EVGA Lifetime warranty לא מכסה קנייה ב-eBay!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EVGA Lifetime warranty לא מכסה קנייה ב-eBay!!!

STiCKpIN

Recommended Posts

קניתי כרטיס ב-eBay לפני 9 חודשים. הכרטיס התקלקל. EVGA לא מוכנים לא לתקן ולא להחליף את הכרטיס (וזאת למרות שיש לו אחריות לכל החיים) בטענה שכאשר הקנייה מתבצעת דרך eBay האחריות פגה.

חפרתי באתר האינטרנט שלהם ולא מצאתי באף מקום שרשום שאין ארחיות לכרטיסים שנקנו דרך eBay.

http://www.evga.com/community/messageboard/topic.asp?TOPIC_ID=25610

זה התשובות שאני מקבל מ- לעניין הנ''ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון

תודה שאמרת לכולם לגבי העניין הזה שאחרים לא יפלו בפח של איביי

דבר שני

אם מודעים לעניין , אז למה הם לא מפרסמים באתר שלהם שאין אחריות על מוצרים שנקנים באיביי ? יכול להיות שפיספסתי והם כן מפרסמים את זה , אבל אני אישית לא ראיתי , ואם אין את זה לאחר הרבה פניות לEVGA זה אומר שהם מרוויחים מכל העסקאות האלה .

דבר שלישי

אני חושב שעורך דין יוכל להוציא מים מסלע , במידה שEVGA לא יגיעו לעסקת טיעון , תהיה אפשרות לתבוע ולהוציא מהם הרבה כסף , ואני מאמין שיש הרבה קונים מאיביי שיהיה אפשר להביא על מנת לטפל בעניין הזה , השאלה האם צריכים לפנות לעו"ד בישראל או לעו"ד במדינה בה הם יושבים על מנת שהתביעה תהיה יעילה .

דבר רביעי

כל עוד לא כותבים באחריות שלהם בספר על הדבר הנ"ל או באתר שלהם משהו לגבי מוצרים באיביי , יש אחריות על הכרטיס , אני אישית חשבתי שהם יפנו לקטע של בגלל המשלוח הם לא יכולים לבטח , אבל הם לא כותבים משהו על זה , אפשר להוציא מהם משהו .

דבר אחרון

במידה שEVGA יושבים בארה"ב חייב להיות איזשהו משרד ראשי שאפשר להפנות אליו את הפניות האלה , כמו משרד הצרכנות שלנו , המערכת שם פועלת בצורה הרבה יותר אפקטיבית משלנו , אז תבדוק איזה משרד יש בארה"ב או במדינה שאליה אתה צריך לשלוח את הכרטיס ותן תלונה עם קישורים לאתרים אחרים וצילומים של התעודת אחריות .

אני אישית הייתי הולך ראש בראש כנגד וגם טס למשרדים הראשיים שלהם אם צריך , לפחות עכשיו אני יודע לא לקנות בEBAY , אז תודה לך ובהצלחה לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה והבחור השני דיי דפקתם את פה, אין שום איזכור באתר שלהם על שלילת אחריות מלקוחות שלטענתם קנו את הכרטיסים החדשים באריזה שלהם מדילרים לא מורשים דוגמת איביי וכו'.

לדעתי מה שאתה צריך עכשיו לעשות זה לשמור את הדיון הזה (באתר של EVGA) חיי עד שתקבל תשובה מהבחור שם מ-, משום שכמו ש-PWickwire אמר - אין לבחור מ- שום ביסוס לקטע הזה עם השלילת אחריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,זה לא פשוט כל כך כמו שאתם מתארים.

אחריות עולמית נכללת וכוללת רכישה דרך דילרים מורשים.

קחו לדוגמא זכרונות של ,ע"פ האתר הם לכל החיים.אבל בארץ נותנים להם כל מיני יבואנים אחריות כנראה להם.

עכברי לוג'יטק אם היבואן הרשמי מכר לדילר+אחריות לחמש שנים.לא דרכו?אחריות לשנה.

בהאתי מקרר של אמנה מארה"ב .ע"מ לממש את האחריות של אמנה בארץ הייתי צריך להודיע להם לאן המשלוח,לפקסס להם את יבוא המקרר ואז קיבלתי CONFIRMATION על האחריות בארץ.

אין ספק שלקנות כרטיס דרך EBUY ולאחר מכן שהם יסתתרו בתשובות שונות ומשונות כמו בדיון ההוא זה לא רציני,אבל יש גם ציטוטים של אחריות שרשום שדרך EB אין אחריות(אם אני זוכר נכון).

אבל באמת מה שחשוב זה גם תשובת EB ואותה לא ראיתי משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,זה לא פשוט כל כך כמו שאתם מתארים.

אחריות עולמית נכללת וכוללת רכישה דרך דילרים מורשים.

קחו לדוגמא זכרונות של ,ע"פ האתר הם לכל החיים.אבל בארץ נותנים להם כל מיני יבואנים אחריות כנראה להם.

עכברי לוג'יטק אם היבואן הרשמי מכר לדילר+אחריות לחמש שנים.לא דרכו?אחריות לשנה.

בהאתי מקרר של אמנה מארה"ב .ע"מ לממש את האחריות של אמנה בארץ הייתי צריך להודיע להם לאן המשלוח,לפקסס להם את יבוא המקרר ואז קיבלתי CONFIRMATION על האחריות בארץ.

אין ספק שלקנות כרטיס דרך EBUY ולאחר מכן שהם יסתתרו בתשובות שונות ומשונות כמו בדיון ההוא זה לא רציני,אבל יש גם ציטוטים של אחריות שרשום שדרך EB אין אחריות(אם אני זוכר נכון).

אבל באמת מה שחשוב זה גם תשובת EB ואותה לא ראיתי משום מה.

זה בדוק מה שאתה אומר?

כי זה פעם ראשונה שאני שומע את זה

ואני יודע שאם יש אחריות לכל החיים לאותו רכיב X אז גם אם אני יקנה אותו מגנב יש לי אחריות... אני טועה?(אני גם עובד עם ספקים/יבואנים ואף פעם לא אמרו לי על זה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר.

כתב האחריות הוא חוזה המתקיים בהתאם לתנאים הכתובים בו.

אם בכתב האחריות מצד לא קיימים התנאים הללו הרי שהאחריות תקפה.

לא הבנתי בדיוק למה אתה מתדיין על זה עם מודרייטור בפורומים שלהם.

תשלח דוא"ל למוקד התמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק למה אתה מתדיין על זה עם מודרייטור בפורומים שלהם.

תשלח דוא"ל למוקד התמיכה.

זה שהוא מנהל/אדמין/מלך העולם לא אומר שהוא יודע הכל... כמובן, בלי לפגוע באף אחד..

ואני דיברתי בכללי על האחריות של חברה כל שהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך קבלה (invoice/recipt) בנוסף למדבקת האחריות של EVGA על הכרטיס - הם חייבים לספק אחריות.

אם אין לך קבלה זה עניין אחר - דבר עם המוכר שישלך לך איזו קבלה...

אני זוכר בוודאות כי ראיתי באתר של eVGA שתוכנית ה-Stepup שלהם לא תעבוד עם כרטיס שנקנה ב-. אומנם הדבר לא מוזכר או קשור לאחריות עצמה.

בכל מקרה תודה על שפתחת דיון זה... אני כבר כותב להם email ("האם יש אחריות בקניית כרטיס מאיביי + קבלה")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יכולים סתם להמציא כלל פתאום שהאחריות לא תקפה על מוצרים שנקנו ב- - זה צריך להיות כתוב באיזשהו מקום גלוי לכולם, סביר להניח באתר של או אפילו באחת מהחוברות שמגיעות עם הכרטיס.

אחרת אני לא חושב שזה תקף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנתם נכון או לחליפון אני לא..

כאשר מוצר נישלח לצרכן רק לו יש את הזכות\שרות של אחריות, אני זוכר חוזים שמוכר (פרטי) מוכר לקונה (פרטי) אחריות מבוטלת.

האם אני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאם אתה קונה מחנות באיביי - Store אז זה עוסק מורשה - אתה גם מקבל קבלה. כמו כל חנות Online רגילה.

האם קנית ממוכר פרטי באיביי או מבעל חנות באיביי ?

אני למשל קניתי זכרונות מחנות איביי, המוכר אמר (שאלתי) שאם תהיה לי בעייה כלשהי לשלוח ל-RMA הוא יכול לעשות זאת בשבילי.

ד"א, שמעתי ש- נותנים אחריות "כפולה" או משהו כזה... כך שגם צד שלישי יכול לקבל אחריות מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדוק מה שאתה אומר?

כי זה פעם ראשונה שאני שומע את זה

ואני יודע שאם יש אחריות לכל החיים לאותו רכיב X אז גם אם אני יקנה אותו מגנב יש לי אחריות... אני טועה?(אני גם עובד עם ספקים/יבואנים ואף פעם לא אמרו לי על זה..)

כן,בדוק עם התחייבות(הכוונה ל-OCZ).כתבתי להם וזה מה שענו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...