מכירים את זה ש..... - עמוד 40 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח... גם מבוגרים עדין עושים את זה ;)

מכירים את זה שאתם מתכננים 3 ימים ללמוד לפי מבחן חשוב, ומסדרים את כל תהליך הלמידה בשביל שתיהיו מוכנים לבחינה, אבל בסוף אתם מוצאים אותכם קמים ביום הבחינה בשעה שש בבוקר בשביל ללמוד, כילא למדתם לפני???

כי אני מכיר, יש לי היום מבחן בספרות, ונזכרתי רק היום ללמוד בשש ( פתאום היה לי כאב ראש אתמול ולא יכלתי ללמוד :P ).

אבל בקטנה, הממוצע שלי ישאר גבוה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אצלי זה יותר הולך ככה..

למבחן הזה אני ילמד 3 ימים מראש..

טוב היום אין לי כוח חוץ מזה שאני יודע הרבה ממחר אני יתחיל..

טוב מהיום? אני ישכח עד המבחן..

ואי מחר המבחן טוב יאללה אני ילמד.. מתחיל ללמוד.. טוב יאללה אין לי כוח אני יודע הכל אני מחר ילמד

היום של המבחן-אני ילמד בהפסקה.. בהפסקה אין לי כוח.. בא למבחן בלי שלמדתי.. ואיך שהוא מוציא תמיד גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי אף פעם לא מחטטים לי בחדר, ויש לי רק אחים קטנים אז הם יודעים שלא כדאי להם לחטוף כאפה.

הדבר היחיד שההורים שלי מחטטים לי בו זה פורנו.

הם תמיד נכנסים לגוגל או להיסטוריה בדפדפן ומתחילים לחפש, בגלל זה תמיד שאני לא על המחשב אני נועל אותו. :smile1:

CCleaner ?

* אני רק בעמוד 55...הדיון הזה ארוך...

מכירים את זה שאתם נכנסים למחשב שלכם (רק שלכם) נכנסים לאינטרנט ופתאום קולטים שאח שלך נכנס שם לאתרי פורנו ברמות וכל מה שאתם חושבים זה "ג'יסוס...." ואתםפ לא יודעים מה לעשות... להתחיל לנקות אחריו (את האתרים... אני מקווה שלפחות הוא מנקה לבד...)? אתה יודע שאם אתה משאיר את זה אמא שלך מחר תראה את כל זה...

ולא זה לא אני! אני מנקה אחרי...

למה שלא תשתמש בתוכנה הנ"ל? כמה שניות/דקות והמחשב נקי.

אלא אם כן הוא הוריד דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנקה את כל ההיסטוריה, של האקספלור, של הווינדוס, של תוכנות נוספות שנתמכות וכו'

מה שגם זה מנקה את ההיסטוריה העקשנית שלא רוצה לצאת מהאקספלורר כי האקספלורר לא מכיל אפשרות לנקות אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...