המארז שלי.. - עמוד 23 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז שלי..

xtract1

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני רק בשלבי הרכבה של המחשב

החלפתי מארז לאותו דגם רק שהוספתי לו KOOLANS

ועוד כמה שינויים

מצטער על האיכות של התמונות זו המצלמה של הפלאפון

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קראתי כמה ביקורות,נראה פשוט מדהים אם לומר את האמת..

כ-450 ש"ח לכזה מארז נראה פשוט לא מהעולם הזה. CM ידועים באיכות הרכבה טובה אם לא מצוינת (אין מה להשוות לאפולו או ללקסה)

כמות המאוררים מרשימה,לדעתי הוא נראה מאוד מאוד אלגנטי,קיבל ביקורות נהדרות..רק נשאר לדעת אם הוא שקט.

אם התנאי האחרון יתממש (והוא אכן שקט) זה רק עניין של זמן (ושל מלאי במבחר חנויות גדול יחסית) עד שהוא יהיה בהרבה בתים

מידת הרעש שלו תלויה רק במאווררים, כי המארז עצמו לא חוסם שום רעש, הוא כולו עשוי מרשת.

לי יש בתוכו 5 מאווררי 120 כל אחד 21 DBA - הוא די שקט.

מי שרוצה יותר שקט שישקיע במאווררים חירשים או שיקנה בקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים שמגיעים עם ה CM690 מאוד שקטים , הוספתי לו עוד 2 של CM שקניתי לא מזמן וגם הם חרשיים (רק אחד פעיל , השני פוגע ב V1 כאשר הוא מסתובב , בקרוב אחרי החלפת הקירור גם הוא יופעל) , עוד מאוורר אחד של S-FLEX עם מאורר CYCLO על הדלת.

בקיצור טורנדו בתוך המארז :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודינג שאני מתכנן ל CM690 שלי זה חלון (לא גדול מדי - שיראו רק את אזור הלוח) ואליו 2 מאווררים לכיוון הכרטיס.

מאווררים על חלון לא יוצרים בעית רעש (שמעתי משהו לגבי זה) ? אם הם מחוזקים טוב לא אמורה להיות בעיה מיוחד... של רעידות או משהו, נכון ?

בקשר למודינג - גם 2 קטודות כחולות שבאות עם מספק הפעלה, אני אנשה לסים את המפסק מקדימה במקום ה SATA במארז, משהו יפה עם כפתור אחר ניראה מה יהיה.

וכל העסק של המאווררים יחובר לבקר של זלמן (הזה עם ה 6 ערוצים)

אה... ואני גם רוצה להוציא את הפלסטיקים האלה שיש מאחורי הרשת, זה גם חוסם אוויר וגם מוריד מעוצמת האור של המאווררים.

ושאלה: בטוניק יש אפשרות להוריד את מהירות המאוורר לפחות מהמינימום שלו (1000RPM), כי עשיתי בדיקה והוא בעצם היחידי ששומעים אותו במארז, אם לא הוא אז בכלל לא הייתי שומע את המחשב.[br]פורסם בתאריך: 5.04.2008 בשעה 15:21:52

p2210029zy2.jpg

p2210033cy9.jpg

p2210035yh0.jpg

p2210037pf0.jpg

p2210036tl1.jpg

[br]פורסם בתאריך: 5.04.2008 בשעה 23:11:41

P182 SE הגיע.

img5560ms8.jpg

WoooooooooooooooooooooooooooooooW :o :o :o :o :o

מה זה,,, זה פאקינג מראה, בביקורות קראתי שיש לו גימור מראה טוב, אבל לא חשבתי שזה באמת יהיה כמו מראה אמיתית.

אבל כשאני מסתכל על זה עכשיו זה יכול להיות מעצבן, במקום מארז אתה רואה השתקפות של כל החדר, חחחחח אם כל המארז לגמרי היה ככה, אז זאת היתה מין הסוואה למארז - לא היו קולטים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לפי מה שאני יודע נראה כי יש בעיה עם האורך של חוטי ה LIBRETY , אבל הכי טוב לוודא את הנושא אצל נציג בחנות מחשבים זו / אחרת ...

המארז שלי D:

0050sr9dnsaqp2367a5f.jpg

[url1016518559.JPG]

אחלה סידורי חוטים , אצלי זה פחות מסודר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

שאלה לכל בעלי ה CM690

האם מישהו יודע אם כבלים של LIBERTY 400 יגיעו ללוח אם מאחורי הלוח עד לכניסה של 5V ?

כלומר האורך מספיק ?

הוא לא מספיק ארוך כדי לעבור מאחורי הלוח

אם אני זוכר נכון הבא אחרי הליברטי ברמה שכן מגיע הוא ה 450VX של קורסאייר. לא יודע לגבי המודו 82+ החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...