים ע"י מחירים מטורפים וחסרי פרופורציות לציוד. ככה זה עובד בכל תחום בחיים.

פשוט ההגדרות לכרטיסים כאן לא נכונות: זה לא שאחד טוב למוזיקה והשני לא אז צריך להיתפשר, אלא שאחד טוב למוזיקה והאחר יותר טוב , ובשביל לנצל את ההבדלים הקטנים (לרוב המשתמשים) צריך בנוסף גם ציוד קצה שלאותם אנשים, ביחד עם הכרטיס , יעשה טוב מאוד , וזה לא אומר שגם לך.

עכשיו למה לא משלבים מוצרים לשימושים שונים (כביכול) כמו שציינו פה: זה כבר קשור לבעייה אצל הAUDIOFOOLS (כינוי נפוץ לאודיופילים - עמכם הסליחה) שנוהגים להיות מאוד אנטי וביקורתיים בצורה חסרת פרופורציות להרבה דברים , זה חלק מהכייף וצריך להבין את זה. לדוגמא אם תיקח קופסא של מגבר ותכניס לה שלושה מגברי סטיראו איכותיים שאודיופילים אוהבים ותגיד להם שלפניהם עומד מגבר סראונד (בלי לציין מה יש שם באמת) הם מראש כבר יגידו שהוא לא איכותי כמו מגבר סטיראו טוב.

* סליחה מראש לכל האודיופילים , אני בעצמי מנסה ללכת על הקו האדום בלי ליפול לכיוון האחד או הכיון השני - לא קל 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה השטויות האלה?! תשמע בכל משחק. אני יודע, אני משחק עם הכרטיס הזה.

סך הכל לא ברמה של X-FI, אבל יהיה.

ice2k, אני לא לגמרי מסכים איתך בנושא. אותו הקמצוץ של האנשים לא ירצה לקנות כרטיס אחד שעושה את כל זה, אלא כרטיס אחד למשחקים, ואחד למוזיקה, וזה מה שעושים (גם אני הייתי ככה בעבר, עד שהחלטתי שהמשחקים שלי לא שווים את זה). ואותו הקמצוץ שדיברת עליו באודיופיליה לא קשור בכלל לתחום הזה, הם קונים סטריאו יקר כי זה סטריאו, ולא משהו מעורב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו הקמצוץ של האנשים לא ירצה לקנות כרטיס אחד שעושה את כל זה, אלא כרטיס אחד למשחקים, ואחד למוזיקה, וזה מה שעושים.

Anatoli.

נכון מאוד , וזה בדיוק מה שאני אומר. חלק מהעניין זה הכבוד "והוואסח" , זה לא שיש איזו מיגבלה טכנולוגית או חוסר יכולת של יצרנים לפתח כל מה שהלקוחות רק ירצו (ביחוד בשוק הגבוה והיקר) גם אם זה מגבר בעל מעגלים להכנת קפה שלא יפגעו במאומה באיכות. אבל בשביל זה הם צריכים לרצות , והם ממש לא רוצים - זה יהרוס את כל הכבוד וההילה סביב התחום. בצורה מאד מוקצנת (לא להשוואה ישירה) זה כמו שחובב מכוניות עשיר לא ירצה לנהוג בקורבט עם סמל של דייהו, למרות שזו קורבט. האנשים הרגילים שקונים כרטיסי קול וציוד אודיו צריכים להבין את זה , חבל להם לבזבז כסף או לקנות משהו שבאמת לא מתאים לצרכים שלהם רק בגלל מה שהם רואים ושומעים מאודיופילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהEMU הוא לייצירת , אבל אני מדבר על האיכות שלו בניגון , והאם זה שווה לקנות אותו רק בשביל הניגון.

אני גם מבין מה רובכם טוענים בקשר לכך שאני לא ארגיש הבדל עם מערכת לא איכותית, אבל לפי דעתי יש לי כזו - BOSE Accoustimass 10 Series II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהנתי מכל הדיון הזה היה כיף לשמוע וללמוד ממכם על כרטיסי קול. ;)

ויש לי שאלה אחת ..

ואני דיי בטוח שרוב האנשים מחפשים כרטיס שיתן מענה להכל(סרטים,משחקים,,איכות וחולי..)

1.האם יש כרטיס קול שנותן מענה לרוב הבקשות או רובם?

2.ואיזה כרטיס קול הוא הכי מישתלם? שעומד באיכות/עלות וביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...