הוכחה ניצחת - מוצא האדם מהקוף (עם אוכלוסיית הקופים סליחה) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה ניצחת - מוצא האדם מהקוף (עם אוכלוסיית הקופים סליחה)

mega1234

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אוהדי הפועל כולם כאלה אשכנזים מתקדמים...

אני אוהד בית"ר, אשכנזי בעצמי, אבל הפלצנות

של אוהדי הפועל זה הדבר הכי דוחה שיש, כאשר

הם רוצים שקבוצות כמו בית"ר ומכבי ת"א בכדורסל

יפסידו יותר מאשר שהקבוצה שלהם תנצח והקללות

שהם מזמרים ביציעים במשחקים, בית"ר נראים כמו

ילדים טובים ירושלים(תרתי משמע) לידם.

יאללה בית"ר!!

לגבי האישה הזאת, מפגרת לגמרי...:)

חרא בא בכל הצבעים. מכר שלי שהוא אוהד הפועל חזר לפני כמה שנים ממשחק ברכב, בא לצאת מהחניה ופתח חלון וכמה אוהדי ביתר החלו לירוק עליו אז הוא יצא, תפס אחד והביא את הראש שלו במכסה של המנוע. הוא דווקא בנאדם מאד מאד רגוע וצרייך ממש ממש לעצבן אותו כדי להוציא ממנו תגובה והוא חצי איטלקי בכלל...

:P

אוי ואבוי... :screwy: :-X :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אמנם אני גם אוהד בית"ר אבל ....

היא באמת קופה :|

יענו, WTF? מי הפליץ ת'יצור הזה :lol:

בושההה וחרפההה :lol:

זה בושה וחרפה לדעתך?? חרפה איך שביתר שיחקו, כמו נשים. לא, כמו נשים כוסיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ שרעבי, כמה מפתיע.

מעניין אם זה מגיע לגידאמק בתור "תלונות הציבור" :lol:

ביי

4. מעכשיו הודעות הכוללות כינויים או מוטיבים גזעניים יזכו את כותב ההודעה בהרחקה קבועה ומיידית ללא שום אזהרה מוקדמת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא בא בכל הצבעים. מכר שלי שהוא אוהד הפועל חזר לפני כמה שנים ממשחק ברכב, בא לצאת מהחניה ופתח חלון וכמה אוהדי ביתר החלו לירוק עליו אז הוא יצא, תפס אחד והביא את הראש שלו במכסה של המנוע. הוא דווקא בנאדם מאד מאד רגוע וצרייך ממש ממש לעצבן אותו כדי להוציא ממנו תגובה והוא חצי איטלקי בכלל...

אוי ואבוי... :screwy: :-X :kopfpatsch:

והשניים האחרים לא קפצו עליו?

נשמע לי קצת מופרך ::)

בכל אופן, בסרטון על הדביל הזה שהתגרש מאישתו

הרבה יותר צרם שהוא נתן סתירה לאישתו על זה שהיא אוהדת קבוצה אחרת ולא שהוא התגרש ממנה.

בנאדם דביל, אני מתבייש שיש אוהדים כאלה לקבוצה שאני אוהד.

אבל מצד שני לא סולח לאוהדי הפועל על קללות הנאצה, הזכרות השואה והפאנטיות של אוהדיה ברמה

כזאת שהם לא יכולים לפרגן למכבי ת"א באירופה ומקללים שחקנים של קבוצה אחרת בשדה תעופה!

צועקים ביציעים "מוני פנאן, חולה סרטן!" והקללות שהם סיננו על אבא של גור שלף, בתקופה שהוא

הביא לאיזה אוהד הופעל ת"א כאפה לפנים על זה ועוד עשו לו בירורים, אני אישית תמכתי בגור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והשניים האחרים לא קפצו עליו?

נשמע לי קצת מופרך ::)

בכל אופן, בסרטון על הדביל הזה שהתגרש מאישתו

הרבה יותר צרם שהוא נתן סתירה לאישתו על זה שהיא אוהדת קבוצה אחרת ולא שהוא התגרש ממנה.

בנאדם דביל, אני מתבייש שיש אוהדים כאלה לקבוצה שאני אוהד.

אבל מצד שני לא סולח לאוהדי הפועל על קללות הנאצה, הזכרות השואה והפאנטיות של אוהדיה ברמה

כזאת שהם לא יכולים לפרגן למכבי ת"א באירופה ומקללים שחקנים של קבוצה אחרת בשדה תעופה!

צועקים ביציעים "מוני פנאן, חולה סרטן!" והקללות שהם סיננו על אבא של גור שלף, בתקופה שהוא

הביא לאיזה אוהד הופעל ת"א כאפה לפנים על זה ועוד עשו לו בירורים, אני אישית תמכתי בגור :xyxthumbs:

הקטע של החוסר פירגון מצד הגרעין הקשה של אוהדי הפועל התחיל דווקא בגלל חוסר הפירגון של אוהדי חיפה ובית"ר למסע האדום באירופה.

אני אוהד הפועל, אבל אני נגד הקללות האלה בכדורגל, מיותר, מצד שני גם אוהדי חיפה ובית"ר לא יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...